Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
tänane saade
 
mina 29. oktoober 2008, kl 22.28
ma ei suuda vaadata Mihklit,noo on äbarik meesterahvas hale hakkab. ma ei suudaks kunagi sellisega koos olla kasvõi minutitki.
 
Kiiksu 29. oktoober 2008, kl 22.33
Ma just vaatan, et see Jaak on nii nõme, ma temaga ei suudaks olla.
A Anita poeg oli nii tore poiss, armas ja jutukas ja selline asjalik :)
 
mina 29. oktoober 2008, kl 22.39
ma ei suudaks kummagagi koos olla.
mulle meeldib Veljo väga. Galina samuti on super inimene.
 
mhmh 29. oktoober 2008, kl 22.40
Anita poeg meeldis mulle ka. Hästi kasvatatud laps ;)
Mihkel on omamoodi. Õrna hingega vist. Ei jõua ära oodata, mis ta öelda tahab. Küll võib aeglaselt rääkida.
Jaak on tahumatu mees. Tema kõne mühaklik ja ta naudib Mihkli alandamist. Kohutavalt häirib.
 
liina 29. oktoober 2008, kl 22.42
mulle galina väga meeldib..jaak ja mihkel-no võta yht ja viska teist..jaak väga matslik..anita mulle ka kuidagi ei meeldi..
 
mina 29. oktoober 2008, kl 22.44
kui ma teaks kas Veljo veel vaba võtaks ta ise ära:D
pealegi välimuselt olen ma ta maitse, taõde rääkis tänases saates,ta naiste maitsest.
 
Kiiksu 29. oktoober 2008, kl 22.48
Kui see Veljo on see kes on Anita ja Marioniga sis no mai tea, mulle ei istu ta väga tundub ka selline libe nagu Anita, samad naljad neil :S
 
mann 29. oktoober 2008, kl 23.07
Kõige toredam tegelane selles kambas oli Anita poeg,väga mõistlik laps tundus olevat.Ruti kasuisa oli ka lahe,selline ehtne maamees.Aga Mihklit vaadates hakkas küll õudne,kuidas ikka üks mees saab nii hale olla.
 
murakas 29. oktoober 2008, kl 23.10
Jah muudan oma senist arvamsust,see mihkel on ikka küll jobu mis jobu :S Aga minule vääääga meedivad taavi ja leena :)
Loodan et neil läheb kõik hästi ka tulevikus :) Mis teie nendest arvate?
 
non-mihkel 29. oktoober 2008, kl 23.22
Mihkli kohta öeldi õigesti, et ta on nagu idu:DD
Küsimus ei ole ju õrnas hinges, vaid selles, et ta on konkreetselt saamatu. Kuidas ta saab töötada restoranis, kui isegi veinipudelit ei oska avada? Kuidas ta ei oska liha grillida? Ei märka viia külakosti. Tõesti nagu lapsega peaks koguaeg rääkima.
 
Raivo 29. oktoober 2008, kl 23.51
Kas Mihklil oli ka seekord korvpall seljakotis?
 
marge 29. oktoober 2008, kl 23.54
Seda just minagi mõtlesin, et kas korvpall on kotis? Sest pererahvale ta ju midagi ei toonud, kuighi tühjade kätega ikka külla ei minda.. Või lootis nagu ühes varasemas saates lapse puhul, et "ehk ei ole kodus" ja hakka siis raha raiskama ilma asjata :D
 
Margit 30. oktoober 2008, kl 00.02
Mihkel on saamatuse tipp. Aga äkki ta on puudega hoopis...
 
kai 30. oktoober 2008, kl 00.42
Minumeelest on Mihkel tõesti kohtlane. Jaak aga ehtne eesti mees. Kahju on tast kuidagi, püüab nii mis hirmus teine. Arvan et mõlemat tuleks võtta nii nagu nad on .
 
... 30. oktoober 2008, kl 01.15
Veljo enam hetkel vaba pole.
 
vaatan ja imestan 30. oktoober 2008, kl 09.17
Mihkel on kummaline, kohati meeldiv, aga ikka totaalselt saamatu, mees oleks palju ta kohta öelda.
Aga teine äärmus on Jaak, no ehe neandertaallane ikka, kelle tugevateks külgedeks on viina/alkoholi valamine ja füüsiline maatöö, need kaks asja ajavad ta küll pöördesse ja nende tegemisel tunneb ta ennast nagu kala vees, saab esineda.
Mõttetu maamats, andke andeks aga no täielik madalalaubaline lammas on.
Õnneks on igaühejaoks keegi ja maitsed on erinevad:)
 
to ... 30. oktoober 2008, kl 09.24
Kas Veljo elab Anitaga või kellegi teisega?
Jaak pingutab küll asjata,aga ega see tal mööda külge maha jookse:)Ehk hiljem kui ta ise telekast neid saateid vaatab saab ise ka aru oma vigadest.
 
pliks 30. oktoober 2008, kl 09.40
Veljol on keegi teine hetkel.. See on nväljaspoolt saadet leitud.
Ta ei valinud saatest kumbagi tüdrukut oma kaaslaseks
 
ehheee 30. oktoober 2008, kl 09.42
Pole Mihklil häda midagi, ta sattus eile lihtsalt temale ootamatusse keskkonnda - maale. No ok, ta jah ei taibanud osta roose ja pudelit, nii nagu Jaak tegi, aga noh ta tuli olukorrast välja. See puude raiumine oli kah tegelikult üllas, aga see kuidas Rutt kamandab ja nõmetseb mõlemaga on küll väga inetu.

Veljo on ju nii tüüpiline enda arvates "kena" mees, kes valib omale missikandidaati. Häirib kohe tema varasem ütlus, et Marioniga on neil klappi ja nad on head sõbrad, aga muud ei midagi. Samas Anitaga meiemehelikult möllata oli "huvitav kogemus"

Rein ja Galina said kenasti hakkama ja saavad vist edaspidi ka. Rõõm oli vaadata kuidas Reinu tütred on väga tublid, arvestades, et kasvatab isa. Ja Galina tundus nii emalik.

Leena ja Taavi elavad muidugi omaette õnnemullis. Kuidagi väga ninnu-nännu on see nende suhtlemine.

See oli minu arvamus ja kuulub ainult mulle - mitte kedagi ei tahtnud solvata.
 
plääd 30. oktoober 2008, kl 09.51
Naljakas, eelmistes teemades kiideti Mihklit taevani, et kui tore ja tagasihoidlik ja karske ja tähelepanelik ja nüüd kõik sarjavad et on ikka saamatu ja äbarik. Hahahaaa
Vaatasin kohe esimesest saates alates et no ikka tropp see mees nagu naine aga veel äbarikum pigem nagu üks ärahellitatud laps.
 
mkmk 30. oktoober 2008, kl 10.39
Mina pole ka kunagi seda Mihklit sallinud. Täitsa imestasin, kui Delfi-kanad temast pöördesse läksid:DD
 
tüdinud 30. oktoober 2008, kl 10.45
Ma pidin eile saadet vaadates peaaegu naerust surema. Mihkel meenutab järjest enam ja enam düstroofiku-lugude peakangelast. Eilne kurblik karje 'Jube putukas' oli ikka klass omaette!
 
mina 30. oktoober 2008, kl 10.47
samuti ei suuda mõeldagi kuidas Mihkel mehena toimub,õudukas.
 
Veera 30. oktoober 2008, kl 12.00
Olen kindel, et Mihkel on süütu.Huvitav milline on see ema kes sellise Mihkli sellisena üles kasvatas.
 
f 30. oktoober 2008, kl 12.12
Mihkli muinasjutt- purgis oli 2 rohutirtsu, üks sõi teisel pool jalga ära :DDD
 
ann 30. oktoober 2008, kl 12.33
Kahju on Mihklist ,sellepärast et keegi on vist pahatahtlikult ta sinna saatesse sokutanud ja teinud ta naerualuseks. Ei ole võimalik et ta ise sinna läks.Sest kõik mis toimub on talle vastuvõetamatu. Ja Rutist ei ole ta ka huvitatud. Kas ma eksin?
 
Kiiksu 30. oktoober 2008, kl 12.41
Jään endale kindlaks ja ütlen, et ennem suhtleks Mihkliga kui selle ahvi otsese järeltulija Jaaguga. Ei Jaaguga ei suudaks mitte kuidagi suhelda :S
 
ann 30. oktoober 2008, kl 12.44
Mihkel on jah 10* sümpaatsem kui Jaak. Jaagu kohta ütleks vene keeles "sila jest uma ne nado"
 
kah keegi 30. oktoober 2008, kl 13.24
Anita on tubli naine, et nii asjaliku ja intelligentse poja on kasvatanud - minu austus talle! Kui ta ei leia endale sobivat partnerit, pole midagi hullu - pojast kasvad mees, kes saavutab elus palju ja suudab ka oma vana ema eest kunagi hoolitseda...Kasuisadega on poegadel sageli probleeme - see kasuisa peab ikka väga hea inimene olema. Mihkel ei tule Ruti mehena üldse arvesse, ta nagu häbelik puutumatu neitsi...Jaak jälle selline tahumatu jõmm, kellele sobib ainult maatõugu tibi, kui selline olemas oleks...Vaatan just parajasti saate kordust ja ikka on naljakas...
 
N35 30. oktoober 2008, kl 13.37
Ma ei kommenteeri siin ühtegi tegelast ei heast ,ega halvast küljest.Eks meil kõigil ole oma head ja vead ja kaamera ees võib nii mõnigi inimene hoopis teistsugusena esineda kui ta tegelikus elus on .
*Aga tahtsin seda öelda ,et väga ilus unelaul oli ,mis Leena oma lapsele laulis ,tal on ilus hääl.
Minu arust saatest valiku põhjal sobiks kokku peale Leena ja Taavi,*Ruth ja Jaak,*Rein ja Galina ,*Veljo ja Marion .
Iseasi jah ,kas nad ka päriselus kokku jääda soovivad ,aga ....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!