Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
kus söögikohas see Mihkel töötab?
 
mikser 29. oktoober 2008, kl 23.42
Selline oleks siis küsimus
 
mrakas 30. oktoober 2008, kl 01.50
Ei tea kus töötab aga kas sul tekkis huvi tama vastu v? :D
 
mann 30. oktoober 2008, kl 11.06
Sooviks ka teada,millises restos ta töötab?Ise töötan samuti baaris,vaadates Mihkli aeglust ja saamatust ei suuda kuidagi uskuda,et ta kusagil baaris-restos võiks tööl olla.Nii ujedad ja aeglased inimesed ei sobi küll sellise ameti peale.Minu meelest sobiks Mihkel kusagile muuseumisse valvuriks.
 
Ihhii 30. oktoober 2008, kl 11.27
Mõnede söögikohtade kelnerid on küll sellised uimerdised :)
 
Veera 30. oktoober 2008, kl 11.28
Võibolla on juhtkonnas ja teeb raamatupidamist.
 
mann 30. oktoober 2008, kl 12.28
Esimestes saadetes Mihkel mainis,et töötab restoranis ettekandjana,mina tean,et ettekandja nime kannavad ikka naisterahvad,mehed on KELNERID,isegi seda ta ei tea.Tule taevas appi!!!!
 
mina 30. oktoober 2008, kl 12.41
Mihkel ongi naine mehe kehas.
 
& 30. oktoober 2008, kl 13.31
Mihkel töötab Tartu Dorpati hotellis, nägin teda hommikusöögi
teenindajana
 
Eelmisele 30. oktoober 2008, kl 14.23
Oo, saimegi teada. Ja kuidas ta siis oli?
 
mannile 30. oktoober 2008, kl 14.34
Aga äkki naised on kelnerinnad või kelnejannad või kelnetarid?
 
mis 30. oktoober 2008, kl 15.54
ettekandja? vennas ei oska isegi veini lahti teha,eestlaste traagika!
 
väh 30. oktoober 2008, kl 16.26
mis te ajate, et ole ta mingi ettekandja, vaid abitööline
 
aa 30. oktoober 2008, kl 16.56
Eks ta nõusid peseb.
 
tiuks 30. oktoober 2008, kl 18.34
Jätke jutt, ta on jahh kelner just Dorpatis ja mis siis teeb tööd nigu iga teinegi.Ta vastupidi on seal kaamerate ees siuke teistmoodi, tööd teeb ikka nagu mees muiste...
 
triin 30. oktoober 2008, kl 22.20
kui see mihkelmuhkel kirvega vehkima hakkas, siis ma mõtlesin küll et ta veristab kellegi ära. Pmst oma käe peal puid lõhkuda.....
 
jeesus 31. oktoober 2008, kl 09.45
no igal inimene on tugev omal alal! tema alasid lihtsalt saates ei näidatud. tean palju tarku ja toredaid mehi, kes naela seina lüüa ei oska, no mis teha. linnapoiss, pole pidanud kunagi puid lõhkuma. pole pidanud kunagi pudelit lahti tegema, au talle! kelnerina on tema rahulik olek talle ainult plussiks. mõni teine oleks nutuga minema jooksnud, tema aga proovis vähemalt hakkama saada, JULGES proovida! nutti on tal rohkem kui kirvemehel:-) kas on parem elada mehega kes palga kõrist alla laseb? imestasin muide et ta uisutada oskas, rutt tegi seal näiteks oma margi täis, aga keegi ei märganud seda, ei tahtnud märgata...
 
nõus jeesusega 31. oktoober 2008, kl 11.16
Kus peaks linnainimene neid puid lõhkumas käima siis? Mihkli kahjuks oli olukord, et Ruti perekond elab maal. Ja otsiti ahv- töölooma. Muidugi ahvi otsene järeltulija tundis enanst nagu kala vees.
Aga oleks nüüd olnud perekond kunstnikke, kes oleksid pistnud pihku pliiatsi ja paberi ning käskinud poistel joonistada? Siis oleks Mihkel olnud omas elemendis ja võinud Jaagu üle naerda.
Lihtsalt inimene oli vales kontekstis. No ei osanud veinipudelit lahti teha, ei osanud. Mina samuti ei osanud, ükskord on ikka esimene kord.
Ja seda sääsejuttu rääkis ta ju lapsele.
Kingitustega on nii,e t mulle ei meeldi võltspunnitatus. Ole see, kes oled. Nõme on ennast sületäie kinkidega eksponeerida. Olulisem on see, mida sa ilma kingitusteta pakkuda suudad.
 
Kiiksu 31. oktoober 2008, kl 12.34
Tegelikult ma arvan, et see Mihkel teab täpselt kuidas veini avada, tema viisakas inimene ei hakkanud kommenteerima kui Rutt talle mingi imeliku konksu kätte surus, et tee nüüd lahti!
Selle vedruga millega need ruttlased oma veine avavad pole võimalik mitte midagi teha juu!!
Ja ise see Rutt nii kärsitu, sai teine alles šoki sellest külmrelvveiniavajast kui Rutt juba targutas anna ma ise teen, ja sis räägib terve Eesti, et Mihkel loll ei oska veini avada :S
Andku inimesele võimalus midagi teha ja sis alles kukugu õpetama (see oli Rutile :D)
 
Kalmer 31. oktoober 2008, kl 15.11
Ennem jääksin elu lõpuni üksi kui sellise naise nagu Rutt endale
võtaks. Vingats ja kombed jätavad soovida.
 
ka nõus jeesusega! 31. oktoober 2008, kl 16.26
Mina tahaks kohe seal hotellis mõne paketid võtta.
 
Evi Sahkermahker 31. oktoober 2008, kl 17.21
..millex seda puulõhkumisjama üldse vaja oli? Külla saabudes kõnniti puulõhkumismasinast mööda, mida Jaak veel kommenteeris. Ma arvan ka, et Mihkel ei ole sellist mõnitamist ära teeninud. Iga üks on mingil alal võhik.
 
oioi 31. oktoober 2008, kl 19.30
hommisöögilauas pole vaja veini avada ja jube vähe makstakse seal ilmselt, pole ime et tal kunagi raha pole.
 
est 31. oktoober 2008, kl 22.14
Mihkel võib möku olla, aga Jaak on ju puu otsast alles alla tulnud aff
 
mann 01. november 2008, kl 20.39
mulle ei meeldi kumbki mees.
 
mannu 02. november 2008, kl 12.01
On kahte tüüpi mehi: ühed, kes teevad usinalt maatööd või putitavad mingeid mootoreid ja peale seda armastavad õlle taga lõõgastuda ja teised, kes on kultuuriinimesed ja intellektuaalid.
Jaak on see esimene variant, kes füüsiliselt võib kõva mees olla, aga rääkida pole temaga millestki.
Mihkel jällegi on see, kellega rääkida astroloogiast, globaalselt soojenemisest ja ajaloost. Trennis pole Mihkliga midagi peale hakata, aga temaga on huvitav kella viie teed juua.
Kahe peale kokku saaks neist laheda tüübi.
 
Kiiksu 02. november 2008, kl 12.51
Ei taha eelmisega nõustuda (On kahte tüüpi mehi)
Minu mees oskab suurepäraselt maatööd, ehitustööd, nikerdamistööd ja paberitööd. Temaga on mõnus vestelda ja temaga saab rääkida igal teemal, lootusetu romantik pealegi!
Ei ole ta möku, loll tööloom ega seest tühi kapp.

Mehi on igat tüüpi nagu naisigi, kuid need isendid on lihtsalt kaks äärmust- üks loll ja nõme tööoinas, teine õrna hingega kunstnik :)
 
jj 02. november 2008, kl 14.22
aga mannu jaotuse järgi ma siiski mihklit sinna viimasesse (humanitaar ja intellektuaal) ei liigitaks. siiamaani pole ta vähemalt ennast eriliselt huvitava vestluskaaslasena näidanud.
 
juhuvaataja 02. november 2008, kl 16.46
Veinipudeliavamist ma ei näinud, küll aga Mihkli puudelõhkumist. Ja muide, just nimelt niimoodi - tagurpidi - lüüakse puuhalgu pooleks, kui pole jõudu esimese korraga kirves sealt läbi lüüa ja kirves kinni kiilub, siis keerad paku teistpidi ja hakkad "alt üles" kopsima. Teine põrutas lihtsalt toore jõuga.

Sellepärast Mihkel suud lahti ei teegi, et tal on PIINLIK, kui LOLL see Rutt on. Tal on häbi ennast nii lolli naisega telekas näidata. Samas ta midagi sealt ikkagi otsib, sest ta võiks kõrvale astuda, aga võibolla saatemeeskond käsib tal seal olla, sest muidu ei saaks kino.

Sellel Lenal ju see teine poiss kadus orbiidilt, kui nägi, et Lena on oma kindla valiku teinud, nii et ega ikka jõuga kinni hoida ei saa.
 
ka üsna juhuslik 02. november 2008, kl 20.48
Mulle ei meeldi see, et too Jaak peab ennast igal võimalikul ja võimatul juhul Mihkli arvel tõestama, mõtlen siis, kui nad kolmekesi koos on. Ühel meesterahval seal on kaks tüdrukut, kellega nad matkamas käisid ja mingis talus ja nii... need said küll kolmekesi hakkama ilma üksteist mõnitamata. Ei salli sellist Jaagu stiilis teise arvelt "lahe" olemist.
 
tegelikult 02. november 2008, kl 21.01
töötab Mihkel Angelis go-go tantsijana
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!