Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
tänane saade
 
sarkasm 05. november 2008, kl 20.53
Teen juba teema ette ära, et siis mutid siin kaagatada saaks:D

kaaaakkaaaak
 
kakk 05. november 2008, kl 21.09
nii tubli :D ootan saadet juba.
 
hih 05. november 2008, kl 21.27
Irw, see postitus ajas küll naerma! :D
 
siksi 05. november 2008, kl 21.54
Galina tundub väga tore ja hea inimen,selline abivalmis ja kainemõistusega.Aga ei kujuta jälle teda selle mehega koos(nime ei mäleta:P)sest mees selline natukene eputis,ma näeks galinat pigem kuti emaga,aga ma ei vääääsiii kordamast,et TAAVI JA LEENA ON LAUSA SIPER :D Jään ootama nüüd mis edasi saab :)
 
siksi 05. november 2008, kl 21.54
Galina tundub väga tore ja hea inimen,selline abivalmis ja kainemõistusega.Aga ei kujuta jälle teda selle mehega koos(nime ei mäleta:P)sest mees selline natukene eputis,ma näeks galinat pigem kuti emaga,aga ma ei vääääsiii kordamast,et TAAVI JA LEENA ON LAUSA SIPER :D Jään ootama nüüd mis edasi saab :)
 
siksi 05. november 2008, kl 21.54
Vabandust,läks topelt millegi pärast ...
 
noorem mutike 05. november 2008, kl 22.00
oi tänan...
kas kuulsite mida Taavi õde ütles. Taavile meeldib suhet alustada,põnev,põnev alguses aga suhet hoida ta ei oska.rutiini ta ei salli.
 
siksi 05. november 2008, kl 22.14
Jah see oli natukene kurb mis taavi õde ütles aga loodan et ta hoiab leenat.
Aga mulle hakkas vastu see kuidas Reinu õde pommitas Galiinat oma küsimustega.Inimesed pole veel kooski,aga juba-millal lapsed?Millal lapsed???Veits imelk minu arvates,pani galiina ebamugavasse olukorda.
 
noorem mutike 05. november 2008, kl 22.17
jah reinu õde oli nagu kasvatamatu teisemline. harimatu....
ma arvasin ammu,et Veljo valib Anita kaaslaseks reiisle aga kokku nad vaevalt jäävad.
 
vaatleja 05. november 2008, kl 22.20
Galina on ilmselgelt Reinu jaoks liiga teisest liigast. Rein on selline lihtne tavaline maamees, tiba naiivne ja lihtsameelne nagu kogu ta pere. Galina on natuke teisest puust, kindlasti ta ei kannataks pikalt seda asja välja.

Reinu õde oli muidugi omaette nähtus, ei viitsi isegi kommenteerida. Varem mõtlesin, et Reinule oleks Galina hea, nüüd, et Galina on Reinu jaoks liiga hea.

Taavi kohta ütles ta õde natuke karmilt jah, õdesid aga kahjuks võib uskuda. Leena sõbranna oli väga lahe see-eest :)
 
b6 05. november 2008, kl 22.31
Ruth ja Jaak on super paar.
 
noorem mutike 05. november 2008, kl 22.36
b6
mismõttes super?
tegelikult nad sobivad ideaalselt,Rutt ja Jaak. Jaakn tohutult hoiab ja poputab Rutti.
 
üksisast litsmees 05. november 2008, kl 22.40
ahahahaha
paras paar rutt ja jaak
üks on ilge endast heal arvamusel mats mis mats, kes teise inimese mõnitamise najal eide käest plusspunkte kogub
teine näeb selles mõnusat machot kuuks ajaks kui päevad läbi...siis varsti mujal oma nälga rahuldamas

teised kõik norm ja tavalised, edu neile
 
siisike 05. november 2008, kl 22.48
Ilmselt see Mihkel polekski reisile läinud.Rahamured ja kehv tervis ja mis kõik veel.Seega ainus valik oligi Jaak.
Galina on super naine, nii armas oma ütlemistes ja tegudes ja kuidas lapsed teda hoidsid.Näha, et tahavad ema armastust.Loodan südamest, et neil hästi läheks.Rein on minu silmis palju kordi ettem mees kui Jaak.
Ja Anita, pole kahju, et teda valiti.Ta ju elu eest võitles võidu nimel ja nagu see teine naine ütles Veljo polevatki tema maitse.Seega läks ju kõik nagu vaja.
Taavile ja Leenale hoian pöialt.
 
mann 05. november 2008, kl 22.58
Mihkel nägi tänases saates täitsa kobe välja.
 
k 05. november 2008, kl 23.56
Mihkel on eriti veider vennike! Naera pooleks....
 
huhhhh 06. november 2008, kl 00.08
vedas mihklil
 
siksi 06. november 2008, kl 00.33
Leena sõbranna oli jah mehelahe kohe :D
 
ann 06. november 2008, kl 09.47
See oli väga liigutav et Leena lapsed ka kaasa said sõita. Eile oli üldse rahulik ja ilus saade.
 
n35 06. november 2008, kl 09.54
Jah ükskvanemad otsisid kaaslast ja kohe jäeti lapsed kus see ja teine ,ainult Leena suudab ka mehe kõrvalt lastele endiselt edasi pühenduda.
 
plääd 06. november 2008, kl 10.03
Galina on väga sümpaatne ja kena naine. Rein talle ilmselt jah liiga tagasihoidlik partii, mitte halvas mõttes, kardan lihtsalt et Galina vaimselt liiga tugev ja tark.
 
hm 06. november 2008, kl 10.38
no see Jaak on ikka "super", uue sõna õppis ära ja lennukiga saab sõita! Teles esinedes tegi oma margi ikka nii täis, et naist ta küll kunagi enam ei saa. Täielik mühakas ja lihtsalt väga rumal ja arenemisvõimetu ahv ( ei taha küll pärisahvi solvata).
Mihkel on vaikne ja tagasihoidlik, temast saab kunagi hea abielumees, leiaks ta vaid selle õige.
Galina on iseseisev naine, milleks talle see tossike Rein ristiks kaela.See teine naine oleks rohkem sobinud, paistis selline hale ja ullike...
Leena ja Taavi näib paar küll aga kauaks? Arvatavasti saab Leena veel ühe vääksu juurde ja siis on juba kolme lapsega üksikvanem. Kahju, sest raske saab olema, hea vähemalt et tubli ema tal ja sõbranne. Taavi on varsti järmises seikluses. Turvalisust see mees küll ei paku, mis sest et paks on.
Veljo sai Anita. Korraks käib kah. Tegelikult ei sobinud kumbki talle. Marion on liiga rikkumata ja hea, et ennast sellise mehega raisata. Küll tuleb ükskord keegi tema vääriline ja õige.
 
mai 06. november 2008, kl 10.44
Kas seda meeldivat Anitat ka keegi teab? Töö,elukoht kõik jäi saladuseks
 
sa 06. november 2008, kl 11.00
hm
loe oma tekst hoolikalt läbi,nii kibestunud ja negatiivse maiguga.
Mihklist ja hea abielumees,paandunud vanapoiss,kooner ja sandi iseloomuga samuti. Jaak on vähemalt mats aga ikkagi mees,tegelikult sooja südamega ja austab naisi. kui Rutt oleks Mihliga läinud reiisle siis ta oleks kindlasti Mihkli kohvrit ka tassinud ja uksi talle lahti teinud.Vähemalt Jaaguga tunneb ta end naisena.
Ja marion pole midagi rikkumatta,vaga vesi sügav põhi. Anita on otsekohene,inimestele see ei meeldi aga mulle meeldib. Julgeb olla tema ise ei mängi kedagi teist.
 
Triin 06. november 2008, kl 12.11
Ma just mõtlesin, et miks lapsi reisile kaasa tassida,nii väikseid lapsi. Jube, omavahel ei saa üldse olla ja kuumas vinguvate lastega ... aga see minu arvamus. Taavi saab korraliku õppetunni reisil. Hahha. Jaak oli nagu hmm neandertaallane küll.
 
teadja 06. november 2008, kl 12.26
Jaak ei austa naisi, naised on temajaoks tarbeesemed.
 
M38 06. november 2008, kl 12.40
Sattus siis üle mitme saate jälle nägema ja kurask, Rein hakkab üha rohkem meeldima. Selles mehes on sisu rohkem, kui tema elu talle on suutnud õpetada. Eelmine saade, mida nägin, oli see restoskäik. Rein tunnistas, et pole harjunud sellega ja tunneb ennast ebamugavalt. Aga harjus kuradi ruttu ja oli varsti nagu kala vees.

Nüüd jälgisin teda ja Galinat šampust joomas. Või ka veini vms, mida pakutakse JALAGA KLAASIST. See on täiesti kohutav, kui matslikud ja olematud on eestlaste lauakombed! Aga Rein, väga elegantselt ja õigesti hoidis klaasi ja lõi GAlinaga kokku. Vastati samamoodi. Ja näiteks see on üks väike aga oluline nüanss suhtes.

Rein vajab veel natuke "kasvatamist", natuke peenemaid maneere ehk natuke teistsugust keskkonda ja sõpru. Selleks on Galina õige inimene. Ja vähetähtis pole ka tüdrukute meeletu poolehoid Talle, see oli armas vaadata. Isa on küll tore ja isa musklis rinna naal koos karukallistusega on ka hea olla aga naisterahva pehmed tissid ja hell kallistus on lapsele ikka hoopis midagi muud...
 
N36 06. november 2008, kl 13.49
Ka minu sümpaatia on esimesest saatest alates kuulunud Reinule. Siiralt soovin, et temal ja ta tütardel edaspidi kõik hästi läheks.
 
kk 06. november 2008, kl 14.17
Galina oli vist kunagi eesti nõidade saates? nägu tuli väga tuttav ette...
 
jätke 06. november 2008, kl 15.11
jätke Jaak rahule,te nagu poleks varem maamehi näinudki.ega siis kõik ei saa linnavurled olla, kes siis töö ära teeks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!