Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
tänane saade
 
Boa 06. november 2008, kl 15.21
Galina on OK, aga mulle tundub, et ta ei armasta Reinu.
 
g 06. november 2008, kl 16.11
No ega kõik maamehed ole ju sellised ahvid nagu see Jaak. Tõeline orangutang, täiesti eemaletõukav mees. Kui sa ei oska millestki rääkida ja normaalselt suhelda,siis parem olla vait, aga ta ei ole selle saate jooksul öelnud ühtegi normaalset lauset.
Paljud neist üldse kokku jäävad, see iseasi, aga tasuta reisile läheks meist igaüks.
 
to M38 06. november 2008, kl 16.21
sina HARITUD mees, õpi kõigepealt kirjutama, lauseid ei alustata sidesõnadega!!!!
 
to: sa kl 11:00 06. november 2008, kl 16.39

Vastuseks väitele, et Rutt oleks pidanud Mihkli kohvrit tassima ja jaaguga saab tunda end naisena -kas panite tähele et Jaak võttis taksost ainult oma kohvri välja ja seisis kõrval ning vaats Ruti käekotti hoides pealt kuidas too oma kohvrit ise taksost välja vinnas...
 
M38 06. november 2008, kl 16.40
Võib, kui see on ridade kirjutaja teadlik ja välja kujunenud stiil. Stiil on nagu maitse, selle üle ei vaielda vaid kakeldakse. Sa võiks minna näiteks luuletajaid õpetama, kuidas nad oma luuleread täiesti valesti kirjutavad.
Peldikuseinaleht on ilukirjandus, pealkiri võiks olla korrektne aga tekst ise võiks olla düsgraafiliste vigadeta. Milline on stiil ja autori pseudonüüm, on juba kirjutaja enda asi.
Näiteks emand cunt, kelle stiil on tänu roppudele sõnadele selgelt äratuntav.
 
M29 06. november 2008, kl 22.24
mulle tundub, et hoopis saatejuhile meeldib hiilata eesti halluse ja lolluse taustal
 
......... 07. november 2008, kl 08.16
Ei saa Lena elus hakkama,laste kõrvalt veel meest toita ja tema jaoks aega leida.Ühes saates ütles ta,et laste kõrvalt pole peldikusse saanud aega minna.Äpu naine.
 
viimasele 07. november 2008, kl 11.14
sa oled ikka pime vist, sdee kes seda ütles oli taavi,et tal oli leenast kahju
 
mõtlen Galinast 07. november 2008, kl 17.32
tal ilmselt peen tunnetus, kui ütles et juba pildi järgi Reinus miskit leidis. ka mina arvan, et ta vääriks paremat, aga mõtlen selle all kiftimat kutti. aga Galina seisab ilmselt välisest kõrgemal ja hindab südameheadust. ma küll ise kukkusin kunagi sellise maamehega orki, kes minu kõrval lihtsalt ülbeks läks ja ennast eiteakelleks pidama hakkas, loodan et Galinal nii ei juhtu. ma ei olnud nii tasakaalukas ka:-( imestan et Galina pole varem kedagi paremat leidnud, vägagi imestan. no ehk on tal suhteid olnud, aga niisama litutada tahab iga mees, pärast selgub et on jota või ringitõmbaja. pigem siis tahumatu maamees kes oma lastest hoolib. päris naljakas oli, et Rein veel Railile musi andis lahkumisel:-) soovin neile Galinaga palju-palju õnne tulevikuks!!! ja kõige rõõmsam olen laste pärast. tahaks küll teada, kas nad on veel koos.
 
to viimasele 08. november 2008, kl 17.50
Taavi rääkis edasi, mida Leena oli talle rääkinud. Nii et ikka Leena enda ülestunnistus et pole vetsu jõudnud..
 
rimalda 10. november 2008, kl 22.22
mina arvan, et Galina tajus seda Reinu tugevat seksuaalset energiat, millest ka tema edaspidi osa saab.Mees laeb teda ja tema annab oma energiat edasi Reinu lastele ja ka mehele.Tema voolib mehest endale vajaliku partneri ja Reinus on seda mehelikku eluenergiat.Minagi tajusin seda tema olekust.
 
Hmm 11. november 2008, kl 16.05
Ma oleksin reisist loobunud ja nõustunud trahvi maksma kui et Jaagu suguse olendiga reisile minema...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!