Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Galina ja Rein
 
rrr 06. november 2008, kl 17.07
on minumeelest kõige sümpaatsemad, loodan, et nad siiamaani koos on. Taavi ja Leena tundusid ka toredad, aga....kuidagi liiga ninnunännu, ma ei tea. Rutt ja tema mehed on lihtsalt naljakoht ja Veljo ja Anita, ma arvan, lihtsalt lõbutsesid natuke. Rein tundub ainukesena sõna otseses mõttes üksikvanem, kes tõesti otsib kaaslast. Mingu neil hästi!:)
 
arvan 06. november 2008, kl 17.29
Rein ei ole Galinale sobiv - natuke arengust tagapool ja naisele nii raske rumala mehe kõrvale püsima jääda. Tüdrukutele aga ema vaja ja Galina oleks super.Nh aga ehk ikkagi jäävad kokku.
 
N35 06. november 2008, kl 22.08
Rein pole absoluutselt rumal, vaid ääretult sümpaatne mees (vähemalt minule, TÜ lõpetanud inimese vaatevinklist). Ja ei maksa segi ajada haridust ja haritust. On näha, et väärtushinnangud on mehel paigas ja tegemist on sisemise intelligentsiga, hästikasvatatud ja tugevat iseloomu omava meesterahvaga.
 
xxx 07. november 2008, kl 04.25
Olgu nyyd inimesed,Rein on maainimese kohta vägagi intelligentne.
Vaadake kuidas ta igat asja analüüsib ja sealjuures korrutades kui loll maamats ta on
Jaagul on seeeest selge "maamehe" kiiks juures
 
n40 07. november 2008, kl 09.54
Kui nüüd Reinu väärtushinnangutest rääkida, siis mulle jäävad tema põhimõtted küll arusaamatuks: korter räämas ja must, lapsed magavad mädanenud madratsi peal, aga auto peab olema uus. Kas kõige tähtsam on siis teiste ees keksimine.
 
Jess 07. november 2008, kl 09.58
No mis küsimusi Reinu õde esitas! Nagu mingi lehma-kauplemine.
 
Kukk 07. november 2008, kl 12.52
Arvan, et Galina tahtis lihtsalt saadet võita ja tegelikult ta Reinu südamesse ei võta. Lastest on kahju, sest need nüüd loodavad Galina peale.
 
flannery 07. november 2008, kl 12.57
aga kas keegi teab ka kas nad on praegu koos v ei?
 
mulle näis 07. november 2008, kl 17.14
et Galina on väga rahulik ja tark naine, ja väga valmis võõrastele lastele emaks hakkama. liigutav, kuidas vanem tüdruk usalduslikult tema vastu nõjatus, usun et see naine küll lapse usaldust ei peta. aga loomulikult on rumal sugulastel loota et ta oma töö jätab ja maale kolib. kui Rein oskab sellisest taeva kingitusest vähegi lugu pidada, leiab ta ise tööd Tartu linnas ja teeb oma lapsed õnnelikuks. kuna ta seni on lastega väga arvestanud, siis usun et nii lähebki.
 
mnjah 07. november 2008, kl 19.42
see Reinu õde oli tõega väga matslik oma tobedate küsimustega
 
herilane 08. november 2008, kl 12.45
ma ei arva,et Galina peaks lihtsalt missioonitundest hakkama Reinu lastele emaks...keemiat ei tundunud selle paari vahel olema.Reinu keeleline väljenduslaad oli kuidagi murrakut omav kuid see ei tähenda sootuks,et ta loomult intelligentne ei oleks.Et korter räämasevõitu-ta ongi ju mees ja ei tarvitse sellistele asjadele tähelepanu pöörata peaasi,et tuba soe ja katus läbi ei laseks. Paljudel pereisadelgi oleks korter käestlastud kui armsad :)naised neid tagant ei torgiks...
Rutt tahtis lihtsalt tuntuks saada.Tema enda ego lükkaks murumadalaks kõik mehed ja nende mistahes head omadused...hingelisest soojusest jäi palju puudu,mehed võivad isegi õnnelikud olla et neid tegelikult kumbagi ei valitud:)
 
00 08. november 2008, kl 16.35
Rein ja Galina on praegu veel koos!
 
to N40 08. november 2008, kl 23.11
Ma väga vabandan aga kus te seda Reinu uhket autot näinud olete? Mina nägin kõige tavalisemat odavama klassi tabeautot või arvate tõesti, et kahe alaealise tütre isal ei peaks isegi sellist olema? Tegelikult õige, meil on ju "suurepärased" bussiühendused, eriti maapiirkondades.
 
N35 to irw 09. november 2008, kl 14.45
Eks irvita edasi! Kindlasti ei saa ma teisele inimesele põgusalt nähtu põhjal erinevaid negatiivseid või lausa solvavaid nimetusi anda. Enne teist inimest stigmatiseerima asudes võiksid kriitiliselt endasse vaadata ja tea, alati pole kõik kuld, mis hiilgab.
Endast niipalju, et "nälgas" pole, kujuta ette, isegi sama kooli lõpetanud mees veel alles, "padukoll", - maitseküsimus, siiani pole sedasi nimetatud (aga meeldivaid komplimente võõrastelt meestelt nii Eestis kui välismaal olles on korduvalt tehtud). Kui väga huvitab, milline välja näen või minu vaateid elule ja inimestele, võime kohtuda ja silmast-silma edasi diskuteerida.
 
n40 10. november 2008, kl 10.21
Kahe alalealise tütre isal võiks olla eelkõige elamisväärne kodu!
Ma ei öelnud, et autot ei peaks üldse olema, aga sellise auto (ja läpaka, millega Rein oma tütrega ühes saatelõigus mängis) raha eest saaks ehk maapiirkonnas korteri sissemaksu teha või vähemalt uued madratsid voodisse osta? Või on tütarde voodid ka üüritud? Sõita saab ka odavama autoga!
 
viimasele 10. november 2008, kl 18.30
Millise auto? Vaata marki, sellised pannid pärinevad aastakäigust, mis jäävad hinnavahemikku alla 35 000, normaalse auto hinnad hakkavad aga kuskil 130 000-st. Läpakas saab osta järelmaksuga, kuumakse jääb 400-600 EEK piirimaile aga tütred ju kooliealised ja ka see vajalik. Vähemalt meie pere lapsed ilma selle riistapuuta hakkama ei saa, tänapäeval osad õpetajad annavad koduülesandeid, mille tegemiseks vajalik arvuti ja paljudel juhtudel isegi Internet.
Väitis ta ju ise, et sinna piirkonda täiesti perspektiivitu korterit osta, surnud lehma eest ei taha aga keegi maksta. Aga kord majas, minu melest kui naisi poleks, elaks pooled mehed s...hunnikutes, teise osa meestest moodustavad sellised pisikesi tolmurulle pidevalt leidvad ja taldrikute puhtust nuusutamise abil hindavad ülipedandid, kah õudne variant, ka paari sellist kohatud.
 
n40 10. november 2008, kl 19.29
Et siis kahte sorti mehi ongi Eestimaal?
Võib-olla minu telekas näitas siis seda autot uhkemalt kui ta tegelikult on (eks sa tea paremini), aga minu arvamus selle mehe põhimõtete kohta on endine - kahe alaealise tütre isal võiks olla elamisväärne (ei mõtle siinjuures maja Viimsis) kodu!
Juba selle saate reklaamimise ajal mõtlesin, millised naised sellist meest tahavad, no ja esimeses saates sain ka vastuse.
 
....).... 10. november 2008, kl 20.22
siin piiksub vist reinu lähikondlane reinu kaitsta:)
aga sorrryyyyy...laps magamas HALLITANUD POOLIKUS MADRATSIL???
kahju nendest põnnidest....
annaks jumal,et galina kasvõi kahjutundest lastevastu selle pere adopteeriks...
see rein on ikka täielik pohhuist! eneseimetlejaks saanud ja jäänud oma üksikisastaatusest ja ei vaevugi enam millekski rohkemaks.
arvan, et mite alkohol pole süüdi tema üksinduses, vaid tema LAISKUS!
 
kritiseerijatele 10. november 2008, kl 22.41
Kolmas sort on veel: lihtsalt tõprad, kes elavad näiliselt ideaalset pereelu aga tegelikkuses oma kalli kaasa teadmata võtavad julmalt kõrvalt või koduseinte vahel füürerit kujutavad. Aga kuna me naised nii naiivsed ja tolerantsed oleme, saab niiviisi käituda. Pakun, et Eestis praegu ainult ca.30% on n-ö normaalseid ja usaldusväärseid mehi, kes ennast pitsi põhja vaatama ei unusta või paarisuhtes monogaamiat iseenesestmõistetavaks peavad ja kellele võib praktiliselt 100% loota.

PS! Ei ole Reinu lähikondlane, mulje temast kujundanud telerist nähtu põhjal. Ma tõesti imetlen inimest, kes suutis lasta nimel alkoholismist loobuda (see teatavasti sõltuvushaigus ja jagu saamine nõuab väga tugevat tahtejõudu). Oleks võinud ju lapsed vanematele või hullemal juhul lastekodusse "visata" ja ise asotsialiseeruda. Kes te pole kokku puutunud lastekodude kasvandikega ega lastega alkohoolikute peredest, ei oska sellist nüanssi näha. Teie ei näe kaugemale sellest hallitanud madratsist ja "kallist" autost, mis tegelikkuses antud inimesel odava hinnaklassi tarbeese.
 
N35 -TÜ lõpetanud inimesle 10. november 2008, kl 23.26
iga inimene on siiski suuteline oma elamisse puhta tapeedi panema -
 
n40 11. november 2008, kl 11.10
Eks sa siis imetle! Joodik ja armunud naine leiavad alati põhjuse, miks üht või teist kummardada.
 
kõige 11. november 2008, kl 11.48
hullem oli see kus lapsed magama pidid..need madratsid!
Kui nad ikka olidki madratsi nime all...KOHUTAV vaatepilt oli!!
mille pealt ta kokku hoiab?Oma laste heaolu pealt..ei eiei ma ei viitsigi kirjutada,ex igaüks näeb asju oma vaatevinklistja väärtustest.
 
fds 12. november 2008, kl 23.57
Nii nüüd vaatame teie kodu....tore, kui nad veel koos on, sest põhimõttest saan aru, miks uut tapeeti polnud.Ja madratsite kohta seda, et ta on mees ja võib-olla ei jaga selliseid asju.Kas teil muud pole teha siin , kui vaid ilkuda kõigi kallal?Olete ideaalsed inimesed?uskumatu aga eestlane ikka ainult oskab teisi halvustada ja nöörida.
Jõudu teile !
 
Rein 13. november 2008, kl 09.16
... mida iganes.
 
m&m 13. november 2008, kl 09.37
olen mõnda saadet vaadanud ja olen nendega ühte meelt, et ongi kena paar- täiendavad teineteist...lihtsad ja head inimesed ja see remontimata korter- küll nad sellegi remonditud saavad...
kui nad on kolmekesi koos aastaid kamandanud, siis on palju asju, mida ilmselt mehed vahel naljalt ei adu- just see olmepool, seal oleks võinud olla varem sekkumist (abi) naissoost sugulaste- õdede, vanaema poolt... kui minu vennad või pojad oleksid/elaksid lastega sellises seisus, siis üritaksin küll aidata, korraldada elamist paremaks/korrastatumaks... samas on ka pljud naisehinged oma eluga veeelgi rohkem ripakil ja rääämas...nii et märkused sel teemal pole tegelt asjakohased...
edu ja õnne neile!
 
Kisa 13. november 2008, kl 10.40
Mina ei mõista samuti seda- hea küll et eakas ema ei käi pojal abiks, aga see lehmakauplejast õde võiks ju ometi huvi tunda, mis tingimustes tema vend elab. Galina on aga ülimegaväga sümpaatne.
 
misa 13. november 2008, kl 13.35
to Kisa
no õde ei pea mitte vennale lapsehoidjat mängima ja sokke pesema, olgu ta või lehmakaupleja
 
MA 13. november 2008, kl 15.21
õdesid oli vist mitu. kui tutvustati, siis öeldi noorem õde või mälu petab mind, aga vahet pole. tädi võiks oma vennatütardest ikka niipalju hoolida, et neid nõu ja jõuga aitamas käib, nt sügisest suurpuhastust teha, kui televisioonipurki sattumise oht ähvardab.
 
? 14. november 2008, kl 20.30
kus see öeldud sai et rein oli varem joodik? au galinale et ta suudab üle olla mõningatest puudustest - rein parem mees ikka kui mõni jota või litsilööja, kus need printsid ikka ootavad, kui siiani pole tulnud... paljud kõrgharidusega naised ongi ju seepärast üksikud et kelleltki üle lüüa ei taha ja vabade hulgast pole väärilist leida. ma ise kah üksi ega otsigi enam - pean endast liialt lugu et võtta milline tahes, peaasi et ISANE.
 
mh 15. november 2008, kl 03.05
lapsed ju kiinduvad,selle peale ei mõelda...lahkuminekul elavad raskelt üle,pole vaja lastele emaks trügida,kui tead,et kokku ei taha jääda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!