Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
kiiksu
 
Segane Jaak 12.11 saates 12. november 2008, kl 22.18
Taica jube on see Jaak, läheb naisega reisile aga lõbutseda temaga ei taha, kui Rutt teda peole tuli kutsuma sis ma taica mõtlesin, et ta tuleb kallale sellele Rutile, nii pöördes oli selllest sõimust seal :S
Siis kukub sogama mingist sponsorlusest, no keegi ju ple palunud midagi osta Rutile, ise kiimatseb küljes ja kuidas ta Rutilt seksi nurus ja no kui need tibid talle sünne istusid sis mulle tõesti tundus, et tüübil läks pauk püksi lahti, iuuu vastik mees!
 
Kiiksu 12. november 2008, kl 22.18
pagan teema ja nimi läks sassi :S
 
lea 12. november 2008, kl 22.29
kuule ega see Rutt ka parem pole,kui koos sai tuldud siis saab ka asjad mull moel lahendatud.Rutt on lõdvakummiga naine.
 
wwwwwwwwww 12. november 2008, kl 22.34
no on ikka loll mees
 
qqq 12. november 2008, kl 22.34
ma jaak oleks, ma ei tihkaks tükk aega nüüd rahva sekka ilmuda
 
jokke 12. november 2008, kl 22.36
Jah, oli ikka täitsa piinlik vaadata. Et see Jaak siis aru ometi ei saanud, et ei ole ega tule neil Rutiga midagi. Pidi ikka kätt paluma, ohjahh....
 
kr 12. november 2008, kl 22.39
seda mühatust ma nüüd küll käe palumiseks ei nimetaks :D õudne vend ikka, isegi kahju tast lausa, no kuidas saab ikka nii matslik mühakas olla ja ise sellest sellises õndsas teadmatuses viibida. no rutt olgu mis on, aga Jaagu kõrval on ta vägagi intelligentne ja käitub lausa viisakalt temaga, ma oleks ammu midagi jubedat korda saatnud selle vennaga.
 
Kiiksu 12. november 2008, kl 22.42
A no see viis kuidas kätt paluda no anna abi, kui minu mees nii paluks, ulataks mingi ümbriku ja kärataks teistpool lauda ei või jaa sis oleks kindel EI, mis siis, et tunded ja kõik paigas. Härrasmees naise kätt ja südant sel moel küll paluma ei lähe a no ega see ei olegi härrasmees.

Ma arvan, et Rutil oleks Mihkliga palju lahedam olnud ja ebaõnnestunud ettepanekud oleks ka ära jäänud.
 
. 12. november 2008, kl 22.46
ma arvan,et Mihkel oleks normaalsem valik olnud rutile ...selle madalalaubalise Jaaguga pani täiega puusse
 
komm 12. november 2008, kl 22.49
Mõlemad nii Jaak kui ka Rutt on kiiksuga-kohe oli ju näha et nad tahavad erinevaid asju rutt tahaks ainult pidutseda ja teiste meeste otsas hõõruda ning jaak oli rohkem selline maakas kes ei osanud ega tahtnudki midagi teha.Nad ikka oleks võinud asjad selgeks rääkida enne reisi oleks neil mõlemil parem olnud.Ja mida fakki nii ruttu juba tegi abieluettepaneku ja mis ta tõesti lootis et rutt on kohe nõus ise nad pole musigi korralikult veel teinud ---no on saabas........
 
mann 12. november 2008, kl 23.06
Loogne ju,et reisil olles tahetakse ikka öösiti väljas pidutseda,imelik oleks ju varakult magama kobida,eriti kui veel viibitakse kusagil lõunamaal.Selle koha pealt mõistan Rutti täiesti.
 
Madli 12. november 2008, kl 23.20
Ma poleks küll elu sees tahtnud Jaaguga tuba jagada. Teine nurus mitu tundi Rutti oma voodit soojendama ja võin ainult ette kujutada kui närvesööv see olla võis.
 
oih 13. november 2008, kl 00.31
ja kuis see peen Rutike siis sellise matsi juurde hiljem kolis ja siis õige ruttu sealt naabrimehe voodisse maandus, maakas on maakas, aga see Rutike pole ka miskit väärt preilna
 
Margit 13. november 2008, kl 00.47
Matsi-tüüpi mees on see Jaak jah. Rutil tuline õigus- ega soojale maale ei tulda magama ja hotellitoas telekat vahtima. Ja kaissupugemise nurumine- no mina oleks küll käratanud, et vait, ma tahan magada ja ei mingit mangumist. Ja no see naiseks palumine- kuidas Jaak varem aru ei saanud, et teda ei taheta rohkemaks kui reisikaaslaseks vaid.
 
tädi Maali 13. november 2008, kl 02.30
Maainimesed ongi sellised, et hommikul tõustakse vara ja seetõttu minnakse ka õhtul varakult magama.
Kui talumees tõuseb hommikul kell 5 ja Ruti jutu järgi oli kell 1.30, siis arvestage ise, mis kell öösel oleks see teie jaoks.
Sisuliselt kutsuti 3,5 tundi enne normaalset äratust inimest pidutsema, mis sisuliselt tähendab öö vahelejätmist. Rutt tuli enne viit tagasi, mis on enam-vähem teise inimese tavaline ärkamisaeg.
Kas kõik naised oleksid nõus, kui kaaslane teeks reisil ettepaneku hommikuni kõrtsis viibida?
 
to 13. november 2008, kl 07.05
Erinevalt siin mõningate arvamusest näitab iga päev, ööläbi tsurkadega pidutsemine ikka taset. Seekord ma tundsin pigem Jaagule kaasa.
 
viuhh 13. november 2008, kl 09.05
Piinlik oli Jaaku vaadata....piinlik, et meie hulgas on selliseid kahjuks päris palju.
Aga et Rutile just sellised "mehed" sattusid....njah...ei ole seegi asjata, ikka mingi põhjus peab olema, et normaalsed mehed eemale hoiavad...
 
HUINA 13. november 2008, kl 09.12
NORMAALSED MEHED EI OSALEGI MINGIS MÕTTETUS TELESAATES!
 
üleüldse 13. november 2008, kl 10.13
oli sel Rutil kohe ju selge,et mingil juhul ei taha ta kumbagi meest,aga no oli ju suur tahtmine reisile saada,ükskõik mis hinnaga. Jube naine ma ütlen,kohutavad pähejoonistatud kulmud tal,nagu mask on ta nägu ju!Hõõhh!

Hea vähemalt,et ta viisakas suutis olla selle totaka Jaaguga, rahva ees.Aga muidu jah,võlts ja hirmus naine,ei leia ta endale meest.
 
¤¤¤ 13. november 2008, kl 10.21
Mis maamees see Jaak on ta töötab Eesti pagari Võru leivakas prügiparunina ehk see kes tühjendab prügikaste ja toob laost vaja olevat kaupa tsehhi,seal polegi ju mõistust vaja hea kui oskad lugeda kus sool või suhkur :)
 
Siil 13. november 2008, kl 10.39
Mnjah...ega ei oskagi midagi kosta...See,et suva söögikorra ajal suvalises kotikeses olev sõrmus ette visatakse ning kähvatakse -"Kas tuled naiseks või ei"....Võtab ikka sõnatuks küll.
Ja see räige sõim, kui Rutt tuli teda välja kutsuma...ok, ei taha, siis ei taha..Aga keelekasutus meenutas küll juba nagu oldaks koos juba vähemalt 23ndat abieluaastat. Ime, et Rutile laksu kirja ei pannud.
Hämmastav tegelane, tõepoolest. Mida Jaak eneses küll lootis-mõtles, jääb absoluutselt arusaamatuks. Kaugelt ju näha, et nad täiesti erinevad inimesed.
 
parajad 13. november 2008, kl 10.58
Jaak oli Jaak, omas elemendis:D
Aga Rutt käis sel korral minu jaoks täiega alla. Üldiselt üks korralik naisterahvas nii ikka ei käitu. Kui nüüd mõelda, mis nende reisil toredat oli, mida nägid, siis mitte midagi ju. Ah jaa, ainult lõunamaa mehi:D
Teised paarid sõitsid ikka ringi ja käisid etendustel, aga nemad... Nagu vanemate tähelepanu alt esimest korda välja saanud pubekad, kes jooksevad ennastunustavalt baarist baari.
PS! Ega reisile minek ei tähenda, et peaks igal ööl pidu panema:D

Keegi üldse teab, kui vana on Jaak?
 
e 13. november 2008, kl 11.08
eriti litsakas naine ja matslik mees , sellist asja on raske komenteerida. näha et rutt ei salli jaaku ja tema kallal noolib.. nagu enne mihkliga. matslik abieluettepanek ei kõlba kuhugi. klippe nägin reporterist. naine oma öise pidutsemisega no nii lipaka ja ülbiku mulje jättis et rõve kohe. mees ütles õigesti. samas muidu on igati alla nulli mees.
vastikult rõvedalt paras paar :D
 
¤¤¤ 13. november 2008, kl 11.51
Jaak peaks olema 33 aastane
 
´alli 13. november 2008, kl 12.09
mina arvan , et kuna jaagul olid ikkagi tunded ruti vastu,siis püüdis ta viimase meeleheitliku sammuna naise kätt paluda.(see juhtus ju pärast seda, kui rutt üksi pidutsema läks ja jaak tema peale vihastas).
aga üldiselt oli ju kohe aru saada, et neil kahel ei tule midagi välja. reis oli toredaks boonuseks, aga enne oleks võinud kokku leppida, et on lihtsalt sõbrad ja naudivad reisi, mitte ei looda võimatut. siis oleks pettumused ära jäänud ja reis asjaette läinud. ei ole ju mõtet pingutada ja punnitada-lihtsalt naudi krt!
ja mulle meeldis, et rutt ei andnud järele ja ei roninud mehe voodisse( vähemalt niisugune mulje jäi). kuigi on ju teada, et võõras maa, alkohol, ja pingelangus toimivad väga niitvalt;)ta jäi oma põhimõttele kindlaks.
fakt on see, et jaagule naine meeldis aga mitte vastupidi. ja need pinged rikkusid ilusa puhkuse.
 
Hmh 13. november 2008, kl 13.13
Ega keegi ei tea kas see reis neile kõigile tehti välja saatetiimi poolt või maksid osalised ise? Kui tehti välja, siis ma saan küll miks Rutt Jaaguga reisile läks.
 
Siiri 13. november 2008, kl 13.45
to HMh
muidugi tehti välja, kust üldse nii lolli küsimuse peale saab tulla...see mis kohapeal raiskasid, millest osa võtsid loomulikult oma rahakoti arvelt, aga lennupilet/hotell ikka saate poolt
 
sõrmus 13. november 2008, kl 13.51
ma imestasin, et Rutt selle sõrmuse endale jättis. kui on aru saada, et asjast asja ei saa, sii soleks tulnud sõrmus tagasi anda (mitte kaamera ees). aga proovis sõrme ja..
 
ruti poolt 13. november 2008, kl 13.54
26 aastase üksikema puhkus hispaanias ilma lapseta - pidu, pidu, pidu ja veelkord pidu, millal siis veel? kui jaak esimesel õhtul noolis rutti 2 tundi, et saaks aint kätt püksi ajada siis ma ei imesta, et rutt otsustas ülejäänud ööd lõbutseda pigem klubis meeldivate kaaslastega kui vaielda toas mingi kiimakotiga, kes ei taha aru saada, et k.eppi ei sa ega hakkagi saama isegi mitte pärast seda armetut abieluettepanekut!!!
ruti ees võtan mütsi maha, et nii viisakaks jaagu suhtes veel suutis jääda.
aga mis ma siin räägin, nüüd tembeldatakse mind libuks ja siin käivad ju ainult pühakud, muahahaaa!
 
MA 13. november 2008, kl 14.10
saan nüüd aru, miks Rutt reisile Jaagu valis ;) tubli! Mihklile oleks kahju olnud haiget teha niimoodi käitudes.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!