Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Tänane saade
 
vaataja 19. november 2008, kl 11.38
kas ootate juba põnevusega :) ?
 
liina 19. november 2008, kl 11.57
jaaaaaaa. kahju lausa mõelda et enam ei saa oma iganädalast huumorilaksu kätte kolmapäeva õhtuti... no eks panustame järgmisesse aastasse, et tuleb veel neid huumorisaateid.
 
vaataja 19. november 2008, kl 12.08
edasi pead end rahuldama vaid tõehetkega....või siis....
 
popcorn 19. november 2008, kl 14.26
Oh ärge muretsege, ei huumor lõpe nii pea, varsti peaks ju poissmehe hoovitõmbamise saated pihta hakkama.
 
po 19. november 2008, kl 16.53
on see kindel et see poissmees ikka hakkab? pole kippu ega kõppu sellest.
 
poissmees 19. november 2008, kl 20.40
poissmees on jama - aetakse endast liiga heal arvamusel hoorad kokku ja siis vali nende seast
 
Kiiksu 19. november 2008, kl 21.35
No pagan kuna hakkab juba?????
 
oimaigaad 19. november 2008, kl 21.54
vaatasin just saadet,see jaak ikka täielik mats.
 
Kiiksu 19. november 2008, kl 21.55
See Jaak on lausa jäle, tuleb uksest sisse ja kohe midagi mögisema, solvas seal seda Rutti nii et vähe polnd, mina Ruti asemel ei suudaks kuidagi nii rahulikuks jääda. Ja sis see jutt veel, et tolvan on endxale kedagi leidnud ja veel läbi saate, no kuidas??? Ma vist vaatasin selle inimesega (kui ta muidugi eksisteerib) hoopis erinevat saadet, sest selle saate põhjal ei sooviks ma Jaaguga trammiski kõrvuti sõita. Mühakas!!!!
 
mia 19. november 2008, kl 21.56
juba "aff" on saanud korda kaks juba lõuata oma kusagilt hangitud "reamehest füüreriks" naljaga. jube kiviaja isane, ausalt, õudukas mu jaoks, kui juba kaadrisse ilmub, suu kui lahti teeb...aga klounaadi oli tarvis säänse arvelt.
 
g 19. november 2008, kl 21.56
Panite tähele külmust Leena ja Taavi vahel?
 
murakas 19. november 2008, kl 21.59
Kohutavalt kahju et Taavi ja Leenaga nii läks...
Mis kiirelt tuleb-see ka kiirelt läheb :)
 
mmm 19. november 2008, kl 22.03
jaa leena ja taavi kohe näha et ei suhtle...kahju
 
?? 19. november 2008, kl 22.03
see joob mahla nüüd seal ainukesena. kummaline. kas alkoholiprobleem on neil leenaga tõesti nii suur?
 
ww 19. november 2008, kl 22.04
kas Jaak on sinna õhtujuhiks kutsutud vä?
 
jh 19. november 2008, kl 22.09
jaak on kohutav mats.lõugab nagu vana ahv.labane täiega.ja temal on veel kaaslane huvitav kas gorilla.
 
h 19. november 2008, kl 22.12
leena on nii ilus täna :)
 
eh 19. november 2008, kl 22.21
mulle meeldib Evelin.
 
Kiiksu 19. november 2008, kl 22.22
Leena on tõesti ilus, kuid mu meelest see sõrmus seda küll ei ole.
Ma nagu saan aru, et Jaak on kogu ürituse tellinud võtab külalisi vastu nagu maja peremees.
Ja see jutt mingi mina olen mees ja selle sõrmuse ma küsin tagasi ja sis kui Rutt selle sis tagasi andis oli kohe uus teema, et jäta endale, no otsusta ära, nagu eit see Jaak ikka.
A selle peale ma ikka kõvasti naersin, kui Krista küsis, et no mis suhted sul Rutiga on sis kohe hõiskas välja, et null ja kui küsita samat asja Rutilt sis see kohe rääkis, et see debiil talle ikka helistab :DDD ano kammoon ahv XD
 
k 19. november 2008, kl 22.22
Jaak on koguaeg iseendaks jäänud... mis teha inimene lihtsalt on selline...
 
heh 19. november 2008, kl 22.29
miks peab kõigi ees niimoodi moosima, kui leena on juba oma otsuse teinud??? meelega teise ebameeldivasse olukorda panema? alatu.
või on see lihtsalt kino? et oleks veidi actionit ka..
 
oh 19. november 2008, kl 22.29
mul nii kahju Leena ja Taaviu loost. Taavi nii armastab Leenat,kuid naisel pole enam tundeid ta vastu...
 
h 19. november 2008, kl 22.32
kes libekeelset alkohoolikut ikka tahab..
 
ok 19. november 2008, kl 22.40
TAAVI ja LEENA parast ei usu mina enam ARMASTUST mehe ja naise vahel.Hakkan mungaks.JAAGU pooks teistehirmuks ti.....ipidi lakke.
 
Kiiksu 19. november 2008, kl 22.41
leenal ongi parem, et tast lahti sai, ta ju mingi realiti narkomaan, küll ronib ühte siis teise tõsielusarja, mõtetu mees.
 
et 19. november 2008, kl 22.44
Leena ilmselt luges kõiki kommentaare ajakirjandusest Taavi kohta..
 
. 19. november 2008, kl 22.48
kelle valis see mees,kes saates pärast ei osalenudki?ma ei saanud ta jutust aru..
 
Käsna Kalle 19. november 2008, kl 22.58
Leena rääkis ääri veeri mingist probleemist, aga otse välja ei öelnud. Kas ta mõtles Taavi alkoholi ja peolembust (nö poissmehe kombed)?
 
??? 19. november 2008, kl 23.00
Taavi ja Jaak pidid koos kärakat panema.
 
täiesti nõus sinuga 19. november 2008, kl 23.04
kiiksu 22:22 , võtsid mul"t mõtte ära. Nagu ma aru sain, puudus Jaagul täielikult taktitunne, oli nagu ootel peojuht , kes uksest sisse astus, seda kõnetama. Vaadates telerit, hoidsin lihtsalt hinge kinni. Samas ise poleks nii käitunud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!