Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Tänane saade
 
järgi mõeldes 20. november 2008, kl 12.20
miks evelin meestele ei meeldi, küsis siin keegi. Paljudele kindlasti meeldib aga jah olen ka mitme mehe suust kuulnud, et kõige ebasümpaatsema mulje suutis jätta esimeses tutvustavas saates evelin. miks ma ei tea, sest ei tundnud huvi.
 
Misse 20. november 2008, kl 12.31
_ Praegu jäi küll Leena pisut mustemasse valgusesse, kui ÜHE eksimuse pärast Taavi juba maha kandis._

Ku´llake, mis üks eksmius? Kindlasti oli seal rohkemat kui meie siin teame! Ega me ju teadnud nende lahkuminekustki, enne kui saatest ja tõsi küll, eilsest delfist. Seega, küllap põhjust on! ja veel, olles selle läbi elanud, siis võin öelda, et loobuda mehest, keda väga armastad, on üle mõistuse raske. Piinavalt raske, aga mõnikord tuleb selliseid valikuid teha, sest inimesed üldjuhul ei muutu.
 
mina 20. november 2008, kl 12.33
arvan, et lahkumineku põhjustas Kristjani sünnipäevapidu, ütles ju Leena, et las mees läheb peole, joob ennast purju , siis on näha kellega tegu... neid mehi on küll ja küll,kes purjus peaga , kui oma naissõpra silmapiiril pole, käperdavad pidudel võõraid naisi, hiilivad nendega nurgataguseid pidi, unustades oma kallima olemasolu, tunnevad ennast poissmehena. usun, et Taavi tegi Leenale väga haiget... külmkapist näksimine ja diivanil lesimine ei ole kindlasti nende suhte purunemise põhjuseks.
 
üks ema 20. november 2008, kl 13.03
See mees on noorukese kahe lapsega emme Leena jaoks liiga vana. Ei hakka tema oma elukombeid muutma, naised, pidu ja alkohol. Mis armastust seal...Leena koligu ikka suuremasse koju, mis elu see pead jalad koos ongi. Läheb hoolivamale nooremale mehele kui see praegune, tahavad seksi ka teha ja piinlik kui siinsamas seina taga on ämm ja lapsed magavad meetri kaugusel voodist.See pole ju kooselu ja eks praegunegi mees tahtis kindlasti rahulikku intiimelu elada, mitte võõraste inimestega peret mängida...Kõige õigem oleks, Leena, ära ripu meeste kaelas, ära sõltu neist. Tee tööd ja leiad normaalse endasuguse mehe.
 
Kiiksu 20. november 2008, kl 13.06
Ma vaatan praegu seda kordust ja see mees, kes selle Galja valis, mulle enne ta eriti ei meeldinud (see mees ma mõtlen), kuid nüüd paistis taica kena ja juuksed olid ka natuke pikemaks kasvanud, sobis rohkem :)
 
to Kiiksu 20. november 2008, kl 13.33
Samamoodi! Eile vaatasin, et täitsa kena mees see Rein. Oli kenasti riides, aga isegi nägu tundus kuidagi kenam kui varem. Armastus võib ikka mehele ka teise näo pähe teha. Ilus vaadata.
 
Piiksu 20. november 2008, kl 13.40
Just, vaatasin ka seda Galina meest ja üllatavalt meeldivaks oli muutunud. Kohe kena mees. Aga Galina ka ise ikka armas naine, selline kenake, mulle meeldis, kui tal naeratades kurrud põskedele tulid. See paar on küll kena.
Leena ja Taavi lahkumineku üle on aga väga kahju. Tänast saadet vaadates ei tednudki ma, et on tegelikult ammu lahus. Kahju. See oli paar, kes oleks võinud koos jätkata.
 
Kiiksu 20. november 2008, kl 13.43
Ma tegelikult ei saanud üldse aru mis tsirkus selle sõrmusega Taavil oli. Kuidas ikka need kaamerad tal kaasas olid, kui sõrmust valima läks? Otsustas, et võtab Leena ära ja sis ni muuseas helistas võttegrupile, et noh lähme nüüd sõrmust valima???
Milleks seda vaja oli :S
 
i 20. november 2008, kl 13.50
Taavi on teada tuntud naistemees ja miskipärast valib ta alati naise kes on nn kerge saak.Üksikema vms ja siis läheb lahku.Ta on muidugi supper kogenud ja oskab naise panna endasse armuma ja romantikat oskab ka luua aga noh jah perekonda paraku mitte ...
 
veel 20. november 2008, kl 13.53
Eks see Leena ole mingi asjaga ämbrisse astunud eelmise kaaslasega (jõi vms) ja on täiesti loomulik, et ta isegi üle võib reageerida. teate ju ütlust, poodu majas nöörist ei räägita. Ja veel. kõik räägivad et oi kui nunnu paar jne. Aga kellegil ei tule justkui pähe, et seal on mängus ka lapsed. Ja lastel on vaja päris isa, mitte mängu isa. Neil poissmeestel pole õrna aimugi mis neid ees ootab. Kõige nõmedam ja tõenäolisem on see, et kui issi siiski ükspäev leiab, et see pole see, on kannatajad lapsed . Veelkord. Tore on lastele toredat onu mängida, et ilusa emmega sebida. Aga võtta endale vastutus need lapsed suureks kasvatada on hoopis midagi muud. Kahtlen selliste meeste vastutusvõimes, kes veel sellises vanuses ei oma oma elamistki (kasvõi laenuga) lastest rääkimata. See mees on siiani elanud poisikese elu, mitte poissmehe elu. Ja kui ma oleks üksikvanem, siis ma tahan elukaaslaseks meest, mitte poissi, suurt last.

Saade ise oli muidugi piinlik. Vaatasin seda saadet siiski huviga, et näha kui piinlikuks minna võib :) Läkski ikka väga :) Ja need on täiskasvanud inimesed... oi jummel.
 
kk 20. november 2008, kl 14.05
Saate formaat näeb ilmselt ette, et viimases saates PEAB üks paar sõrmusepakkumise/kosimise läbi tegema. Kuna Taavi-Leena olid sellele kõige lähemal, komandeeris saatetiim Taavi sõrmust tellima, kaugelt oli näha, et see sõrmusekammaiaa Taavi enda üsna külmaks jättis. Ilmselt alles pärast seda ütles Leena ära, et mingit kosimist ei toimu. Ja et melodraamat ikka täie raha eest oleks, monteeriti ikka see sõrmusevalimine ja -pakkumine ja roosikimbuga nutukõne saatesse. Sealjuures tegelikust paarist Reinust ja Galinast mindi mühinal mööda. Võibolla veidi vanemad inimesed ise ei nõustunud lääget tingel-tangelit läbi tegema ja olid üsna rõõmsad, et teine paar melodraamaks leiti.
 
Kalts-naistele 20. november 2008, kl 14.48
Lugedes siin neid kommentaare ja arvamusi taavi-leena saaga kohta joonistub ilusti välja see seltskond naisi, kelle jaoks on ikka täiesti savi, kas mees peksab, joob või on muidu idioot, peaasi et on MEES majas.
Et kui naisel on 2 last, siis ta peaks nii desperate olema ja ükskõik millisest mehest kinni haarama, sest paremat ta ju niikuinii ei saa?
Masendavad naised olete, te oletegi needsamad, kes pärast käivad siin anonüümselt ohkimas, et näe mees peksab, mees joob, mida teha, kuhu minna!
Valik on teie. Usun, et Leenal pidi väga tõsine põhjus olema ja intsident Taaviga, miks ta on nii 100% muutunud. Mitte midagi ei juhtu siin ilmas niisama. Imestan, et ta üldse nii kiirelt asjad käima lasi, 2 last kodus peaks ikka väga ettevaatlik suhte loomisel olema, 30+ mehed on oma väljakujunenud kiiksude ja kommetega, mistõttu peaks päris pikalt enne nö parajat distantssuhet harrastama, enne kui kodu mängima tormatakse.
Ja nagu näha, nii oleks pidanud kohe tegema, oleks draamat pole vähem olnud.

Aga need, kes siin suure suuga Taavit õnnetukesest pooldavad...laske käia, odavalt lasete ennast ikka ära osta küll, et kui mees teeb kaamera ees šõud, tassib lilli mängib jube süütukest, siis järelikult ongi selline ja naine hoopis lammas?

Naiivitarid.
Usun (loodan siis) et Leenas oli lihtsalt niipalju delikaatsust, et ta ei hakanud musta pesu kaamera ees pesema ja seletama, mis juhtus, et nii asjad läksid.
 
spekuleerin ka 20. november 2008, kl 15.11
Aga Taavi mainis midagi ka stressirohtudest, mille võtmine Leenale ei istuvat...antidepressantide võtmine võib pärssida suguiha ja neid võtval mehel ei pruugi, soovist hoolimata, erektsiooni tekkida, ehk oli asi selles, et seksist midagi välja ei tulnud.
 
mutt 49 20. november 2008, kl 15.36
Joodikut parandab vaid haud. Taavi võib küll pugeda, kuid alkohol on tavaliselt tarvitajal veres, ta ei saa teisiti.Leenal ei tasuks küll ära leppida.
Ma arvan, et peale saadet on ta paremat väärt ja eks ta saab kindlasti korraliku mehe.
Kuna eluaja jooksul olen ise alkohoolikutega kokku puutunud, tean, mis räägin. Libekeelsed mehed ja alko ,rikutud elud jne.
 
n35 20. november 2008, kl 15.41
Saan aru ,et must on pidulik riietus....aga kõik naised tulid lõpusaatesse nagu matustele :)
....mustas?!-oleks no kellelgi midagi erksamat kuskil vilksatanud ...aga noh see selleks.
Ma usun et Taavi ja Leena saavad veel oma erimeelsused selgeks räägitud ja lõpuks nad ikka kokku tagasi saavad...
Rein ja Galina -arvan et kui Galina tõesti natukene teda "lihvib "siis neist saab ka hea paar ,aga teised otsivad oma õnne edasi.
 
plääd 20. november 2008, kl 16.04
to n35, must on selle hooaja moevärv, sellepärast:)
 
Käsna Kalle 20. november 2008, kl 16.15
Ma ise pakun ka seda seksi asja, Taavi on nagu suur teerull Leena peal (misjonäri asendis). Paksudel ei seisa riist ka hästi.
 
maali 20. november 2008, kl 16.15
Lastega naine peab ikka väga hoolikalt omale kaaslast valima.Mina otsisin ja leidsin.Jõudu ka Leenale!
 
irw@KäsnaKalle 20. november 2008, kl 16.35
 
l 20. november 2008, kl 16.55
Lugesin, et Leenal pidi uus kavaler olema juba, kellega koos kinoski nähtud. Ilmselt sinna koer maetud ongi.
 
Kiiksu 20. november 2008, kl 17.26
Jumal tänatud, kui Leena endale kedagi uut leidis, siis on see Taavi jant möödas, ei ole Leenal seda paksu ja vanat meest vaja!!!
 
nii 20. november 2008, kl 19.26
to Kalts-naistele.... 10 punkti, väga õige tähelepanek.Paljud võiks sedasi näha;)
 
mhm , 20. november 2008, kl 19.29
see laulja oli ka naqnii kanal 2 poolt, see taavi lihtsalt pinnis kuidagi et saaks laulja ette kutsuda ja rahva ees tore välja näha.
 
mardus 20. november 2008, kl 20.50
Seda purjus Jaaku nähes ja tema lällamist kuulates tekkis küsimus, kes ahvi puuotsast alla tiris ja ta ülikonda pressis?!
 
õnnelik 20. november 2008, kl 22.03
Jõudu ja jaksu Leenale. Minu mees ei joo, ei suitseta, ei laiskle diivanil ja ei käi külmkapi vahet, näeb treenitud välja jne. Ja ma ise olen täiesti tavaline naine. Seega usun, et kõigi jaoks on olemas see õige:)
 
veeria 21. november 2008, kl 00.25
imelik, et see taavi tahab seda joodikust leenat. istub kodus vanemate juures, sööb külmkapist ja keldrisse ei viitsi minna toidu järgi. ja jaaguga panevad pidu.ma ei saa aru, miks ta selle konnakontserdi korraldas taavile.sõrmus oleks võinud olla suurem ja rohkem kullasem...

kokkuvõte kommentaaridest.
 
vaanja 21. november 2008, kl 12.52
Kas te saadet ei mäleta, kus Leena sai Taavi õega kokku ja see siis kaamerasse rääkis, et Taavi probleem on kiiresti tüdineda. Et, kui alguse susin kadunud, siis Taavil hakkab igav ja kipub mujale. Et Taavile olekski vaja sellist naist, kes ta ses suhtes ümberkasvataks ja see saab raske olema, kuna Taavi selline lõbutseja. Samas saates lubas Taavi ju Leena sõbrannalegi kõhutantsu teha. Seega ju ikka flirdib liiga kaugele.

KOrdussaadet näeb netis.
 
Krissu 21. november 2008, kl 20.30
Joodikust võib saada inimene... muidugi juhul kui ta alustab täitsa otsast, esmalt peab ta oma kehvadest sõpradest loobuma. Mu kasuisa oli täiesti põhjas. Ühel päeval võttis ta end kokku ja jättis joomise maha, muidugi esialgu kangema kraami (nt.viin), siis pool aasta hiljem ülejäänd halkoholi. Nüüdseks pole ta 13 aastat joond. Ja ta on fantastiliselt tore inimene. Kui mul mure on ta saab kohe aru ning ta annab alati head nõu.
 
Saak 22. november 2008, kl 00.59
jätke see Jaak rahule, tavaline mees,küllap leiab endale ka sobiva naise.ma ei saa pigem sellest aru, miks rutt just need mehed välja valis, oli seal ju teisigi...
 
Hmm 25. november 2008, kl 13.32
Jaak tavaline mees?! Minu arvates pigem ebatavaline. Eriline ... Aga eks erinevatel inimestel erinevad tutvusringkonnad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!