Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
inglismaal elavad uksikemad?
 
maiken 28. jaanuar 2009, kl 00.19
Kuidas te hakkama saate,kes kasvatavad last omal joul UK -s?Lasteaed n.n Nursery on jube kallis ja kodus olla saab ka ainult 9 kuud,ok saab aasta aga 9 kuud ju makstakse.Mehega me lahutame,seega jaan uksi oige pea,tema rahaline toetus lapsele mis riik ette naeb on nii uurike et sellega just midagi ei tee.
 
lea 11. veebruar 2009, kl 22.10
kui sa oled uk resident,st aasta elanud ja töötanud siin, siis on sul väga lihtne, pead ainult leidma töö, nädalas 16 tundi, siis makstakse kinni sulle nii lasteaed, osa üürist ja palju muid asju, selle siin seletamine läheb pikaks, jäta mulle oma telef number , võtan ühendust ja seletan mida ja kust küsida
 
siiri 15. detsember 2009, kl 18.44
sama siin, tootan poole kohaga ja riik maksab lastaeia kinni ja lapsetoetust kah. ei saa kurta.
 
iirimaal 06. veebruar 2010, kl 21.08
- on tõeline pidu üksikvanematel,- üksik 1 lapsega ema elab 3 magamistoaga majas mille rendist -700€ -riik üle 600 kinni maksab, lisaks üle 600 kuus toetust ja tasuta arstiabi jne.

miks te Eestisse tagasi minna ei taha!?....sorry, nali...
 
mirjam 18. veebruar 2010, kl 19.46
no kui yksikuks jääd siis registreeri ennast yksikvanemaks.Pole ju probleemi.hakkad poole kohaga töötama riik maksab juurde yksikvanema toetuse ja maksab sul renti kah."uute peigmeestega"pead aga siiski tulevikus ettevaatlik olema kui oled ametlik yksikema kuna sind võib kylastada inspektor ja kontrollida kas sinuga koos ei ela nn.rahaline toetaja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!