Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
yksikisad
 
siisike 02. detsember 2010, kl 00.35
...tublid mehed kel jaksu lapsi kasvatada
 
kahe lapsega isa 07. detsember 2010, kl 13.39
... minu meelest on naised kes üksi last kasvatada püüavad (või õigemini need, kel muud ei jää üle) sama tublid. Näen seda oma tutvusringkonnas, kui raske neil tegelikult on. Mehed saavad vähemalt suuremat palka...
Ja ma ei arva, et lastega mehed "paremini kaubaks läheks" , teate ega keegi ei taha võõraste lastega kantseldada, olgu siis mees või naine.
 
John5mith 02. juuni 2011, kl 11.01
Loe siin ja arvamusi on üle foorumi seinast-seina. Aga tundub, et need kes võtaksid endale teismelise pojaga mehe, on kusagil peidus ja need kes aktiivsemalt internetis suhtlevad endale sellist meest ei soovi eriti? (ei pidanud teemaalgatajat silmas, vaid üldist trendi)

Nii, et esialgu elan üksikisana edasi :D
 
Hanna 02. juuni 2011, kl 15.24
to John5mith
foorumi seltskond on kirju nagu issanda loomaaed. minu arvamus on, et kui sa leiad selle õige, keda oled otsinud, siis ei loe kas mehel/naisel on laps või lapsed. mina välistaks sellise inimese kohe, kes ei suuda minu last võtta omaks. ei peagi olema lapsele ema või isa eest, aga peab lapse omaks võtma. aga ma tean, et ma olen vanamoodne oma vaadetelt, seega olen mina ka edasi rõõmsalt üksikema. sest ma olen väsinud seletamast inimestele, et ma ei otsi oma lastele isa, isa on neil olemas ja hoolib neist väga, ma otsin endale kaaslast. paraku olen need mõned korrad, kui foorumist sõpra otsisin, komistanud täpselt selliste meeste otsa, kes arvavad, et ma soovin seksi ja pappi. loomulikult soovin ma seksi aga inimeselt, kelle vastu mul on tunded. ja pappi on mul endal, mul pole vaja selleks meest. mul on kaks kätt, pea ja süda. aga mis ma ikka seletan, onju. pikk jutt aga mõte on, kui otsid, siis leiad. kes teab kas just siit foorumist aga kuskilt kindlasti. südamega näed kõige paremini:-D
 
Johannes 03. juuni 2011, kl 11.03
Õige otsus John5mith!
Mul vastavad kogemused, uus naine üritab sinu ja lapse vahele kiilu lüüa niikuinii, parem on mitte lasta üldse sellisel võimalusel tekkida.
Pealegi, sul on ju juba laps olemas, milleks veel uut naist?
Kas tahad veel lapsi?
 
kahe lapsega isa 03. juuni 2011, kl 13.55
Kuule, Johannes. Naist on vaja mitte ainult laste saamiseks.
Ka mees, kes oma lapsi ise kasvatab, tahab k*ppi saada ja kust sa seda saad, kui mitte ei sebi mõne naisolevuse ??
Teisem küsimus ongi selles, et mis selle naisega edasi teha?? Enamus neid, kelle otsa olen kogemata või meelega sattunud on arvanud, et "nonii, nüüd hakkame pere mängima". Ma ise arvan, et sellised mängud on selleks korraks läbi. Usute või ei, aga ma EI OLE VEEL NÄINUD NAIST; KES PEREELUKS OLEKS SOBILIK. Mis neil siis puudu on? Puudu on elementaarsest oskusest teiste inimestega arvestada. Olgu siis tegemist puhkuse plaanimise, õhtuse s*eksi või valitud teleka programmiga. Tehakse vaid nii, nagu neile hetkel mugav tundub.
Ma ten ka nii, nagu mulle meeldib :) ... mees, kes saab ise oma laste kasvatamisega hakkama, ei pea järjekordse naisega peret mängima. Piisavalt on neid, kes ka niisama on nõus voodisse pugema. Ja ongi huvitavam, kui neid aegajalt vahetada.
 
ferdinand 04. juuli 2011, kl 21.22
üksikisa peab häbenema üksikisaks olemist, sest nii palju on õelaid märkusi ja vihkamist naistepooltr, sest see ei lähe kokku nende arusaamaga meestest,
elu tegi mulle selle selgeks.
 
ettevaatust 22. september 2011, kl 20.09
naised, Nagu näete tuli siit välja väide, et panen kõike,mis liigub, peaasi, et vaheldust saab ja on huvitav.
 
üksikisad 23. september 2011, kl 12.30
peaks siiski ka lastele mõtlema ja kuidas nad kujundavad laste kunagist peremudelit
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!