Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
No kus need kohad siis ikkagi on
 
yx 22. september 2009, kl 18.36
siin internetis, kust neid häid ja vabu mehi leidnud olete, annaks keegi konkreetsed portaalid, lingid?
 
Mees 33 25. september 2009, kl 16.09
Tallinnas,äkki kirjeldad end,kui sale ja meeldiv oled,võtan ära:)
 
Naine 28 25. september 2009, kl 16.18
Pole küll teema autor, aga saleduse järgi küll kellelegi mehele ei hakkaks minema.
 
üksikema 26. september 2009, kl 15.24
olen üle 45-e ja minu jaoks pole kedagi....
 
yx 26. september 2009, kl 19.13
Naine 28, olen nende sõnadega nõus, nii et, Mees 33 :(
 
kax 05. oktoober 2009, kl 01.01
Mehi võtate ikka sõltumata nende välimusest?
 
yx 08. oktoober 2009, kl 18.33
Selge see, peaasi, et püksis kõik korras on.
 
üksikema 09. oktoober 2009, kl 08.08
sobib ainult selline,kes hoolib lapsest,on sõbralik
 
yx 10. oktoober 2009, kl 13.06
Autor: yx
Aeg: 10-08-09 18:33

Selge see, peaasi, et püksis kõik korras on.

kle ülbik, kasuta oma nime!




Autor: üksikema
Aeg: 10-09-09 08:08

sobib ainult selline,kes hoolib lapsest,on sõbralik

aga sinuga olen jällegi nõus =)
 
üksikemale 11. oktoober 2009, kl 20.59
Õige leidmine on puha juhus.Tutvumisportaale on palju,inimesi seal igasuguseid.Surfa nendes,loo oma konto ja siis näed,mis toimub.Dates on palju abielumehi,kes otsivad vaheldust ja peale sexi midagi erilist ei paku.Aga kui veab,võid komistada ka mõne normaalse otsa,kel samad soovid kui Sinul.See on kõige tähtsam.Hakka tegutsema ja küll siis näed,et tuleb see mister Õige ka Sinu ellu.Lootust kaotada ei tohi ja valmista enanst eelnevalt ette ka pettumusteks.
 
üksikema 11. oktoober 2009, kl 21.49
Ei otsi mingit vaheldust ega juhuseksi,peamine on lapse heaolu
 
viimasele 12. oktoober 2009, kl 11.23
aga kas mees tahab naist, kelle jaoks ollakse teisejärguline?
Mis sinul siis mehele pakkuda on?
 
üksikema 12. oktoober 2009, kl 21.02
mees pole teisejärguline,kui suudab lapsesse hästi suhtuda-üs moodustuks sõbralik pere,kus arvestatakse kõigi pereliikmetega...laps on laps ja ka tema vajab oma rõõmudes ja muredes toetajat,keda usaldada
 
n27 21. november 2009, kl 12.01
tahaks samuti teada seda kus võib kedagi leida.
ei taha olla üksi kuna sooviks oma ellu kedagi ikka leida keda armastada ja hoolida.
mul endal ka väike laps,saab 7 kuuseks kohe ja tundub,et edaspidi peangi pojaga kaheksti jääma :(.
a sulle igatahes pealehakkamist ning vedamist armastuses :)
 
n.24 22. november 2009, kl 05.46
oi, aga mulle pontsikud mehed meeldivad :D nämm-nämm
 
malle 27. detsember 2009, kl 01.17
nendest tutvumisportaalidest niipalju et minul kyll vedanud ei ole olen aasta olnud www.tagget.com see on kohutav kui palju võlts mehi seal on pildid ja andmed ei lähe yldse kokku moni avaldab sulle kähku armastust lõpuks pressib sult raha välja ma olen nii suure hingelise trauma sealt saanud et lopuks otsustasin sellele lõpu teha.Tuleb rohkem ise väljas käia.
 
siinsamas 27. detsember 2009, kl 01.29
vaata yksildane.ee portaali.
tee konto, seal on sõbralik rahvas :) ja jobud ei pääse nilbusi rääkima
 
Kalju 28. detsember 2009, kl 14.22
üksikema
Aeg: 10-12-09 21:02
kirjutas:
mees pole teisejärguline,kui suudab lapsesse hästi suhtuda-üs moodustuks sõbralik pere,kus arvestatakse kõigi pereliikmetega...laps on laps ja ka tema vajab oma rõõmudes ja muredes toetajat,keda usaldadai avaldab sulle kähku armastust lõpuks pressi....

Hea näide tõesti mis sunnib küisma, milleks mehele sellist naist vaja on kellele on ainult oma laps kõige tähtsam!
Enamus mehi soovivad kasvatada ja toita siiski oma last, mitte võõrast!
Erandid oleks kui mees mingi haiguse tõttu ei saa last.
Suudad mehele selgeks teha, et tema geenid on palju viletsamad kui lapse bioloogilise isa geenid.
Kui oled piisavalt rikas siis võib palgata või üürida mehe ka lapsele isaks.
Kui laps on alla aasta siis on üksikema veel lootusrikas. Kui laps on juba üle viie aasta siis reeglina lepitakse ka joodikutega ja muidu hädavarestega, tähtis, et oleks vaid mees.
 
üksikema 28. detsember 2009, kl 15.58
Eelmisele-Kaljule- ütleks,et mingit hädavarest ega vingatsit ei vaja enda kõrvale,olen piisavalt kange naine,et elus ka üksi läbi lüüa ning laps suureks kasvatada
 
Kalju 29. detsember 2009, kl 20.11
eelmisele üksikemale. Loomulikult oled kange naine ja kasvatad lapse ka üksinda suureks kui paremat juhust ei tule.
Tean isegi naist kes tegi umbes 7 last, igal ise isa ja sai ka hakkama. Mina soovin edu Sulle ja kõigile üksikutele vanematele!
 
üksikema 29. detsember 2009, kl 23.45
See juhuse-jutt on küll lausa naeruväärne...juhuslikku suhet ei saa tekkida,kui ise selleks võimalust ei anna.Kasvatan oma last juba 10a üksi,ei kurda,saame hakkama.
 
imeline kaunisnaine 40 04. jaanuar 2010, kl 21.57
Ja mina ikkagi arvan, et mu mees saabub mu kõrvale, kellega elame lõbusat elu, nagu haldjate mäng:) Ja kambapeale saavad ka lapsed kasvatatud, suhe suheldud, reisid reisitud ja tantsud tantsitud. Lootust ei ole mõtet maha matta. Usun, et olen peatselt oma ellu saabuvale mehele nende aastatega küpsenud parimaks kaaslaseks - olen kaunis ja magus kui ladvaõun, vot nõnda;))
Neid aastaid, kallid, on olnud aga juba 9 - ja üldse pole igav elu olnud - noja eks ole ka veidi suheldud... Aga õigega veel kohtumata...
 
mari maasikas 05. jaanuar 2010, kl 20.03
Käige rohkem väljas ja hoidke silmad lahti..internetist ei saa normaalset meest.siis peab olema ülim vedamine kyll.Aga vb on viga teis endis et kedagi körval pole
 
äkki nii 10. märts 2010, kl 22.28
et nad peletavad norm mehed eemale ja internet ainus lootus???
 
mann 11. märts 2010, kl 10.11
www.plentyoffish.com www.tagget.com
 
teemaalgatajale 11. märts 2010, kl 16.28
''Ei otsi mingit vaheldust ega juhuseksi,peamine on lapse heaolu''
Vaheldust ja juhuseksi oled sa juba piisavalt saanud, miks muidu üksikema. Kas ikka jäi väheks?
Lapse heaolu nimel pole mingit meest küll vaja :)
Aga kui tõesti arvad et just lapse pärast... kirjutagi nii mõnde tutvusportaali: vajan meest lapse heolu nimel'', vaata, palju tahtjaid sulle tuleb ja anna meile teada.
 
Kuri isa! 13. märts 2010, kl 12.18
Eelmine vastus ajas mul harja tuliseks.
Kui inimese igatsus on terve peremudel,milleks siis lapse heaolu ei võiks olla prioriteet.
Kasvatan ka üksi last!Kas tõesti tulem selline,et jäädakse üksi tänu juhu seksile? VASTA?
Lapseheaolu on tähtis.Kui sa muidugi armastad tükikest endast!!
Ja teemaalgatja teeb seda.Ta seab lapse kõrgemaks enda asjadest-tegemistest lootes,et küll tema ka lõikab ükskord oma heaolu.Aplaus!
 
muidugi 13. märts 2010, kl 17.37
Loomulikult on lapse heaolu tähtsaim, tähtsam kui uus kaaslane leida.
Kellele see heaolu väga tähtis, üritabki lapse saada ja kasvatada koos bioloogilise vanemaga, mitte ei otsi uusi suhteid pimesi, et need sama kiiresti puruneks kui lapse päris vanemate vahel.
Miks aplodeerida üksikvanemale, kes pole osanud kaaslast hoida, arumaeisaa.
 
Tase omaette 17. märts 2010, kl 16.31
Miks aplodeerida üksikvanemale, kes pole osanud kaaslast hoida, arumaeisaa.

Mismõttes pole osanud hoida, kust sa tead.
Hoiab ju kaaslast. Laps on. Ka see on kaaslane.
Tule taevas appi. Ega kaaslane pole ainult mees. või ...
 
vaba ja vallaline mees 37 14. mai 2010, kl 14.33
Sama jama, mida pole, seda pole. Otsin kül siit ja sealt, ei mitte midagi. Paistab küll, et net on naise otsimiseks üks mõttetu koht, kurat võttaks. Kui ma peaks leidma omale naise netist, siis see on küll üks maailma imetest minu jaoks aga noh unistada ju võib. Aga miks mitte näiteks panna mõne üksikemaga leivad ühte kappi, mis lastese puutub siis mul pole küll nende vastu mitte kui midagi, võib ju nendel pappa eest ka olla, kui nad selliset alla meetri mehed on, pikkus pole tegelikut ültse oluline.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!