Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
mehed, kes lapsi ei saa ja üksikemad
 
mõisklen 07. november 2009, kl 16.25
mul juhtus ühe perekonnatuttavaga selline lugu:
lapsi ta ei saa, mingi nooruses juhtunud õnnetus.
aga elu viis ta kokku naisega, kes oli üksik ja tite ema. laps oli vist u. aastane siis. armuti ja see mees ise alati kiidab, milline õnn tall sülle langes nö. kaks ühe hinnaga. sai naise ja sai isaks ka. (lapse bioloogiline isa oli vist mingi lühiajaline tegelane, igaljuhul rohkem pole teda näha olnud)
see laps on tänaseks umbes minu (26) vanune ja vanemad ikka õnnelikult koos.

rääkisin seda kunagi sõpradele ja üks avaldas, et teab samasugust juhtu, ainult et naine ja mees leidsid üksteist juba raseduse ajal.


ei tea kuidas selliseid mehi leid?
mees, kes lapsi ei saa ei hakka ju igale sümpaatsele rasedale või lapsega naisel ligi ajama. suure tõenäosusega on naisel siiski elukaaslane või abikaasa olemas.* ei otsi iga hinna eest oma 4aastasele isa, sest kuigi päris isa ta elus pole on tore vanaisa.
pigem niisama mõtisklen...
 
ise ka ema 07. november 2009, kl 16.53
.......minu laps oli 2-ne kui tutvusin kellegagi alguses mulle üldse eimainitud et lapsi ei saa siis kui teada sain proovisime kunstlikult edutult ja ainus võimalus doonorlus. Elasime 5a koos ja kõnniti lõpuks minema jättes üksi ka lapse kes pidas teda esimeseks isaks. Nüüd oleme lahus 1a. ja ei ole üldse lapse vastu huvi üles näidanud ja juba uue ohvri valinud. Ole igaksjuhuks ettevaatlik kui sellist isa oma lpsele soovid. Minul praeguseks uus sõber ja elu sellepärast seisma ei jää!Kahju lihtsalt et võetakse uus phver silmapiirile, mina olin tal teine muideks :)nüüd on 3käes kord :)
 
XXX 01. detsember 2009, kl 18.45
Kui mees sinu last ei armasta siis sellist suhet ei maksa luua. Jah just - ta peab armastama nii sind kui sinu last, ja mitte kriipsugi vähem.
Mina isiklikult ei kujuta küll ette, et ma ei armastaks oma armastatud mehe lapsi, iseasi muidugi milliseks suhted kujuneda võivad.
Aga tean väga positiivseid näiteid elust, kus poeg vihkas kasuisa aga kasuisa järjekindlalt pakkus vastu armastust ja lõpuks poiss väsis kiusamisest ja etteheidete tegemisest, praegu saavad suurepäraselt läbi ja poiss arvestab kasuisa nõuannetega.
 
????? 01. detsember 2009, kl 22.41
miks tahad just sellist meest ,kes ise lapsi ei saa
 
mõtisklen 08. detsember 2009, kl 01.00
mõtisklen lihtsalt...
ega`s see ei tähenda, et ma ainult selliseid mehi tahaksin ja otsiksin.

lihtsalt liiga palju näen, et mehed ei võta võõraid lapsi omaks. või kui võtavad, siis hiljem kui "oma" laps sünnib hakatakse vahet tegema...

need lood meeldivad mulle väga just selle pärast, et need mehed poleks muidu isarõõme tunda saanud.
lapsed said isad, isad said lapsed, mees ja naine leitsid üksteist...happy end.
 
tean kindlasti 08. detsember 2009, kl 01.15
to mõtisklen
Kui sa kasvad suuremaks, siis saad teada, kuidas isaks saadakse. Igatahes ei piisa sellest, kui abiellud lapse emaga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!