Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Kas vallasema saab nõuda alimente lapse isalt, kellega pole kunagi koos elanud ja kes pole isa nime peal??
 
õ 28. september 2010, kl 00.33
Ära vingu! Lapseks on vaja kahte! Naised on ise samuti süüdi, kui lasevad igaühel oma põlvkonda jätkata.
 
vuih 28. september 2010, kl 01.30
siit jutust võib siis välja lugeda, et mees võib terve ilma täis paugutada ja öelda naistele, et mina last ei taha, kui sa peaksid rasedaks jääma. Siis naised kes otsustavad siiski sellest isaselt lapse saada on terve elu üksi vastutavad lapse eest? Ja niimoodi võib mees täis lörtustada terve Eesti ja siis öelda, et pole ju normaalne mulle kaela panna elatisrahasid kuna ma ju väljendasin sõnades selgesti, et rasedaks jäämine ja lapse saamine on naise probleem. Edu julgustamast siin selliseid isendeid.
 
jep 28. september 2010, kl 01.31
loomulikult saab
 
k 28. september 2010, kl 13.57
loomulikult saab...tuleb anda kohtuse sisse hagi isaduse tuvastamiseks ja elatusraha väljanõudmiseks
...ja neile jalamattidele, kes oma õigusi ei nõua soovitaks vait olla ka edaspidi...
 
A 16. oktoober 2010, kl 21.51
Kui kohus on isaduse ära tuvastanud, siis läheb ta automaatselt ka ametlikuks isaks dokumendile. Kui sind pole sünnitunnistusel, siis ei saa sult ka midagi nõuda. Ainult testi lehvitamisest alimentide saamiseks ei piisa. Asi käib igal juhul läbi kohtu .

Mees, kes lapsi ei taha, kasutab kummi ega jäta seda jumala ja naise hooleks. Aga mitte ükski vahend ei anna sada prossa kaitset ja viljastumise võimalus on alati. Kahjuks eesti mehed seda ei tea ja üleüldse on seksuaalselt harimata. Seega kui raudpolt kindlalt ei taha lapsi suvalise naisega, siis ei tasu mitte kunagi ühegi suvalise naise juurde ronida. Eriti hale kuulata jutte, kuidas mees nutab, et naine väitis end pille võtvat, seepärast kummi ei tarvinud. Kas tõesti haigusi ei kardagi, millede poolest Eesti rõõmsalt Euroopa esirinnas? Vähesed mehed teavad ka seda, et nemad kannavad laiali viirust, mis naistel emakavähki tekitab. Noorelt suvaliste naistega trallitamine tähendab sinu tulevase abikaasa jaoks surma.
 
cd 05. november 2010, kl 10.38
Eesti mees ei karda haigusi ja alla keskmise eesti naine on nõus ennast kõigil võõrastel koinida laskma. Nii need väiksed eestlased sünnivad.
 
minni 11. november 2010, kl 11.54
to kohtupraktikaga jurist palun võtke ühendust minni19888@hotmail.com
 
üks vastus 15. november 2010, kl 20.04
Teemaalgataja, sellistel naistel tuleks lapsed käest võtta ja nad edasiste tööõnnetuste ärahoidmiseks steriliseerida.
 
öök 18. november 2010, kl 01.50
kui peas on seda ollust vähem kui püksis, siis pole siin miskit teha...
 
grete 20. november 2010, kl 11.00
Ei saa nõuda alimene kui laps pole isa nimepeal, olen ise seda advokaadi juures alles hiljuti uurimas käinud!
 
Mnjah 21. november 2010, kl 18.09
Lugu järgmine - mehega 7a koos,yhiseid lapsi pole - yritanud oleme,minul (34a)10a laps eelmisest elust(ei nöua raha ja lapse isaga suhted head),mees käis kyla peal,proua 40a meheta-lapseta,mees kepitas kummita,naine nägi vöimalust(arsti haridusega vist "oih juhtus" alla ei käi),nyyd proua rase ja ootab,et mees sinna koliks,aga mees ei taha ei seda naist ega sinna kolida,on nöus kohustust kandma kui dna-tema,AGA kas nii ikka on öige lapsi ilma teha? Ja mehel pole öelda ju midagi,kohtus jääb ju öigus ikka naisele!
 
eelmisele 21. november 2010, kl 18.52
mida seal kohtus siis arutatakse...kas seda et mees peab ära kolima...krt lolle on ikka liiga palju
 
mnjah-ile 22. november 2010, kl 14.05
Kui teil endil lapsi pole, nõudke laps endale ja las proua ''oih'' maksab teile alimente.
Teil on ju perekond, seal vaid vallasema, kohus võib asja teie kasuks pöörata lapsendamise puhul. Lapsel ikka turvalisem peres elada kui moraalselt kaheldva väärtusega ema juures, kellel kombeks kondoomita võõraste meeste voodisse pugeda.
 
lala 22. november 2010, kl 15.08
see kas võõraste meeste voodisse poeb kondoomiga või ilma ei tähenda nüüd lapse kasvatuse seisukohast küll midagi.
 
sooh 22. november 2010, kl 18.00
Kui tütar sünnib, siis mis eeskuju ta näeb? Ema ees lõdva püksikummiga ja ilma kummita, tütar tuleb samasugune.
Tuttavate seas on vallasemadest naisi küll ja küll kes hädas oma teismeliste litsakate tütardega. Koomiline on nende suust halinat kuulata kui eelnevalt tead nende lapsetegemise lookesi ja lollusi.
 
mnjah 02. detsember 2010, kl 16.27
Jutt oli nagu rohkem sellest,et kui"prouakesed"rasedad ei ole meestel enam palju midagi öelda.Nagu kirjutasin,endal minul on laps ja meie elu kulgeb kenasti mina-laps-lapseisa,lihtsalt meie kooselu ei sobinud.Ei taha ma mingit raha ja lapsega isal suhted väga head.
Mehed saab kohtusse tirida,DNA-testi välja nõuda ja samas ka alimendid.Et kahju kui lapsed sedasi ilmale tulevad!
 
kaun 03. detsember 2010, kl 10.25
Elu nagu täiskasvanutele orienteeritud reklaams. Teate seda hilisõhtust ''küsida võib kõike'' klippi.
Põhimõtteliselt leiaks vastutahtmist saadud lapse puhul kõikvõimalikud ettekäänded elatise mitte maksmiseks.
 
lastatu 04. detsember 2010, kl 21.46
Üldiselt on ikkagi nii, et lapse tegemiseks loomulikul teel on vaja kahte osapoolt ja mõlemad osapooled ka vastutavad, nõme ja alatu on mingeid sildikesi kleepida ja üksteist alandada. Lapse elatis on lapse huvides, mitte kellegi teise ja nii haritud peaks tänapäeval olema nii mehed kui naised, et teada, kuidas lapsi saadakse.
 
ehh 05. detsember 2010, kl 12.22
laps on kättemaksu vahend!
 
katu 07. detsember 2010, kl 09.27
mina ei saa aru, miks on see hämmastav.
oma lapsele ju soovid parimat. oma lapsele maksad raha, et ta saaks parimat. oma laps on oma laps. mis vahet on, kas on koos elatud emaga või mitte. laps jääb ju elu lõpuni omaks, naised võivad vahelduda.
 
katu 07. detsember 2010, kl 09.31
ja pealegi. miks arvatakse, et naised pumpavad meestelt nii??? lapse üleskasvatamiseks panustab kasvataja alati palju rohkem raha (sellele lisaks ka energiat, aega, armastust jne) kui see pisku, mis alimentidest tuleb. nii, et naise (üksikvanema) pool oleks see suur ohver (ja häda kaelas kui nii võib öelda), kui ta lapse peaks sünnitama.
 
katule 07. detsember 2010, kl 14.33
Meestel ei ole nii. Mehele on laps see, kelle ema armastatakse, keda kasvamas nähakse, koos oodatud ja kasvatatud. Lihtsalt käkk oma verd suvalise naise juures ei ole oma liha ja veri.
 
mida pekki 07. detsember 2010, kl 15.14
sa (katule 07. detsember 2010, kl 14.33) räägid ikka ainult enda eest.
ma olen mees ja lapsed mulle palju tähtsamad kui naine. kellele ma siis enda elutöö ja vara pärandan? ikka ju lastele mitte nais(t)ele. kelle üle ma uhkust tunnen, kelle murele ma kaasa kurvastan, kelle rõõmule kaasa rõõmustan? ikka laste omale, ma tunnen iga närvirakuga, et nad on osake minust.
nais(t)ega nii ei ole, see on ikka hoopis erinev.
 
mnjah 10. detsember 2010, kl 11.39
Lapsendada - kahjuks kardan,et nii "inimlik" ma olla ei suuda.
Lapse saamiseks on vaja 2,no aga ongi ju! Et kui mees keptas kummita siis naine nagu ei mõiganud midagi öelda või teha!?
Ja minu puhul on tegemist "tegelasega" kes lihtsalt väärastunud hingega inimene! Ja rahas kui sellises ei saa probleem olema,seda prouakesel jagub,siin point nagu muus.
Arvan,et ka meestel ON õigus otsustada ja öelda EI,mitte et "nüüd on asjad NII".
Et naised,kui olete ise NII kõvad tegema ja otsuseid üksi vastu võtma,siis sama nagu öeldakse ju meestele - AGA KRT SIIS VASTUTAGE KA ISE!
ja nüüd tuleb kohe - aga milles laps süüdi on?
vaat loll lugu,et ei olegi süüd ja ise annan mehele kolaka kui last ei toeta,lihtsalt neile emadele oleks ühte-teist krõbedat küll öelda!!!!
 
mikk 10. detsember 2010, kl 14.32
käest ära võtta nii tehtud laps!
lastekodu või isa kasvatagu, see naine pole ema nime väärt. kui rott lapse teeb, ega talle siis pidulauda ei kaeta. ja miks peab laps kannatama ja emaga koos almustest elama.
 
Anni 24. detsember 2010, kl 16.11
Aga kui mees last ei taha miks ta siis ei kasuta kaitsevahendit?Párast árgu siis vingugu,et ei tahtnud isaks saada...kui asi on tehtud siis peab ka vastutama!Nii,et enne móelgu ja siis tehku.Ebaaus on see,et ainult naine peab terve vastutuse enda peale vótma!Meestel alati kerge óelda,et ah mine tee aborti aga nii need asjad ka nyyd ei kái.
 
to mnjah 24. detsember 2010, kl 16.13
Muidugi on meestel óigus otsustada aga seda tuleb teha enne tegude tegemist mitte siis kui juba hilja on.
 
mnjah 29. detsember 2010, kl 15.37
2 viimasele - kuulge ma EI ütlegi,et mees vastutama ei peaks!Ma lihtsalt tõin välja seiga,et NAISED oskavad ja saavad teha tegusi mis moraalselt pole ehk kõige õigemad.Ja jällegi LASTE SAAMISEKS ONGI VAJA 2.Kui laste saamisest juttu pole olnud,kas nende ära hoidmine on ainult mehe asi????Kui "prouad" tahavad rasestuda siis nad ka seda suudavad,on vist nii NAISED?
Minu silmis lihtsalt olukord natuke teine,kui -juhtus õnnetus ja tunneks "prouale" kaasa.Aga kõiki ühte patta ka ei pane!
 
väiklase inimese kommendaar 29. detsember 2010, kl 23.12
eriliselt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> märgistatakse teisiti- li.. lapsega võib ka
> öelda kui vallasema ei sobi:) Dna- d saab teha
> küll ja tahaksegi, samas on see mõneti
> ülekohtune meeste suhtes, kes lapsesaamisest
> midagi kuulda ega näha ei tahtnud või osanud.
> Isakandidaate on sellistel juhtudel ka tavaliselt
> rohkem kui üks, huvitav, kuidas need naised DNA
> soovi vormistavad... et kõigepealt teeme DNA
> sellele, siis proovime teist ja kui need pole,
> siis katsume kätte saada kolmanda, kes küll
> välisriigi kodanik...
 
hmm... 07. jaanuar 2011, kl 11.36
eriliselt Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> märgistatakse teisiti- li.. lapsega võib ka
> öelda kui vallasema ei sobi:) Dna- d saab teha
> küll ja tahaksegi, samas on see mõneti
> ülekohtune meeste suhtes, kes lapsesaamisest
> midagi kuulda ega näha ei tahtnud või osanud.
> Isakandidaate on sellistel juhtudel ka tavaliselt
> rohkem kui üks, huvitav, kuidas need naised DNA
> soovi vormistavad... et kõigepealt teeme DNA
> sellele, siis proovime teist ja kui need pole,
> siis katsume kätte saada kolmanda, kes küll
> välisriigi kodanik...




ma arvan et ikka iga naine teab, kes ta lapse isa on, siis teeb ikka ühe mehega dna testi :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!