Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Toitjakaotuspension
 
N30 05. veebruar 2010, kl 12.03
Kas riigil on miski kindel maksmispäev olemas?
Ennevanasti tuli umbes 19nda paiku, nyyd on tulnud alati 4ndal aga praegu pole kuskilt näha.
Vöi makstakse seda igale inimesele eri päevadel?
Vöi on välismaal elavatele eesti kodanikele maksmine yldse ära löpetatud? Nii ilma ette hoiatamatta?
Vastik, kui kunagi ei vöi kindel olla, et kas eesti riik maksab raha vöi ei. :/
 
ccc 07. veebruar 2010, kl 00.07
Seda peaks kõik saama 5 kuupäeval.
 
ann 17. märts 2010, kl 09.27
Toitjakaotuspension makstakse samal päeval kui pensionid-ehk siis 5 kuupäeval. Meie saame seda juba peaaegu 2 aastat ja ikka samal ajal. Kui 5 kuupäev jääb nädalavahetusele, siis makstakse reedel-kas siis 3 või 4 kuupäev. Algul kui arvestataks pension välja siis tuleb ta x kuupäeval, aga edaspidi ikka samal ajal.
 
ma 14. aprill 2010, kl 11.34
tean veel seda, et kui on vajadus näiteks kogu aasta või väiksema perioodi pensionit kätte saada, ka siis on erand tehtud. Näiteks on vaja osta lapsele mingi suurem asi ning milleks üksikvanemal raha ei ole. See muidugi sõltub väga ametnikust, kes konkreetselt sinuga tegeleb aga nii on ka tehtud.
Jõudu ja päikest teile:)
Lihtsalt infoks:P
 
märts 14. aprill 2010, kl 20.02
said sa siis märtsis kätte w???sa kysisid seda eelmine kuu ka.Helista siis sinna kui tunned et midagi on viga ja kysi lihtsalt what the story???Simple is this.
 
küsiks 29. mai 2010, kl 15.48
Kui suur see toetus üldse on?
 
teadja 01. juuni 2010, kl 23.22
toetus ühele lapsele on 2009 eeki. Mul vend saab ka. Aga kui laps hakkab täiseale lähenema, siis võivad vahele jätta. Mu vennal oli nii, kui lõpetas 9.-nda klassi, ei saanud pennigi. Nii kui uuest aastast kooli läks, sai suvise toitjakaotuse tagant järgi...
Mis pensionisse puutub, siis ise saan töövõimetuspensioni ja kokku lepitud kuupäev ka 5.-s, kuid alati tuleb 4.-ndal. Küsisin kord ametnikult, ja õeldi, et pension PEAB OLEMA hiljemalt 5.-ndal olemas. Varem aga võib alati maksta. Ja siiani on tulnud 4.-ndal juba mitu aastat, aga siis on ülekanne õhtu poole ka.
 
to N30 01. juuni 2010, kl 23.24
Mis välismaasse puutub, siis kui saad samu toetsui mujalt, siis loogiline ju on , et keegi topelt ei maksa. Toetused saavad olla ainult ühekordsed. Nii, et kui saad toetust välismaalt ka, siis viga just selles seisnebki. Kui välismaalt ei saa, siis võta ühendust nendega. Laps peab käima ka koolis. Kui laps koolis ei käi, siis toetust ei saa. Ja toetust makstakse kuni 24.-eluaastani, kui laps õpib.
 
küsimus 26. august 2010, kl 10.57
Kas seda toitjakaotuspensionit saab suvel ka ?
 
hmm 13. september 2010, kl 18.11
 
ene 28. september 2010, kl 11.15
Suvel ei saa põhikooli lõpetajad, nemad hakkavad uuesti saama kui jätkavad õpinguid. Neile makstakse oktoobris suvekuude eest saada olev raha tagant järgi.Sama kehtib ka gümnaasiumi lõpetaja kohta. Minu üliõpilane sai suvel ka.Summa oli 1900,
 
Pipu 29. september 2010, kl 21.16
Saab suvel ka, mis te ajate! Suvel nagu lapsed süüa ei taha? Kuni lapse täisealiseks saamiseni või gõmnaasiumi/kutsehariduskooli lõpetamiseni. Minu lapsed saavad 1520.- kuus.
 
Külli 29. september 2010, kl 23.49
Aga kas te muidu sellest midagi teate , kui käid täiskasvanute gümnaasiumis kus on 3 koolipäeva nädalas , kas siis on seda võimalik ka saad ?
 
Sille-Chrystel 30. september 2010, kl 00.04
kuidas seda toitjakaotuspensioni saab taodelda. Mul oli täiega värdi mees ja läks ära, ise ta ei taha midagi maksa ja töötab auto lammutamisega, aga mul oleks ka raha vaja, ma ei viitsi sinna nõmedasse kutsekasse ka tagasi minna, kui suurt toetust on üldse võimalik saada ?
 
Hmmm 30. september 2010, kl 11.51
Sille-Chrystel

Kui vana sa muidu oled ?Minu Arust kui sa oled vanem kui 18-st siis ei saa .
 
to Külli 30. september 2010, kl 20.15
Täiskasvanute gümnaasiumis ei saa toitjakaotuspensionit. Uurisin just asja pensioniametist, kuna poeg läks täiskasvanutesse ja on 18
 
to S-C 04. oktoober 2010, kl 14.54
toitjakaotuspension on mõeldud ikka neile, kel üks vanematest surnud! Kui ta (mees) tõmbas niisama uttu ja sa ei viitsi kutsekasse (?) minna, sisi ei saa sa midagi :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!