Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
kolm ühes
 
raha peal väljas????? 18. veebruar 2010, kl 13.28
Kasvatan oma kahte last üksi( 16a ja 12a). Elame maal omas majas juba 6 aastat niiviisi parasjagu õnnelikult ja rahulikult. Nüüd aasta tagasi sain tuttavaks pealtnäha imetoreda mehega, kes kuulas mind, minu muresid, rõõme, plaane ja unistusi. Majale uus katus, auto remontimine, kas lõhkuda pliit välja ja hakata kasutama elektripliiti. Mured, rõõmud, naljad lastest jne.
Ma pole temalt kunagi abi palunud, vahel ainult nõu küsinud, veel vähem olen oodanud, et ta mind rahaliselt aitaks.
Ja nüüd kuulen tema sõbralt, et mina olevat härrale külje alla ujunud ja tahtvat pidevalt raha, küll katuse jaoks ja auto remondiks. Peale selle määrivat ma talle pidevalt oma lapsi kaela, otsin vist uut issit neile. Ütles, et hea,et mehel temasugune sõber on, muidu oleks ma mehe ammu rahast tühjaks teinud ja lapsi kasvatama pannud.
No ütle nüüd, mul on selline meeleheide kallal, samas olen solvunud, vihane ja pettunud. Miks nii???
Kas tõesti ei saa kedagi usaldada enam?
Ja samas hakkan aru saama, kuidas tekivad jutud üksikemade ainult rahapeal väljas olemisest ja isside otsimisest.
Nii hirmus kurb on olla:(
 
n40 18. veebruar 2010, kl 14.26
Räägi oma sõbraga. Äkki ei ole tema külajuttude taga.

Tean olukorda, kus meesterahvas läks tööl korraks teise kabinetti ja kolleeg kasutas tema msn-i ning teatas tema naisele, et kõik on läbi ja üldse nõme naine ja enam koju ei tule. Töökaaslase arvates oli see nali, tegelikult oli sellest palju valu ja muret.
 
monica 18. veebruar 2010, kl 19.48
ära muretse need on lihtsalt kadedad inimesed kes nii räägivad ja see on puhtalt nende probleem
 
raha peal väljas????? 19. veebruar 2010, kl 11.04
Rääkisin oma "sõbraga". Muidugi ütles ta, et pole kunagi nii mõelnud. Aga kuidas siis on tema sõber kõigi minu asjadega nii hästi kursis?
Tundub, et iga minu sõna on selle mehe sõbrani jõudnud. Ma ei saa seda meest uskuda, nii kahju kui mul ka pole.
 
Ann 19. veebruar 2010, kl 12.12
Tuttav tunne, nagu oma kirja loeks. Olen üksi kolme lapsega ja umbes samas olukorras olnud. Jätsin sellise mehe maha, aga ta räägib siiamaani teistele, kuidas ta kogu oma raha meie peale kulutas ja sealt tema vaesus alguse saigi. Tegelikult peaks ütlema, et kogu elamine oli minu majandada. Enam ei usalda ühtegi meest. Ise mõtlen, ise otsustan, ise maksan. Mehed on väga suured latatarad ja tähtsustavad end üle. Võibolla on neil hirm, et neid enam ei vajata. Kõige hullem on asja juures see, et tahaks ainult rääkida, nõu pidada, teise seisukohta ja arvamust kuulda, aga seegi on nende jaoks liig. Ja kui lobisemise tujus midagi usaldadki neile, siis pole üldse kindel, et seda ei kasutata hiljem sinu enda vastu ja sõbrad saavad sellest kindlasti teada.
 
naine 02. märts 2010, kl 22.23
rahu, inimesed on vastikud ja eriti need kes teiste asjades sorivad.tegelikult vihatakse enda ja perega toimetulevaid naisi siis hakatakse kaikaid kodaratesse loopima. väga tuttav tunne.
 
tuttav lugu 04. märts 2010, kl 20.58
Tean ka sellist meest. Armastab ikka liialdada, palju jutustada ning lahjana mõjuvale loole on ikka vaja juurde panna. Nagi seinapanekust saab lugudes remonditegemine jms.
Ma arvan, et selline mees usub ise oma juttu, püüab nii turgutada oma enesehinnangut, ega taha otseselt kellelegi halba. Just nimelt, tähtsustab end üle, sest keegi teine ju seda ei tee. Mõnelt saab kaastunnet, teiselt imetlust, kolmas ehk tahaks esmapilgul omalegi sellist "head meest".
Kui siduda end sellise inimesega, on ainus võimalus ta loba mitte hinge võtta ja paluda viisakalt ka tuttavatel omale seda mitte edasi rääkida. Aja jooksul paljastab ta ise end kõigi ees, kellega kokku puutub.
 
mina 07. märts 2010, kl 20.04
no naised olid vanast ikka need tühja jutu edasikandjad, sellised õudsad lobamokad, keda ei tasuks eriti usaldada ja paistab et need mehed pole ka seda teinud?
 
kle mina 16. märts 2010, kl 09.53
ma ei saa aru, mida sa mõtled?
 
mina 16. märts 2010, kl 21.48
ma mõtlen et naised just latatarad, tühja jutu vestjad, lobamokad?
 
kle mina 18. märts 2010, kl 21.07
ja mida need mehed siis teinud pole:O
 
mina 19. märts 2010, kl 12.08
mehed ka tublid aga ei saauda sellest naisolevustele iial konkirentsi pakkuda!
 
kle mina 19. märts 2010, kl 17.52
kuda see nüüd teemaga haakub? pealegi tean mehi, kes on üüratult suurema suuga klatšimoorid, kui mitu naist kokku.
ikka veel ei saa su mõttest aru. teemas on selgelt öeldud, et mehele usaldatud jutud keerati teiseks ja kanti sõbrale ette ning seda tegi MEES!!!!
 
mina 20. märts 2010, kl 14.52
tead inimestel on vantaasiat vahel ka ja noh räägivad ja panevad nats juurde, teevad asja huvitavamaks. Aga naistejuttude vastu saavad mehed küll väga harva! Eks pead vaatama, kellele midagi nagu usaldad rääkida, olgu siis mees või naine ning pead ka valmis olema, et jutustatakse värvikamalt edasi. Aga inimpese valetava igal pool nii et suu suitseb, kuula poliitikuid! Ära põe ilmaasjata.
 
ghjk 20. märts 2010, kl 14.54
ärge jutustage oma intiimsusi kui ei taha sellest ringiga tagasi kuulda...ja veelgi värvikamate detailidega!
 
päh 21. märts 2010, kl 19.20
see tähendab, et hoia suu kinni, ära suhtle kellegagi, hoia omaette ja ära kobise...seda vist tahavad siinsed targutajad öelda?
et selline mehe poolne käitumine ongi õige ja naine on jälle loll?
mis on intiimsus? katuse parandamine või auto remont?
 
Mats 22. märts 2010, kl 04.19
Inimestel on ka silmad peas millega võõraid saladusi näha! Nähtud saladusi näiteks sõbra naisele nina alla hõõrudes on kerge jätta muljet, et tema mees on latatara ja rääkis. Vähemalt osa naisi on vallalised ja ei usalda mehi just selle pärast, et liiga kergestu usuvad oma kallimast igasugu halba.
 
grisha 22. märts 2010, kl 22.00
mehed peavad ju teineteist oiatama selliste imelike naiste eest, hea et räägivad välja kõik mis teavad.
 
möh 26. märts 2010, kl 14.34
millised need imelikud naised on? need kes räägivad või? selles teemas on naine kohtunud mehega üle aasta, võõras pole, oma ka mitte.
Kas nüüd arvab grisha, et naine tohib häält teha ainult seksi ajal:D
 
grisha 26. märts 2010, kl 14.50
kõik võivad jutustada, naesed nagu rohkem klatshi peal aga eks mehed vahel ka räägi, jõudu! Muidugist vahel liialdatakse ja pannakse juurde ja kui jutt sinuni tagasi tuleb - ei usu änam oma kõrvu! Aga rääkige ikka, st rääkige taga, klatshige rõõmuga! Grishka naerab vahel seda asja.
 
möh 27. märts 2010, kl 09.24
see naine klatšis siin muidugist oma maja katust ja autot taga, lapsi ka natuke:D
naera grishka, naera kohe südamest:D
 
julia 04. mai 2010, kl 20.49
Kui mees tuli sinu majja siis peabki katust parandama ja autot remontima ja lapsi kasvatama, pereelu ongi kogu koormuse jagamine, sina kiida teda hea töö eest ja kui räägib sõbrale siis ikka uhkusest kui tubli ta on, las sõber kadestab ja kiristab hambaid.
Kui sa tahad, et kõik arvaks, et sa üksi hakkama saad, milleks sulle kaaslane, ole julgelt nõrk ja toetu mehe õlale, sa oled naine!!!
 
juliale 07. mai 2010, kl 21.27
See pole siis enam kaaslane vaid elukaaslane, kes elab sinuga koos. Siin on tegemist tõepoolest kaaslasega, kellele isegi midagi rääkida ei saa, kunagi ei tea mispidi ta selle jutu keerab. Mine tea mispidi see katus pelae pannakse ja mis pärast räägitakse...vbl et naine relvaga ähvardades sundis katust remontima:)
Tegelikult lausa huvitab, mis sellest suhtest saanud on. Mul oli taoline kogemus, ma ei suutnud andestada, siiani vihane veel:P
 
vihane 06. juuni 2010, kl 09.40
tuttav tunne.Sain s6bra kaudu tuttavaks yhe mehega,algul ma polnud yldse huvitatud aga siis m6tlesin et miks mitte.Algul oli koik normaalne aga siis ei viitsitud kodus ka midagi teha,yritas mind koguaeg asjadega ara osta,et peaasi etma ei vinguks.Mul viskas yle selline asi ja saatsin pikalt mehe ja leidsin parema aga eks ei tahtnud kuidagi aru saada et koik on ammu l2bi,r22kis koigile oma s6pradele et me oleme ikka koos ja elame 6nnes ja idyllis.Seljataga haudus plaane kuidas meid mu uuest kallimast lahku ajada ja tyybile enda arust koht k2tte n2idata.Purjus peaga k2is ja laamendas mu korteri ukse taga 66siti,nii et mitu korda pidin politsei kutsuma,set naabrid hakkasid kaebama.Valetas igasugust jama kokku et mind oma kallima vastu yles keerata.Vassis ja valetas.
L6puks sai minu kallima k2est korralikult kerepeale,sellest peale pole enam vahele sorkinud.Siiamaani pole andeks andnud ja ei anna ka sest pidevalt r22kis ainult et tema maksi koik ja tema maksis aga tegelikult oin mina see kes sebis ja koik kinni maksis.Asjad millega ta yritas mind ara osta olid ka t66juures varastatud
 
naine 19. juuni 2010, kl 18.57
vot kõige selle pärast ei olegi ma peale lahutust mõelnudki uusi suhteid luua - ükskord elasin lahutuse ja varajagamise-sita üle, kas ma loll olen, et teistkorda veel ämbrisse astun:)Elan lastega ja olen ülimalt rahul, saan ise hakkama, ja mingit kaaslast, kes algul nii tore-tore ja tegelikult jumal teab kes, ei kavatsegi soetada. Tuttav just lahutas, nüüd nõuab mees isegi bensiiniraha tagasi, mis ta naise juurde sõitmiseks kulutas.
 
üksikema 15. juuli 2010, kl 14.00
autor, mina sinu asemel usuks oma sõpra. asjadega kursis võib tema sõber olla ka seeläbi, et su sõber lihtsalt räägib - jagab oma ja teie elu. aga ta ei pruugi rääkida nii, nagu see tema sõbralt sinuni jõudis. võib ju olla, et sõber armukade või lihtsalt kade ja seetõttu ussitabki. pärast sinu leidmist jääb tema jaoks aega vähemaks jne. usu, mehed võivad olla ka hullemad ussid kui naised
 
kõrvaltvaataja 16. juuli 2010, kl 06.21
mina arvan sama,et kui sobite hästi, ära kuula, mis küla lõksutab.
 
kakukene 16. august 2010, kl 20.49
ei imesta, et mehed siukste juurest ära jooksnud ja nüüd oma lastega uusi ohvreid jahivad!
 
kle kakukesekene 21. august 2010, kl 20.06
Kes, kus, mida jahib?
Ise ikka saad aru, mida kirjutad ja mille kohta?
 
Malle 30. august 2010, kl 13.29
Haledad, kompleksides mehed on sellised rääkijad. Muud moodi oma saba sõprade ees tõsta ei oska. Ole sellisega ettevaatlik!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!