Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
laus vale otseetris
 
Liis 20. veebruar 2010, kl 12.19
Tere
Kui juhtusite eile vaatama saadet"Ringvaade" ja seal rääkivast üksikemast.Kas võtta tõsiselt üksikema kellel on kaks tütart 20+ ja elavad eraldi ja ühel ka väikelaps.Oli vastik vaadata kuidas inimene endale haletsust lunib.Üht last kasvatab ta ise ja selle lapse isa ja vanaema toetavad last rahaliselt kui ka kõige muuga.Miks ta üksikemaks jäi- vahele jäämine.Selline inimene ei tohiks küll sõna vötta üksikemade nimel.
 
;((((( 20. veebruar 2010, kl 12.28
see tundus jah väga võlts, kurb, kui selliste najal tehakse üldistusi:(
 
ka üksikema 20. veebruar 2010, kl 12.31
Sama tunne oli minulgi. Tundus kuidagi imelik. Ja kui veel selgus, et vanemad 2 last on täisealised... no mis kangelasüksiema ta siis ikka on?

Üldse ei imesta, kui ta ise ennast rääkima pakkus, näiteks nägi lillepoes Markot ja küsis, miks nad oma saates üksikemade raskest elust ei räägi... ja siis Marko kutsus ta rääkima - saade vaja ju teemadega täita.

Täiesti vale inimene seda teemat käsitlema.
 
ja 20. veebruar 2010, kl 12.34
ei saanudki aru,täitsa mööda teema. lapsed suured jne. mingi auto müümise jutt oli. milleks see üldse osteti ? talud ja maad jne
 
pomm 22. veebruar 2010, kl 15.22
Teate, jookseke tõesti vastu seina endale pilt kotti siis ärgake üles kui viitsite ja mõelge oma elu üle järgi. Nahhui te siin teiste elu kallal torgite. Kui te ei tea teise elu põhjalikult ei saa te midagi öelda. Jobid raisk. Tuleks raskel ajal kokku hoida. Ma lähen panen ropsi teie jutu peale.
 
kuulge tigedikud 23. veebruar 2010, kl 03.00
võiksite tõesti enne pisut mõelda,kui siia seda jama kirjutama tulete.see ema on üksinda lapsed suureks kasvatanud...lausa 20 aastasteks!tean,mida see tähendab ja olen omamoodi uhke,et minagi hakkama sain.üksikemaks aga jään ka peale seda,kui lapsed on täiskasvanuks sirgunud ja oma tee valinud.
 
No 28. veebruar 2010, kl 17.06
aga, kui inimene tuleb telesse oma elu lahkama, siis ta ju tahab, et teised ka tema eluga tegeleks.Milleks solvunud olla!
 
jah, 01. märts 2010, kl 12.04
mina ka poja üksi üles kasvatanud, aga mitte iial pole läinud kuhugi seda avalikult kuulutama... Kes terve riigi ees esineb, peab ka arvestama sellega, et on võimalus end naeruväärseks teha.
 
soh 29. aprill 2010, kl 18.06
näeruvääristavad need, kes ei tea eluraskustest mitte mõhkugi ja arvavad, et elu ongi üks lust ja lillepidu. see on suur töö, kui kaks(noh, hea küll ka üks) last suureks ja korralikuks kodanikuks kasvatada ja veel üksi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!