Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
naljakas aga üksikemad on poistega
 
yksikisa 01. aprill 2010, kl 18.13
vähemalt kellega mina olen tutvunud... seega kui tahad pikemat kooselu, sünnita tütar.
 
yksikisale? 01. aprill 2010, kl 19.14
loodad siis ta aastate pärast tytre vastu ümbervahetada; kohe nagu varnast võtta? Mjauu:DD(
 
nali 01. aprill 2010, kl 20.47
ja vallasemad on tütardega vä?
 
nali 23. aprill 2010, kl 20.51
jah mul on kolm tütart ja jäin noorelt leseks ja kohe sain mehele -lausa abielus, ei jäänud üksikuks.Lastelastel nüüd tore vanaisa.
 
vallas ema 24. aprill 2010, kl 07.39
minaolen vallasema ja tütrega. Tallinnas. üle 10 aasta.
 
3poisiga 29. aprill 2010, kl 18.11
hea soovitus, tütreid sünnitada. hea meelega oleks ühte tütart tahtnud, aga pole minu võimuses...
ei ütleks, et ainult poiste emad on üksikud---- või võibolla tõesti, kui nüüd järgi mõelda.
 
Mannike 06. mai 2010, kl 23.43
Minu ema sünnitas kaksikud tütred ja ikkagi tõmbas meie nö "isa", ehk siis pigem spermadoonor enne seda jeehhat. Võta nüüd näpust!
 
vj 17. mai 2010, kl 15.58
Ma ka niimoodi ei üldistaks, et üksikemad ja poisid. Mina olen üksikema tütrega, juba 7 a, ja tean ka paari teist naist, kes on üksikemad ja tütardega.
 
ella 29. mai 2010, kl 15.10
Statistika on ikka näidanud, et poisse sünnib (ja ka hukkub) rohkem.
 
üksikema pojaga 14. juuli 2010, kl 22.21
Mina pojaga üksikema :)
Aga plaanis veel lapsi saada - kui ükskord asi nii kaugel, eks loodan siis tütart või kaksikuid, et su teooria ümber lükata :)
 
Änni 05. august 2010, kl 12.57
Üksikvanem ja tütrega:)
 
ljuska 09. august 2010, kl 11.35
üksik vanem pojaga --6 a
 
Baah 14. august 2010, kl 21.23
Lihtne teooria. Tytred synnivad armastusest, pojad niisama paugust :)
 
Ka naine pojaga 15. august 2010, kl 14.11
Minu laps küll sündinud suurest armastusest10 aastat tagasi.
Niiet eelmine väide vale. Ilma armastuseta mehe vastu ei sünnitaks last.
 
eelmisele 16. august 2010, kl 13.44
lollakas, ta ütles, et MEES teeb poja ilma armastuseta, aga kui mees naist armastab, siis teeb tütre. elu on seda ka näidanud!
 
eelmisele 17. august 2010, kl 15.25
sa, lollakas, ilmselt oled lapsesaamise osas nii teoorias kui praktikas täielik tumba? armastus ei mõjuta kohe kuidagi lapse sugu
 
eelmisele 17. august 2010, kl 19.10
armastus ei mõjuta kohe kuidagi lapse sugu

mõjutab kindlasti. kui mees naist armastab, siis sünnib tütar, kui mees naisega ainult kire pärast seksib, siis sünnib poiss. kindel fakt ja elu on seda korduvalt näidanud. tehke silmad lahti, kallid kibestunud poegade emad;)
 
eelmisele 17. august 2010, kl 21.48
sellega võid sa ennast petta, kui soovid :)

mul on tutvusringkonnas vähemalt 10 armastavat ja aastaid (mõned aastakümneid) koos elavat paari, kus ainult pojad, alates ühest kuni lausa viieni!
samas kui tutvusringkonnas õnnetud üksikemad tütardega, kelle mees on petnud, valetanud, löönud, kuni naine ta ükskord välja visanud on või ise ära kolinud, näiteid suudan kohe välja mõelda 4.

lapse sugu ei määra armastus!
 
Baah 17. august 2010, kl 22.01
Järelikult kõrval vaatajana tundub sulle, et on õnnelikd paarid :) Seda nö mõttetut teooriat juba põlvest põlve kasutatud. Ise olen ka tytarlaps ja õdegi on olemas aga näed isa jättis meid ka kunagi ammu maha, sellegi poolest oli vanematel suur armastus, lihtsalt iseloomud ei sobinud kokku.. Ma võin näiteid oiii kui palju tuua kus peredes on isad nö tarbevahend ja syndinud pojad ja samas peresi kus tõesti on kõik tasakaalus ja nende rõõmu jagub veel mujalegi ja perre on syndinud kõik 3 tytart järjest :)
 
naiste loogika 18. august 2010, kl 15.27
ja nendes peredes, kus on kahest soost lapsi, on ilmselt pooled naabrimehe jagu või siis pidev karikakramäng - armastab, ei armasta, olenevalt sellest, kes viimasena sündis :P
tõesti lambakari siin koos...
 
AM to teemaalgataja 09. september 2010, kl 08.01
Haige iba. Esiteks olin abielus peaaegu kakskümmend aastat, üksikema staatus on midagi väga uut alles. Ja lapsi on mõlemast soost. Ainult et väiksed ja küsivad ise pidevalt, millal neile uue isa otsin.
 
huvitav 10. september 2010, kl 21.39
kustkohast see statistika pärit on?
 
yksikisa 12. september 2010, kl 16.11
Ikka oma kogemusest. Kuna vabad ja lasteta naised kaasavaraga mehi ei vaata, siis üksikemade seas ringi vaadates on avanenud selline pilt, et domineerivad poistega emad.
Domineerima ei tähenda, et muid variante poleks kohanud:)
 
üksikema, poja ja tütrega 30. september 2010, kl 00.01
Kulla yksikisa, ise mees, aga loogikat pole ollagi:)) Su statistika on selline väga lihtsal põhjusel: kaks mehehakatist on isegi tublile eesti naisele liiast;)
 
liina 03. oktoober 2010, kl 16.57
Naljakas,et üks ütleb midagi lolli ja teised lähevad kohe tuuri.Mul kaks last,etinevate meestega.Vanem on tüdruk ja isa ei tee väljagi,noorem poiss ja isa nii hoolitseb.Kus sellistes asjades üldse mingi loogika olla saab,kui tohib küsida.Poiste isad oleks selle järgi nagu mingid imbetsillid,kes suguihast naisega olid ja plikade isad jälle seksisid naisega sest tahtsid korralikult kodu luua.Naljakoht...
 
N20 03. oktoober 2010, kl 18.01
Olen üksikema ja pojaga.

Samas, ma ei ole kunagi unistanudki mingist elu lõpuni kestvast armastusest....
 
N20 03. oktoober 2010, kl 18.02
Eee, valetan. Olen küll, aga mitte oma lapse isaga. Seda, kas tema mind armastas, ma ei tea. Toona tundus, et jah, praegu tundub, et ei.

Lapsest on ainsana kahju, et ei ole tervet perekonda, muidu väga rahul.
 
kk 08. oktoober 2010, kl 18.07
aga kui on selline olukord, et mees armastab ja naine mitte - siis tuleb kesksoost või?
 
to:kk 11. jaanuar 2011, kl 10.56
lihne ju, pedepoiss tuleb
 
arbuus 11. jaanuar 2011, kl 15.16
üksikemad poistega, vallasemad tütardega- küll on nali jah?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!