Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
kui laste isa sõidab teise riiki elama...
 
ema 08. aprill 2010, kl 11.57
Olen kolmas aasta üksiema oma kahe pojaga (algklassides). Nüüd teatas laste isa, et otsustas sõita elama palmide alla. Siiani kohtu kaudu määratud elatis laekunud normaalselt, kuna ta riigitööl. Mineku põhjuseid tal mitmeid, ei hakka neid siin lahkama. Lihtsalt nii suur hirm on laste pärast. Nad on väga issikakad ja hingelised lapsed. Siianu ta on nendega suht tihti kohtunud (enamasti minu ärgitusel küll) aga nüüd teda pole ei sünnipäeval, ei kooliaktustel, ei jõuludel ei nädalavahetustel... uus koht nii kaugel, sinna lapsi ise ei saada ja rahakott ka ei hakka paraku peale lennupiletile. Ja ega enam elatist pole ka loota, siin pole tal enam sissetulekut. Mõistus otsas, ei kujuta ette mis saab. Kuradi elu!
 
piirid lahti 08. aprill 2010, kl 13.30
Sa ei usu kui paljud eesti mehed elatise hirmus ennast Soome smugeldavad ja sinna jäävad. Piisab kui seal töötab ja mõnelt tuttavalt sissekirjutuse saab. Ja pärast otsi tuult väljal...
Räägi mehega rahulikult, ega siin muu ei aita.
Ja ega seal palmide all neil nii tore polegi kui alguses paistab ehk tuleb varsti tagasi.
 
marika 08. aprill 2010, kl 19.17
kui ta läheb EU riiki elama pole probleemi alimentide suhtes sa pead ainult ta elukoha aadressi teadma ja teatama kirjalikult kohalikule tax office sse.Oma kirja juurde pead ka lisama eestipoolse kohtuotsuse ingl.keelses variandis.
 
ema 09. aprill 2010, kl 11.46
Ja taas sinna jõudnud - et lapsed on siiski emade mure (loe ka rõõm)! MOTT
 
kuri 11. aprill 2010, kl 00.49
mingi tax oficce ei hakka sinu asju ajama. millest sa räägid.
kohtutäitur eestis hakkab asju ajama ja see on ilmatuma pikk kadalipp. eu euks aga igalpool pole küll politseil ja muul valitsusel teise riigi kohtuotsustega kiire. elatise mittemaksja pole mingi kurjategija, keda mujal kohe jahtima hakatakse.
ja elukoht elukohaks, inimene võib muuta seda ja kolida kuhu iganes. elukoht ei ole aluseks.
 
loomulikult 22. august 2010, kl 15.51
- on kõige parem lahendus, kui saad mehega kokkuleppele, et ta ikka toetaks, sest kui hakkad ametlikke kanaleid pidi asju ajama, läheb see väga kalliks ja närvesöövaks ja ka aeganõudvaks,ning positiivne tulemus pole üldse kindel!
 
Mhm 01. september 2010, kl 11.34
Miks sa ei paku mehele võimalust kohtutäitur vahelt ära jätta, sest kätte sina kogu summat ju niikuinii ei saa. Ehk see summa mida sa varem iga kuu nägid, oleks talle ehk ka praegu jõukohane maksta!?
 
naiivsed 03. september 2010, kl 11.58
Ükski täiemõistuslik mees ei hakka tänapäeval lapsi niisama toetama. Pärast naine kohtus väidab et see mitteametlik toetus oli vana võlg, mida mees jupikaupa kinni tagus aga lapsele elatist pole kunagi maksnud. Mees peab tagantjärgi uuesti plekkima hakkama.
Ainult väga suur usaldus ja sõprus peab mehel olema naise vastu kui sellega nõustub.
 
tyyyra 03. september 2010, kl 17.15
Kui notariaalselt selle kõik paberile paned....no milles siis probleem????????
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!