Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
abi
 
lastekriisiabi 23. aprill 2010, kl 15.08
Mu sõbranna on jäänud väikese lapsega üksi, peale mehe surma ei ole elust osavõtlik. Nägin televiisoris lausaate sponsoreid, kes annetavad raha. Kas keegi on saanud ka reaalset abi lastekriisiabist psühholoogilisel nõustamisel ja palju see maksab( raha tal selleks ei jätku) leinalaagrist oli kuulnud, aga see teda ei huvita st. tema laps. On püüdnud saada kontakti, aga pole õnnestund,telefon kas väljas või ei võeta vastu.
 
mareli 05. august 2010, kl 19.04
Laste kriisiabist ei tea, aga Tallinnas on küll tasuta kriisiabi teenus olemas. Pärnu mnt-l vist? 6314 600? Kontrolli igaks juhuks numbrit. Ja kui oled väljastpoolt Tallinna, siis helista mõnel õhtul usaldustelefonile, ehk oskavad sealt edasi suunata. Või vähemalt kuulavad ära ja mõtlevad kaasa.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!