Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Ei taha enam üksi olla...
 
aaa 16. jaanuar 2011, kl 10.26
leila Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas ootad, et 22-25-aastased rullnokad oleksid
> vaimustuses sinu lapsest ja tahaksid sinuga kohe
> perekonda mängida? Nad ei ole huvitatud ka
> omaenda lastest, ammugi siis veel võõrastest.
> Tavaliselt ei saagi õiget pereisa alla
> 30-aastasest. Laske poistel suureks kasvada! Mis
> hirmus mehevalu see noortel emadel on? Laps tuleb
> üles kasvatada, sel ajal olgu naine kodune.
> Ja muidugi ... õigem oleks ka ise enne suureks
> kasvada, kui laps tehakse. Siis ehk osatakse ka
> paremini isa valida.


Sa oled täpselt see.. pehmelt öeldes tropp,keda ma ei salli. Isa valimine, kuidas see käib ? Lähed turule ja kõik ta head ja vead on kirjas? Väga tore. Ütle mulle ka,kus see turg on. Garantiid sooviks ka,et ikka mees kunagi ära ei keera.
Ja see,et lapse suureks kasvatamise ajal peab naine kodune olema- kus sa elad? Eelmises sajandis? Raha kasvab puuotsas? Enda lõõgastamiseks ja puhkamiseks aega ei või olla?
Su jutt kõlab nagu sa oleks 51a ja sa oleks nagu mu eks-ämm. Just rõhutan EKS-ämm. Maailma kõige suurem tropp!
 
isa valimine 16. jaanuar 2011, kl 11.19
aaa 16. jaanuar 2011, kl 10.26
leila Kirjutas:

....Isa valimine, kuidas see käib ? Lähed turule ja kõik ta head ja vead on kirjas? Väga tore. Ütle mulle ka,kus see turg on. Garantiid sooviks ka, et ikka mees kunagi ära ei keera.

No näed - ilmuski välja üks tüüpiline tibi,kes isegi selle üle imestab, et lapseletuleks isa valida, mitte esimese suvalisega laps valmis vorpida ja pärast haliseda, et isa ei hooli, ei anna raha jne. Ma ikka imestan, et kuidas küll noored tibid nii viletsaid valikuid teevad ja igasugu poolearuliste vastutustundeta rullnokkadega lapsi sigitavad. . Aga tuleb välja, et nad ei teegi valikuid! Vähe sellest - nad ei teagi, et tuleks valida! Sõna "valik" seostub neile ainult šoppamisega, kus kaup tutvumiseks väljas ja garantii antakse ka.
Isa valimine, kulla lapsuke,tähendab seda, et selle isakandidaadiga tuleks ikka pikemat aega tuttav olla. Esimese tutvusaastaga ei saa jah aru, kellega tegemist
Inimesega tuleb suhelda ikka vähemalt kolm aastat ja seda igasugustes olukordades, mitte ainult ööklubis, kus rullnokk õieti kainekski pole saanud. Tuleks selgeks saada, kuidas mees käitub pingesituatsioonis, kuidas näiteks tööl, kuidas külas, kuidas käib ringi rahaga, kuidas on vastutustundega jne. Ja kui naisele need käitumisviisid meeldivad, siis on tõesti väga suur tõenäosus, et mees laste keeli "ära ei keera". seetähendab, ei üllatuta aastase tutvuse järel, laps süles, et oih! - oli suur armastus, rääkis (poolpurjuspäi) ilusaid sõnu, lubas kätel kanda, soovis last (no tegelikult ikka seksi!), aga nüüd ei huvita see pere-elu tedaüldse. Peol ja klubis oli temaga nii lahe olla, kõik naersid tema nalju, plikad olid kadedad, aga nüüd ei püsi üldse kodus... kipub peole ikka tagasi.
Aga sellest arusaamiseks tuleb sul veel palju kasvada ja areneda.
millegipärast neiltibidel nagu miski sügeleks, et on hirmus himu meest leida. Tegelikultkäivad ikka täiskasvanud inimeste maailmas need asjad teistpidi -pere loomise mõte tuleb siis, kui ollakse meeldivat meest kohanud ja temaga rohkem tuttavaks saanud. Praegu aga loen siit - tarvis kähku meest, sest ei taha üksi olla. Kui pere loomise ainus põhjus on see, et ei taheta üksi olla, siis just nii - üksikemana -lõpetataksegi. Aga millegipärast ei taha tibid õppida teiste vigadest, vaid eelistavad ikka seda teha omadest. Aga mõnele ei aita ka omad vead - üks vallaslaps käes, aga kiiresti tarvis uut suhet.
...
Su jutt kõlab nagu sa oleks 51a ja sa oleks nagu mu eks-ämm. Just rõhutan EKS-ämm. Maailma kõige suurem tropp!
Ma küll ei ole selle kirjutise autor, mida sa tsiteerid, aga vabanda - sinu jutt kõlab nagu 13-aastase pubeka oma, kes peab end täiskasvanuks!
 
lolluse laat 16. jaanuar 2011, kl 13.50
Valikute aeg on lootusetult mööda lastud, kui laps juba tehtud. Kus sa varem olid, kana?
 
tõepoolest! 16. jaanuar 2011, kl 14.15
Kas naistel on suhtesõltuvus või mis?
Ühtki meest silmapiiril ei ole, kelle vastu võiksid mingidki tunded olla - ikka õhatakse, et tahaks meest! Ükskõik, millist (no kes see veel valima hakkab!) - peaasi, et oleks mees kõrval. Nii et - andke suvaline mees ja ma olengi kohemaid õnnelik!
 
Cannibal 15. veebruar 2011, kl 15.08
n21 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei suuda enam üksi olla :( Kõik mehed keda koht
> a(vahet pole mis vanus) kardavad seda, et mul 1 la
> ps olemas, ning ka tulevikus tahtmine last saada..
> .
>
> Selline tunne, nagu polekski enam maailmas
> selliseid mehi olemas, kes perekonda tahaksid...


Tervist Neiu, Olen ka noormes 20-ndates,Püsiv töökoht, auto ja üürikorter, Võiks tutvuda ja vaadata mis saab, soovin samuti perekonda omale. Tänud!!! 56142919
 
emps 15. veebruar 2011, kl 16.30
mina ei julgeks nii interneti tutvusi teha aga n21 see võib olla sinu võimalus ;)
 
endine n21, nüüd juba n22 22. märts 2011, kl 21.19
Heh, märkasin, et mu vana teema siin üleval...
Ei leidnud tõesti endale väga pikka aega kedagi, kuid kuu aega tagasi ilmus mu ellu keegi kes tundub väärt olema. Leidsin ta neti kaudu, (mitte küll siit foorumist)
eks aeg näitab, mis ta toob, kuid kõigile kõike ilusat!:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!