Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Luuserist isa
 
ema 10. august 2010, kl 20.17
Mida arvata isast, kes aasta aega pole lapsega kontakti otsinud, sest "polnud raha"? Nüüd oleks nõus last külastama, aga kohustustevabalt, st ilma toetusraha maksmata - võibolla mõne mänguasja suudaks kaasa võtta. Ka lubada selline isa meie ellu tagasi? Vahepeal laps väga igatses isa järele, kuid nüüd enam eriti ei küsigi (laps 4 aastane).
 
Blondy 12. august 2010, kl 18.49
Mitte mingil juhul.....Mine oma eluga nii edasi,et unusta ta ära.Usun,et mingi aja pärast ta jälle kaob.
 
mummi 12. august 2010, kl 21.43
Mul sama seis nagu teemaalgatajal ja ei laseks ka enam kokku.Mul laps 2aastane. Siga jääb seaks .Mõttetu ,pigem elan üksinda. Kus oli ta siis kui sa teda kõige rohkem vajasid.
 
tõesti 14. august 2010, kl 20.48
tõesti ei ole mõtet.Endalgi selline olukord olnud ja maha jääb ainult segaduses laps,kelle isa jälle aastaks ära kaob.Pole vaja teda nii väiksena traumeerida.Kui juba suurem nt.10 v enam,siis otsustab laps ise kas tahab selliseid kohtumisi v mitte.
 
ehh 16. august 2010, kl 09.01
jah, seadus näeb ette, et mõlemad vanemad peavad panustama laste kasvatusse, kuid seadus keelab ka kohustuste täitmata jätmise korral teisele vanemale lapsega kohtumist takistada.
lapsel on ükskõik kas mõlemad vanemad panustavad rahaliselt, tema tahab, et tal oleks mõlemad temast hoolivad vanemad olemas.
majanduslikud lahendused on vanemate, mitte laste mure.
 
mummile 21. august 2010, kl 14.53
kes oled sina , et otsustad, et lapsel ei tohi isa olla. inimkõnts.
 
Eelmisele postitajale 21. august 2010, kl 16.48
Kas alkohoolik ja asotsiaal on ka isa keda lapsele vaja on???
 
huvitav 21. august 2010, kl 20.11
See va mummile ongi vist üks säärane isa, kes arvab, et laps on kott nurgas.... seisab seni kuni tal vaja läheb.
Laps ei huvita teda põrmugi, tuleb on kahvatu krokodilliga ja patsutab õlale, ütleb, et sa laps oled ikka minu ka ja kaob jälle aastaks.
Lapsel südamevalu, ootust, igatsust ja segadust hinges elulõpuni ja milleks? Sest sigitaja tahab südmetunnistust rahustada või kellelegi näidata, kui tubli issi ta on.
Kes olen mina, et otsustan? Ema olen ja hoolin oma lapsest 24/7 aastaringi. Aga kes oled sina????
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!