Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
....tutvun...
 
kah proovin 12. september 2010, kl 12.50
Jahh,tutvun töötava üksikemaga tartust kellega koos muretseda oma maja.Peaksid kindlasti olema hästi sale,vabameelne(bi),ei tohi olla tähtkujult sõnn.Vanuse piire ei pane siia,vaatan ise sobiva välja enda jaoks ja võtan ühendust.Ise olen vaba,sale,46a,väga hea mees tartust.Eesmärk on leida hea naine ja muretseda perele mõnus pesake.Miks siia postitasin?Aga sellepärast et ehk ei jõua siia need elukutselised lollakad kelle hobiks on teiste postituste risustamine.Päikest teile!
 
Saab ise hakkama 12. september 2010, kl 14.46
Häh, sul on laenuvõtmisel kaaslast vaja ja arvad, et tubli töötav üksikema on lihtne saak! Vot ei ole, otsi lolle! Et esimese asjana peaks nagu maja muretsema ja siis alles vaatama, kas üldse kokku sobite??!
 
kah proovin 12. september 2010, kl 15.00
Hakkab pihta....Kas mõni normaalne ka siia satub???Loomulikult on kaaslast vaja kuid eelkõige tahan NAIST-ELUKAASLAST!!!!!Selge see et üksi on seda maja raskem osta kui kahekesi,kah mul avastaja tuli siin välja!!Sina kommija oled üks sellistest kes arvab et kui naisele pole ette näidata maja linnas,suurt pangaarvet ja luxautot siis nagu polegi ühtegi naist väärt??!!!Palun minge ja elage end mujal välja eks.Jumal andestagu sulle.Ootan endiselt kirja tõsiste soovidega naistelt.
 
prr 15. september 2010, kl 19.16
no kuidas sinuga siis kontakti saada:), pakuks huvi
 
oi plää 15. september 2010, kl 23.15
Mis sul viga on... kah proovin?
Jumal andestagu sulle su suur ego sa..sale,vaba,ning väga hea mees.
Katsu ikka olla väärikas! SA OLED JU MEES.
 
Eiii 17. september 2010, kl 17.12
Kogu nett on sind täis!!
 
tobuke Ivan 17. september 2010, kl 19.14
NO on jälle üks konn oma nõudmistega siia tulnud!Ah et hästi sale ja ei tea mis kõik veel!Tead mees,otsi mujalt neid ideaalnaisi!!Kui sa neid reaalis pole leidnud,ei leia sa arvutist ammugi mitte...
 
kah proovin 20. september 2010, kl 10.05
Ohh kui "targad" te siin olete,imesta surnuks,kõike te teate!!!Aga olge edasi siis.To prr-kuidas ühendust saad?No nime all on ju meiliadre olemas,klikka nime peale.
 
Lollid,paksud naised 21. september 2010, kl 09.06
Kas te kuradi paxud lehmad aru juba ei saa,et olete rõvedad.....
kui te oma keha eest ei oska hoolitseda siis olge kappis edasi,kuradi paxud lehmad.....
 
kle 21. september 2010, kl 12.52
just,arvan ka nii nagu eelmine kommija!!
 
pole paks 21. september 2010, kl 13.56
Pole paks vaid sihvakas ja sale, aga sind ma ikka ei taha, sest oled imelik
 
algatajale 21. september 2010, kl 14.58
Üksikemade kontingent on küll viimane koht endale kaaslase leidmiseks! Üheks ööks saad näljase linnu voodisse kes loodab oma lapsele isa leida, aga sellist suhet sa vist ei otsi.
Kommantaare lugedes jääb nulje et üksikemad on ajukääbused, vähemalt need kes siia kirjutanud on.
 
eelmisele 21. september 2010, kl 18.25
Kuidas palun??? Et üksikema võrdub sinu jaoks näljase ajukääbusest üheöölinnuga? Mille põhjal järeldad?? Paljud üksikemad on muideks üksikud enda valikul ja sageli just seetõttu, et ei talu enda kõrval mannetut arenemisvõimetut meest. Ise olen kõrgharidusega ja väga hästi hakkamasaav naisterahvas ning imestan sageli, miks naised jätkuvalt taluvad kooselu mehega, kes perele pigem koormaks on. Muidugi ei üldista siinjuures, sest on ka superhäid pereisasid, kuid üksikemade jaoks pole neid järelikult lihtsalt jätkunud, aga seda tugevamad ja tublimad peavad need emad siis ju olema.
 
to:eelmisele 22. september 2010, kl 09.48
Oled ehe näide kõrgharitud inimesest, kellel pole aruraasugi.
Teadlik valik laps ilma isata sünnitada ja kasvatada ei näita just suurt tarkust ja intellekti. Ülikoolides võiks olla loengute sari ka lihtsaks eluks toimetulekuks, kus muuhulgas mainitakse et kõigil ei peagi lapsi olema.
Empaatiat oma lapse vastu kahjuks õpetada ei saa, siin ei päästa magistri-ega doktorikraad.
 
kah proovin 23. september 2010, kl 13.59
No see ei olegi nii määrav kas naisel laps on või ei ole ja mina ei tee kedagi maha kui pole inimest isegi näinud mitte aga eks jh,kirjapilt ütleb ka midagi...Aga saleduse nõudest ei saa ma üle ega ümber...Ootan ikka kirja veel...
 
Aga miks? 23. september 2010, kl 16.45
Aga mille järele kõige rohkem igatsed? Kas elukaaslase, kodu või tahad kindlasti ka oma last? Mis siis, kui nt üksikema rohkem lapsi ei tahagi?
 
kah proovin 24. september 2010, kl 10.41
Kõige enam igatsen nii elukaaslast kui ka oma kodu.Lastega on sedasi et kui naine tahab siis palun väga-pole probleemi,kui ei taha-sama lugu.
 
imelik 24. september 2010, kl 17.12
Kas on äkki siis mõni enda oma ilma peal? Ei suuda hästi uskuda, et mõni mees ei soovi isegi 46-aastasena veel järeltulijat. Kust võtta siis motivatsioon kodu arendamiseks jne? Samas iga mees muidugi ei ole võimelinegi lapsi saama, sellisel juhul on ükiskema ideaalne variant. Ise olen samuti last kasvatav ema ning loodan tulevikus leida mehe, kes kohe uut last tahtma ei hakka.
Aga kui aus olla, siis selline üleolev ja ennastupitav stiil ikka tutvusmiskuulutuseks ei sobi... Oma soove saab ka diskreetsemalt esitada
 
kah proovin 24. september 2010, kl 17.48
Mul on kaks last endal olemas tegelikult.Ja võin veel teha kui vastav inimene on leitud ja soovi ja tingimused olemas on.Ja kust otsast ma üleolev olen???Ja ennastupitav??????Kirjutan nii nagu asjad on,kas pean siis tegelikult valetama mingi jama kokku???????????Pean vist lisama veel oma naiskandidaadi omadustele et ta ei tohi vinguda ega viriseda iga väikese asja pärast ja ei tohiks kõiges ja kõigis vaid tonti ja halba näha!!On sellist naist kusagilt võimalik leida???
 
Tule taevas appi! 24. september 2010, kl 20.43
No nüüd tõmbasid küll endale lõplikult kriipsu peale:)
 
kah proovin 25. september 2010, kl 06.13
No ega siit midagi targemat oodata ei olnudki aga ikkagi lootsin....Ok,teema lõpp!
 
ära muretse teemaalgataja 26. september 2010, kl 10.52
to
kah proovin
Aeg: 09-24-10 17:48

Neid naisi on ja mitte üks või kaks, vaid rohkemgi. Nad võivad lugeda Delfi naistekat, kuid nagu sa isegi ütled, nad ei vingu ega virise iga väikese asja pärast ja ei tohiks kõiges ja kõigis vaid tonti ja halba näha. Aga nad ei leelota ühtse kisakoorina siin Delfi naistekas paanikahoos kanakarjale kaasa. Neil on omad mõtted ja omad tegemised. Need naised elavadki oma elu, mitte kellegi teise elu. Parimat.
 
kah proovin 26. september 2010, kl 11.04
Aitähh eelmisele....
 
fantaasia 28. september 2010, kl 01.22
Bi????? No pergale küll...Eriti armas suhe tulemas siis ju.
 
kah proovin 28. september 2010, kl 10.26
Ma arvan küll jh.
 
Sanitar Varlamov 29. september 2010, kl 09.12
üksikemad ei talu enda kõrval /tsitaat/ "mannetut arenemisvõimetut meest"..aga jalgu sellise isendi ees laiali ajada on küllaltki talutav..?? naised.....
 
hei sanitar! 29. september 2010, kl 21.23
Inimesed esinevad sageli kellegi teisena, eriti mehed! Tõeline loomus tuleb välja alles aja jookul ning sageli just siis, kui perre on oodata last. Mõned mehed muutuvad seetõttu asjalikumaks ja annavad endast kõik, et pere eest hoolitseda, teised jällegi mõtlevad, et nüüd on aeg hoopis jalad seina lüüa, sest naisel nagunii enam valikuvõimalusi pole. On ikka küll, saame üksi paremini hakkama!
 
blabla 29. september 2010, kl 23.55
Klge kibestunud vanatüdrukud, kolige feministi nurka ja ärge mölisege
 
hobe 01. oktoober 2010, kl 17.41
kuidagi väga närviline meesolevus, sellist ei tahaks isegi siis kui peale makstakse.
 
liina 03. oktoober 2010, kl 15.59
Aga, kui pärast ühise lapse tegemist ja sünnitamist paksuks minna või jääda, mis sa siis teed?????????????
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!