Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Üksikvanem
Üksikisa
 
joel 30. september 2010, kl 09.35
Üksikisa otsib ilusat ja toredat kaaslast endale ja oma lapsele.Ise olen 30.a Edasine suhtlus meili teel.
 
joel 04. oktoober 2010, kl 12.38
Tostan teema uuesti yles.
 
hmm... 05. oktoober 2010, kl 08.53
ja sinu meili aadress oleks siis?
aa ja kust kohast siis pärit?
 
Joel 05. oktoober 2010, kl 09.56
Joel.rand@mail.ee Ja pärit olen viljandist.
 
hale lugu 05. oktoober 2010, kl 21.21
Ja otsid kaaslast üksikemade seast?
Miks ei pane tutvumiskuulutust sinna, kus kõik naised lugeda võiks? Mis hea pärast üks poolik inimene tahab teist samasugust äbarikku? Noor mees, võiks vaadata veel vabu ja lastetuid naisi! Või on depressiivses väikelinnas samaealiste vabade naistega põud käes?
 
+++ 05. oktoober 2010, kl 22.31
to hale lugu - et siis üksikemad on häbarikud?! Tahaks kohe näha sinusugust elusast peast, kes sa selline oled!
Üks vaene õnnetu hing ja lihtsalt MATS -muud sa küll pole.
 
Viktoria 06. oktoober 2010, kl 11.02
to hale lugu....oled ikka hale hing tõesti...... kui sa näed üksikvanemaid selliselt siis ütlen, et iga inimene pidi hindama teisi läbi enda

laps teeb inimese ainult rikkamaks ja just hingeliselt, inimene kasvab ja areneb...
Tean, et paljud otsivad enda kõrvale just üksikvanemaid, sest need on kohusetundlikumad .... mõni üksikema, kes on oma kaks last üksi suurepäraselt üles kasvatanud üksi ei anna ikka kõrvutada naisega, kelle kõrval on olnud koguaeg elukaaslane. Üksikvanemat nii lihtsalt maha ei murra ükski õnnetus-mure....
Mina ütleks lausa vastupidi...üksikvanemad, kes saavad oma ülesannetega hakkama on lausa superinimesed.
 
Joel 06. oktoober 2010, kl 14.59
Rõõm lugeda et mõned inimesed mind ikka toetavad. Suur aitäh.
 
imelik 08. oktoober 2010, kl 14.26
huvitav, et kriteeriumiks on just ilus naine? sellises vanuses ja seisus inimene peaks mõistma, et olulisemad on ikka muud näitajad. aga igaühe vaba valik. lihtsalt minule jäi imelik mulje, et lapsele otsitakse kaaslaseks ilusat naist.
 
Aike 09. oktoober 2010, kl 15.53
Mina sulle ennast ei paku aga tekis küsimus.
Kumba sa rohkem eneses vajad kas lapsele ema või endale elukaaslast? Kumb on prioriteetsem e. esmane vajadus.
Ma eeldan et, loogiline on elukaslane kellest areneb elu ja suhtlus käigus välja ka lapsele mitte just ema aga keegi keda tal võiks ehk vaja olla.
Selline mõtisklus minu poolt siis.
 
k 17. oktoober 2010, kl 11.37
imelik kirjutas:
-------------------------------------------------------
> huvitav, et kriteeriumiks on just ilus naine?
> sellises vanuses ja seisus inimene peaks mõistma,
> et olulisemad on ikka muud näitajad. aga igaühe
> vaba valik. lihtsalt minule jäi imelik mulje, et
> lapsele otsitakse kaaslaseks ilusat naist.
------------------------------------------------

sellises vanuses ja seisus???? kas üksikvanem on mingi eraldi tõbi või taud, et ei tohi ilusat inimest oma kaaslaseks valida? kas lapsel ei võigi olla ilus kasuema?
et kui oled üksikisa (ema), siis hiili mööda kangialuseid ja vaata vaid koledaid kõblasid, sest "seis" on null ja hale?
jumalauta, mis arvamus...
 
joel 18. oktoober 2010, kl 16.27
Küll on siin ikka tervakeelega inimesi,mida ma siis peaksin tegama:Lambist mingi inimesega suhtlema hakkama kellel pole sellist välimust nagu äkki mina tahaksin. Ei viitsi rohkem teemat edasi arendada,lihtsam on asi lukku panna ja asi kõik.
 
võti 18. oktoober 2010, kl 17.15
Ära pane teemat lukku, oled ju absoluutselt õigel teel! Üksikemad on palju madalama latiga ja vähenõudlikumad. Oled õiges rubriigis ja edu sulle omasugustega!
 
joel 18. oktoober 2010, kl 17.45
Lihtsalt niigi on raske ja hing haige sees ja siis peaks veel lugema selliseid kirju siit,mis teevad mind maha.Eriti lahe pole.
 
Kristel26 18. oktoober 2010, kl 18.13
Ma ei saa aru, miks inimesed siia rubriiki oma nina pistavad, kui ei plaani üksikvanemate rõõme/muresid jagada. Minu arust on üksikisad ja -emad tublid ning ka nemad vajavad enda kõrvale kedagi, kellega oma õnne leida.

Mul endal lapsi ei ole. Mul on hea meel, et mehed oma lapsi armastavad. meil on ju palju isasid, kes oma lastest üldse ei hooli. Loodan, et Joel leiab endale kaaslase, keda otsib.
 
k 19. oktoober 2010, kl 15.08
joel kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lihtsalt niigi on raske ja hing haige sees ja siis
> peaks veel lugema selliseid kirju siit,mis teevad
> mind maha.Eriti lahe pole.
-------------------------------------------------------

> Rõõm lugeda et mõned inimesed mind ikka toetavad. Suur aitäh.
-------------------------------------------------------

kuule, ära ole nii hale inimene! anonüümne sõim on mukikaka, ela üle. ei saa isiklikult võtta, mis mees sa oled?
 
joel 19. oktoober 2010, kl 17.21
Käi kanni K mis on see sinu asi mida kirjutan,täis tropp.
 
no ma ei tea 19. oktoober 2010, kl 17.42
mis häda sind paneb jälle naist otsima, kas mõistus ükskord pähe ei tule?
 
no ma ei tea-le 19. oktoober 2010, kl 18.22
Mõistus pähe ei tule??? Mida see veel pidi tähendama, et üksi ikka kõige parem või?
 
? 19. oktoober 2010, kl 21.03
Kaua Joel juba üksikisa on?
 
no ma ei tea 20. oktoober 2010, kl 17.26
no ma ei tea-le'le:
Loomulikult üksi parem! Meestel on juba aeg aru saada, eriti veel siis kui on juba rehapeale astunud, et tänapäeva Eestis pole mõtet naist võtta, sest selle ainus mõte on vaid näiliselt tasuta seks, mis pärast maksab jube kallilt kätte.
 
vaba naine 28. oktoober 2010, kl 14.21
sinusugust ei oleks ju mõtet tahta!
 
vaba naine 28. oktoober 2010, kl 15.00
mu kiri oli mõeldud- heledale loole:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!