Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
panther
 
aNITA 04. oktoober 2009, kl 17.07
kirjutan, noh, seal kus tahan..:)
 
noh 04. oktoober 2009, kl 17.08
see on ainult sinu arvamus
 
noh 04. oktoober 2009, kl 17.08
see on ainult sinu arvamus
 
noh 04. oktoober 2009, kl 17.08
see on ainult sinu arvamus
 
noh 04. oktoober 2009, kl 17.09
vat see sai nüüd küll hästi...kohe nagu rusikas silmaauku:DDDDD
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 17.10
jah, aga sa pead ka sellega arvestama..ja usu mind, see ei ole ainult minu arvamus.. need kes siin ei kirjuta /kuna neil targemat teha ja nii südikad ei ole kui mina/ arvavad sama, kuidas see maainimene loomi mõnitab..
 
noh 04. oktoober 2009, kl 17.10
ei noh...loomulikult võid sa kirjutada seal kus tahad...aga varsti oled sa siin ka üksi...
 
noh 04. oktoober 2009, kl 17.12
mida sina ka anita maaelust tead...linnainimesed kohtlevad ka loomi mitte just hästi...muidugi ei käi see kõigi kohta....
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 17.13
noh, sina küll nüüd ütleja ei ole..kohe kindlasti mitte..:))
ja kui ma üksi olengi siin (myass!) siis oled sina alati üksi seal..icc
 
noh 04. oktoober 2009, kl 17.15
oleneb mida sa mõtled üksiolemise all...seal siis
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 17.15
jah, ka linnainimesed jätavad looma mitmeks päevaks korterisse üksi..ulguma..samas naabrid kõrval, teades et loom üksi ja piinleb..miks siis keegi midagi ette ei võta!?? ainult inisevad ja hõõruvad omavahel, aga loomad unustatakse..
 
noh 04. oktoober 2009, kl 17.16
siis pole mõtet neid maainimesi ka väga kiruda...ma arvan
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 17.17
noh, see on teie maainimeste loogika - elate keset küla aga keegi ei hooli kellegist - kusagil kööginurgas sosistatakse hta..naabri tegemiste kohta.. ses suhtes on venkud tunduvalt inimlikumad ja paremad inimesed et hoolivad üksteisest, rääkimata juutidest..
 
noh 04. oktoober 2009, kl 17.19
ja kus sina tead palju hoolitakse...maal inimesed just hoolivad, käivad üksteisel abis ja nii edasi...aga linnas...on näiteid tuua?...paljud ei tunne isegi oma naabreid
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 17.19
noh, mina ei kiru maainimesi vaid tean et nende suhtumine loomadesse ei ole kuigi pädev, sest neid võetakse kui solki, mida kraavi kallatakse..ei ole ei kultuuri ega suhtumist, mis inimlik.. kindlasti on ka erandeid, kuid vaesuses virelejaid ma hukka ei mõista.. ikkagi on loom kaitseta..inimene suudab enda eest seista, loom ja laps aga mitte.. tihti ju peetakse lambaid ja kitsi teadagi milleks..
 
noh 04. oktoober 2009, kl 17.20
ja kui juudid kõik sinu moodi on,...siis ma hakkan küll sinu kirjutises kahtlema
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 17.21
noh, mina tunnen väga hästi oma naabreid, hoolin neist ja suhtleme inimlikult..kui kelleli loom kooles, toetame lohutame abistame.. sa ära sõima siin linna.. siin on selle linnamaine alla viinud ainult maalt õnne otsima tulnud linnavurled..põlislinlane teab ja oskab..
 
noh 04. oktoober 2009, kl 17.21
sina siis oled taimetoitlane?...miskipärast seda su kirjutistest küll välja ei loe
 
angelina 04. oktoober 2009, kl 17.22
Anita, mina saan sinust aru. kuna on sõnavabadus, siis ytlen ka oma arvamuse (teistel ei tasu solvuda).
mis kamm teil seal eespool käis loomadega, ei lugenud kõike, aga haiguse diagnoosi, kas loom on marutõbine või mitte, otsustab ikkagi arst. ei kujutaks ka end kedagi maha löömas (aitab sellestki, et sõnadega söön vahel). loomad on looduskaitse all.
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 17.23
noh, juudid hoiavad omakseid palju rohkem kui eestlane, eriti kibestunud maamats.. neilt tasuks eeskuju võtta..
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 17.23
aitäh, angelina:)
 
noh 04. oktoober 2009, kl 17.29
ma küsisin, kas oled taimetoitlane...miks sa ei vasta
 
angelina 04. oktoober 2009, kl 18.06
noh, nii ei saa võtta. kas tead, et taimedel on samamoodi hing? inimene peab ju millestki elama. üks primaarsetest vajadustest on toidu hankimine/nälja kustutamine.
 
ähh 04. oktoober 2009, kl 19.06
Loe ja imesta! Leili minna millest? Kas keegi teist kordagi ei suuda kõrvalt vaadata kainelt? Et kas neil lugudel tõepõhi üldse all on? Karjute üksteise võidu, et halb ja paha. Mida pekki küll! Mõni tuleks tõrde kainenema saata, siis tuleks luuletused ka välja!
 
ohh 04. oktoober 2009, kl 19.09
Kes siin karjunud on???
 
angelinale 04. oktoober 2009, kl 19.14
kas jahimehed, kes oma lõbuks jahivad ja siis suurema osa korjustest vedelema jätavad, on inimlikumad? ähh, üks suur jama ajamine! Kui kõrrele astud, teed pattu? murdsid kellegi hinge? Käid ainult asfalti peal? liha ei pea sa küll ilmtingimata sööma, et ellu jääda.
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 19.22
no kõige jubedam jahimees, keda teles näinud olen on see koeralaskja..peremees kõrval, ja tema silmealli lasti ta kaks sõpra maha.. loodetavasti see jahimees saab kunagi koos "kaladega puhata"..irw.. teine mis oli jube, oli üks kretiinne "jahumees", kes metssiga kõrvust piinas.. loodetavasti jäävad a kõrvad kunagi kellegi väga karmi mehe "käppade" vahele..
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 19.23
igal lojusel oma mihklipäev..teema ju panther..kui kassitapja oled siis oled ka lõvide poolt murtav..irW
 
luna 04. oktoober 2009, kl 19.25
Anita, kaua sul siin veel läheb?
 
noh 04. oktoober 2009, kl 19.26
luna:DDDD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!