Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
panther
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 19.27
luna, nii kaua kuni sina siin veel paistad..:)
 
luna 04. oktoober 2009, kl 19.29
Mina pidavat ju tühi koht olema su jaoks.
Aga sinust on mul küll siiber.
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 19.36
siis tuleb ju tühi koht täita..näiteks antita sõimamisega..irw
kule tatt, tühi kott, kas oled madal latt et kõrgemale ei jõua kui minu latti püüad..?
võiksid oma olemasolu muud moodi tõestada kui minu sõmamisega või mis ajuhiiglane:)
 
helen 04. oktoober 2009, kl 19.37
Ja pantherit ei olegi ikka veel siin...
 
luna 04. oktoober 2009, kl 19.40
Aga miks sina nii kangesti oma olemasolu siin tõestad?
Kui mina olen sulle tühi koht, siis sina oled kõigile ümmargune null.
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 19.41
luna, seda kindlasti, aga miks sa minu kohaolekust end häirida lased..kas sul poleks lihtsam ala lasta..icc
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 19.46
angelina, panther häbeneb oma mõrva..nüüd vaatab, kes seda õigustab, siis julgeb tagasi tulla, loomi piinama..k,a iseennast..kui ma siin tal käpaga üle turja tõmban..icc;b
 
helen 04. oktoober 2009, kl 19.51
Inimese mõte on tema maailm. Mida inimene mõtleb, see temast ka saab. See on otsatu müsteerium. (Upanišaadid).
 
? 04. oktoober 2009, kl 19.55
mõttetu!
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 19.58
julm mõte, mis loomale labidaga pähe virutab, olles veel noor..see ütleb nii paljutki inimese kohta.. kui on oht - tapame või nagu stalin : kui on probleem, hävitame..probleem lahendatud..julm! aga elu ongi julm.. ma tean maid kus naised põletavad end kui leseks jäänud..mingi mõte siiski rituaalis seisneb..lesed toovad õnnetust..
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 20.00
noh, kule sa oma küsimägiga ja nimevahetusega tood õnnetust..sa oled rumal mees, ja sa tead seda:)
 
vana sõber 04. oktoober 2009, kl 20.02
juta tagus verbaalselt labidaga iga päev inimesi surnuks.irw
jätkab samas vaimus. nüüd anjana. kuidas tunne on? ükskord su sõnad sulle endale labidaga lajatavad. irw
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 20.04
kuidas nii, armas sõber..minu sõnad on minu enda sest ja kaitsevad nii mind kui häid inimesi.-> need samad sõnad, mida minu hävitamiseks kogud, on su enda olemise lõpp..:)
 
? 04. oktoober 2009, kl 20.04
Aanita sai kondi ambusse, mida järada..peaks head isu ka soovima, ega kõike siin kirjutatud tõepähe võtma pea.
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 20.06
ära kujuta ette..see sinu mättaotsast vaade..mina teen su maatas, kui minuga sõtta asud..icc
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 20.07
jah, samas ütleks ka mina, et teemad on arutluseks mitte sõna(sõja)pidamiseks.aga kuni see su hallollusesse kohale jõuab, peame sõda..irw
 
? 04. oktoober 2009, kl 20.09
Sõda pidada sa oskad, aga kas sa midagi mõistliku kah oskad peale sõdimise, ega vist.
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 20.10
kule noh, miks sa ühe nimega ei julge olla..kas mutid keeravad msn-is ära kui siit su juttu loevad..irw
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 20.11
noh, ma oskan lihtsalt olla, aga minuga kiputakse sõdima..ma saan aru küll et kõik me oleme erinevad, aga kas siis tasub kohe mind rünnata..ma ju mainisin, et kui ründan, teen marutõbise maatasa..lihtsalt löön labidaga pähe..icc
 
noh 04. oktoober 2009, kl 20.11
muideks anita, mina ei tea seda aega, kui sa juta olid...ära näe tonti seal, kus seda pole...õhtat:D
 
helen 04. oktoober 2009, kl 20.12
Anita, kas kuidagi rahumeelselt ja sõjata ei saaks, palun.
 
? 04. oktoober 2009, kl 20.13
No noh on ikka oma nimega, ma pole noh voh hoopis, aga sõda ma ei pea, mõttetu, sullegi ehk.
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 20.13
noh, ära nohise ..mind üldse ei huvita mida näinud oled või ei ole..mind jätab see isiklik rünnak külmaks..:)
 
luna 04. oktoober 2009, kl 20.13
Mulle tundub, midarohkem Anitale vastatakse, seda pöörasemaks ta läheb.
Võid rõõmu tunda, ka mina lahkun tänaseks ja soovitan seda teistelegi.
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 20.15
kus te seda rahutust ja sõda näete..ega ometi ole ma teie vere keema ajanud..seda ma ennegi täheldanud..aga vat poleminu asi et te elate siin ja reageerite lollustele..hankige omale elu, kaaslane..üksikutele on mu meelest lausa tutvumisnurk loodud - kasutage tema lahkeid võimalusi:)
 
helen 04. oktoober 2009, kl 20.16
Anita, ehk leiad mõne luuletuse, mis kaunis oleks. Või laulu.
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 20.17
luna, sina kullake, ole parem päris vait ja unusta igaveseks anita - tema sinust ei huvitu, su tekstis pole midagi huvitavat, mõtted sul igavad..nii et ära upita end, eksju, kullake:)
 
Anita 04. oktoober 2009, kl 20.18
angelina, ei ole tuju..see loomateema täna ainult..ma natuke siin selgitama pean, ja see viib mu peast luuleread;))) aga pole hullu, ehk homme..sa kuula maidu muusikat, see on küllalt hea mu meelest:)
 
helen 04. oktoober 2009, kl 20.21
Mõnikord on vaikus see, mis nii hell ja hea. Vaikuses võid nii mõndagi kuulda...
 
Liis 04. oktoober 2009, kl 20.26
Anita, ütle mulle, mis on sinu eesmärk siin selle loomateemaga ?
Võib olla olen ma nii vana ja rumal, selgita mulle palun, mida sa soovid saavutada ? Miks sa kord ei lõpeta ja maha ei rahune ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!