Unetute nurgake
Seks ja linn
 
sassis 29. september 2010, kl 11.06
A mulle meeldib.:) Lahe, kui on inimesi, kellel vähe muresid ja võimalusi palju. Hea fantaseerida siis, et olen ka üks sellest nelikust. Ja miks arvatakse, et eesti naine ei loba sõbrannadega meestest? Lobava ja kuidas veel! Sama teevad ka mehed (jutt siis naistest, muud vahet pole).
 
Anja 30. september 2010, kl 19.30
diip, ei vaata, ja see pole realistlik..esteks ükski naine ei räägi nii palju endaga ja ei vaheta mehi nigi aluspükse..korra-paar kogemata kunagi sattusin vaatama..ja mul tekkis ooksemaik suhu, kuulates feministide dialoogi iseendaga..;)));b
 
vaatan 01. oktoober 2010, kl 00.05
minu arust pole tegemist reaalsusega. vaatan kuna aeg-ajalt on head naljad ja teravmeelsed riimid (tõlget ei tohi lugeda), sellina tore meelelahutus. mis rääkimisse puutub siis iga inimene ju erinev, mõni kuulutab tervele maailmale, teine jälle kinnine ja hoiab kõik omale.
 
diip 01. oktoober 2010, kl 00.26
Vastuseid ikka laekub:) Sealjuures erinevaid. Jääbki üle nentida, et inimesed on erinevad. Tore:)
 
ööinimene 01. oktoober 2010, kl 00.32
Mina seda saadet ei vaata!
Ma ei tea, miks?
 
miks? 01. oktoober 2010, kl 00.35
Jah, miks?
Miks on kõik miksid igalpool kollased?
Miks? Miks? Miks?

(kirjutan neid siia hästi palju,las raiskavad värvi:DDD)
 
diip 01. oktoober 2010, kl 00.42
Mis mõttes kollased?
 
ööinimene 01. oktoober 2010, kl 00.47
Ma ei tea, äkki on mu arvuti lolliks läinud? Neil on kollane taust.

Kuidas ma sellest lahti saan?
 
öös 01. oktoober 2010, kl 00.47
miks on taevas tähed ja miks on maa peal rohi....kas nii polnud 2. klassi õpikus?
 
diip 01. oktoober 2010, kl 00.52
Ei tea, kuidas kollasest taustast lahti saada.

Kas 2. klassi õpikus olid ka vastused? Mitte ei mäleta.
 
öös 01. oktoober 2010, kl 00.54
vastuseid ei olnud....
mulle jäi mulje, et see sümboliseeris noore inimese õpihimu ja teadmistejanu
seega võivad siinsed küsijad õnnelikud olla...neil on õpihimu alles...või on see lihtsalt nooruse naiivsus
 
ööinimene 01. oktoober 2010, kl 00.56
Kui ei ole surmatõbi,
siis saab ikka restardist abi!

Nii oligi! Lihtne ju:D
 
diip 01. oktoober 2010, kl 00.57
Vastused vist olid veidi hiljem. Astronoomiat anti kuski 11.-ndas. Vahepealsetel aastatel võis ise ennast kasvõi lolliks mõelda.
 
öös 01. oktoober 2010, kl 01.00
paljudel ei lähe see lolliks mõtlemise komme kunagi üle
 
ööinimene 01. oktoober 2010, kl 01.03
Kui mina 2.klassis käisin, siis küll selliseid küsimusi ei esitatud, miks on taevas tähed ja miks on maa peal rohi.
Aga praegu küsitakse 3. klassi õpilastelt, kust on pärit pluss ja miinus ja nad peavad ise selle välja selgitama.
Vist üle-eelmisest sajandist või veelgi varem Saksamaalt. Ma ka täpselt ei mäleta!
 
diip 01. oktoober 2010, kl 01.05
Mis teha. Vahel tundub, et elus on mingi ülesanne, mis tuleb kõigepealt avastada. Hakkan kahtlustama igal pool mingit salakoodi või valemit. Võibolla teiste inimeste jutt on ainult suitsukate, tegelik sõnum on kuidagi sinna sisse kodeeritud, ja mina ainus loll, kes aru ei saa. Või on vastutulevate autode numbrimärkidel mingi eritähendus.
 
öös 01. oktoober 2010, kl 01.06
ehk siis lapsed peavad moodsas ühiskonnas netist vastused leidma?
 
öös 01. oktoober 2010, kl 01.07
nonäe....diip hakkabki ennast lolliks mõtlema :D
 
diip 01. oktoober 2010, kl 01.11
Negatiivseid arve kasutati vanas Indias juba. Kust sümbolid pärit, ei tea. Netist muidugi leiab palju asju kätte, ainult peab jura õigest infost eristama.
 
ööinimene 01. oktoober 2010, kl 01.14
...ehk vanamoodsalt öelduna - terad sõkaldest eemaldama. Võib ka vastupidi!
 
diip 01. oktoober 2010, kl 01.20
Üks intelligentne ja asjalik tüüp väitis, et teda juhib kindel ettemääratud saatus ja et ta oskab mingeid märke lugeda, mis teda õigele teele suunavad. Imestasin, kuidas pealtnäha ratsionaalne tüüp niimoodi fantaseerib. Aga mine tea, äkki tal kuskiltpidi õigus.
 
ööinimene 01. oktoober 2010, kl 01.22
Kusagil haugub koer ja minu meelest on sinna sisse kodeeritud, et aeg on magama minna....

Tabasin vist ära - jäi vait:D
Head ööd!
 
diip 01. oktoober 2010, kl 01.22
Head ööd!
 
öös 01. oktoober 2010, kl 01.24
ma vist ei saa niipea und....loen siin ajaviiteks vanu foorumeid. eelkõige üllatab kuidas iga teema juures tekib mingi sõimlemine.
saan aru, et anonüümselt hea provotseerida, aga kuidas nii palju neid kes sellega kaasa lähevad?
 
diip 01. oktoober 2010, kl 01.27
Ei pruugi ju aru saada, et provokatsioon. Arvad, et tõeliselt rünnatakse. A kus see sõimlemine on, mis alafoorumis?
 
öös 01. oktoober 2010, kl 01.34
praegu lugesin shovinistist teemat kus küsimuseks kooselu korral maksude maksmine. ja lõpuks muidugi tuleb välja kui õudsed ja nõmedad on mehed vs naised...
provokatsioon seepärast...et ma ei usu et see kes esimesena midagi väga inetut ütleb, seda mõtleb, vaid ta tahabki seda sõimu diskussiooni tekitada
 
diip 01. oktoober 2010, kl 01.40
Pagan seda teab, viisakas vestluses võib ka olla midagi sellist, mis kedagi närvi pihta tabab. Siis panebki sõimama. Muidugi ei ole mõtet puhtemotsionaalseks muutunud vaidlusest osa võtta.
 
diip 01. oktoober 2010, kl 01.43
Kobin magama, head ööd!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!