Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Nu proovime kuidas see värk töötab
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 19.51
kulla hulkur, minu pildi peal on mul seljas paraadvorm valge kasuka näol, sest varsti on talv käes. ja muu polegi tähtis:)
 
meria 03. oktoober 2010, kl 20.08
http://www.youtube.com/watch?v=h5TY7UcVcdQ&feature=related
 
Rexx 03. oktoober 2010, kl 20.36
tundub nii, kui kord juba siia sisseloginud oled, siis välja enam ei saa... aga mis siis saab, kui arvutit kasutab mitu inimest?
 
sabaga täht 03. oktoober 2010, kl 20.44
paremalt ülevalt nurgast saab täitsa sisse ja välja liikuda. tuleb välja, et igasugne JAH jääb minu puhul ära, kui just mõni ei tahaks mind kosida :D sest minu nimi ei sisalda selliseid tähti, mida delfi vajaks
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 20.46
tere tulemast Rexx, registreeritud kasutajate salaühingusse:)
mul juhtus selline lugu, et logisin end välja ning salasõna unustasin ka ära. paanikat kui palju. õnneks lahenes kõik hästi, sain uue salasõna.
välja logimiseks on vaja vajutada noolele enda kasutajanime juures. see asub üleval real, seal kus on e-poed,.....naljad, mängud
 
noh 03. oktoober 2010, kl 20.46
seda minagi...ei saagi oma vanemate poolt pandud nime kasutada...küll on kurb:DDD
diip 03. oktoober 2010, kl 20.46
Rexx kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tundub nii, kui kord juba siia sisseloginud oled,
> siis välja enam ei saa... aga mis siis saab, kui
> arvutit kasutab mitu inimest?

Välja logida saab veidi ülevaltpoolt lehe paremast äärest.

Sain oma õige nime kätte:) Tuli minna lehele www.webid.ee ja seal registreerida, seal ei öelda, et "diip" on vähem kui kolm tähte:)
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 20.47
sabaga täht, sa pole ikka veel midagi ette võtnud oma olukorra parandamiseks?!
 
sabaga täht 03. oktoober 2010, kl 20.55
võtaks küll aga nagu ütlesin, tuleb kosimist oodata, see eest keegi teine sai nimesi nii, et tolmas ja rohkemgi veel ;P
 
Rexx 03. oktoober 2010, kl 20.58
ohh, tänan teid aitamast! olin kohe päris mures, et peame äkki mitmekesi ühte nime kasutama hakkama (see ei läheks mitte). eks ta ole - räägi ikka oma murest.:D aga ainult rexi nime ei lasknud sisestada, ütles, et liiga lühike. venitasin siis pikemaks. kõbab nii kah.
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 20.59
no ära nüüd ole sihuke hale ja äbarik:(
ikka ise pead enda eest seisma, mitte mingit kosimist ootama. kui su printsi ei tulegi, mis siis saab?
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 21.00
ma pidasin selle äbariku all silmas sabaga tähte
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 21.01
Rexx, ja kuhu jääb siis pilt?
diip 03. oktoober 2010, kl 21.04
Kordan hädalistele, et kolmetähelisi, võibolla isegi täpitähelisi nimesid saab registreerida, kui teha seda lehel www.webid.ee .
 
sabagat2ht 03. oktoober 2010, kl 21.06
nooo niiiii, kuidas teile minu uus kleit meeldib??:PP
 
helen112 03. oktoober 2010, kl 21.06
Juhhuu, diip täies hiilguses, ja stiilne ning selge avatar.
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 21.09
vau, kui stiilne see sabagat2ht nüüd on!
selline tume toon sobib sulle suurepäraselt, toob esile kõik vajaliku, samas ebavajalik saab varjatud.
 
sabaga täht 03. oktoober 2010, kl 21.15
katsetan, kuidas ilma logitamata jääb
 
sabaga täht 03. oktoober 2010, kl 21.16
tuhandeks tänatud, hakkasin juba kartma, et peal eluks ajaks sabaga täheks jääma ja igasugune langemine jääbki unistuseks :PP
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 21.21
kõik unistused ei peagi täituma, sabatäht!:)

aga ma olen tänasast päevast päris väsinud ning kebin magama ära. häädööd!
diip 03. oktoober 2010, kl 21.32
helen112
Kiitus maitseb hea:)
 
helen112 03. oktoober 2010, kl 21.33
Diip, head isu.
diip 03. oktoober 2010, kl 22.10
Proovime vanakooli allkirja:p

Õigus jah, allkiri kaob ka eelmistest postitustest. Siin nagu oli varem;)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati diip 03.10.2010 22.14.
 
meria 03. oktoober 2010, kl 23.26
Vihmauss, kuna sul mälu ei ole (kuskil eespool kirjutasid, et unustasid koodid- oli vist? Ma sama lühikese mäluga),
siis kirjuta üles, mida uurid ja mis siin teha annab. Tee siis ise väike konspekt/kasutusjuhend või diplomitöö ja siis saab su käest laenata
 
belly44 03. oktoober 2010, kl 23.26
tulin katsetama, kõigele küll siin kohe pihta ei saa...
 
meria (unine ja tige) 03. oktoober 2010, kl 23.40
Täna võib veel vinguda. Kui kurb on see, et kasutajad peavad ise kõike katsetama ja leiutama, üksteise käest küsima või kommentaaridest lugema, kuidas siin toimida. Seega mingi vanaema (ja ka mina...- lapsed muidugi teine teema) enam iseseisvalt siia ei logigi.
 
belly44 03. oktoober 2010, kl 23.52
ma ei saa aru kuidas teema viimase postituse juurde saab??
 
belly44 03. oktoober 2010, kl 23.54
aga hilja on juba....ei hakka enam siin miskit uurima...magama lähen hoopis..öööööd!
diip 04. oktoober 2010, kl 00.00
Õigus küll, liiga lühikese või juba kasutusel oleva nime võib ju kriipsukeste vahele ajada, nii nagu mõned taibud on teinud siin. Ei tohiks siis eriti kellelgi nime regamisega probleemi tekkida.
 
meria 04. oktoober 2010, kl 00.05
Lõpuks tuleb välja, et te kõik olete siiski sisse loginud, sest elada (käia) tahad ju... Ega enam siin midagi ei muudeta, kui juba selline süsteem on.
Aga mul niigi hea (veel). Need videod, mis otse avanevad, võtavad väga palju mahtu ja ruumi ära lõppkokkuvõttes kogu foorumis. Kas see jääbki nii?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!