Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Pärandus
la-femme 07. oktoober 2010, kl 20.20
Kinnisvaramaakler Jaak sai just hea tehingu lõpetatud ja sõitis koos sõbra Peetriga Alpidesse suusakuurorti.
Jõudnud mägedesse, tabas neid äkitselt lumetorm. Mis muud, kui pidasid lähima maja ees oma džiibi kinni. Koputasid uksele. Vastu tuli veetlev naine ja loomulikult paluti - ehk saaks öömaja.
Naine ütles, et saab aru küll, et väljas on torm, aga ta on just leseks jäänud, matnud oma mehe ja kui nüüd kaks seiklejat majja võtta, siis hakkavad naabrid rääkima teadagi mida.
Peeter ütles - ära muretse, me võime magada kuuris ja kui torm üle läheb, siis oleme enne päikesetõusu läinud.
Naine jäi nõusse ja kuuri Jaak ja Peeter end magama sättisid.
Hommikuks oli ilm selginenud, sõbrad sõitsid minema ja veetsid fantastilise nädala suuskadel Austria Alpides.

Üheksa kuud hiljem sai Jaak tähitud kirja. Võttis mõni minut aega, enne kui Jaak sai lugedes aru, et tegemist on juristiga, kes esindab leske, kelle kuuris ta ööbis suusapuhkusel.
Ta läks kohe Peetri poole ja küsis "Mäletad seda kobedat leske, kelle kuuris me veetsime tormiöö Alpides, 9 kuud tagasi?"
"Jah!" ütleb Peeter.
"Kas sa.. .ee.. juhuslikult ei läinud majja leske kabistama? Magasid sa temaga?"
"Jah" ütleb Peeter punastades, "pean tunnistama, et nii see oli."
"Ning sa ütlesid lesele enda nime asemel minu oma?"
Peeter läheb näost veelgi punasemaks ja kohmab: "Jah.. ütlesin...anna andeks, sõber...kuid..... miks sa seda küsid?"
"Ta oli väga rikas lesk. Nüüd ta suri ja pärandas mulle kõik oma vara, mis tal oli!"
 
noh 07. oktoober 2010, kl 20.47
kus sellised lesed elavad....mulle nad ka nii väga meeldivad:DDDD
la-femme 07. oktoober 2010, kl 21.04
On ju öeldud, kus sellised lesed elavad - Alpides! Aga enne, kui sa nendega kohtuma minna saad, pead džiibi ostma, reisiraha koguma, suusavarustuse hankima ja alles siis võid minema hakata.:D
 
hr.noh 07. oktoober 2010, kl 21.07
Kuidas palun? Loomulikult on igal härrasmehel selline varustus tagataskust võtta!
 
sabagat2ht 07. oktoober 2010, kl 21.21
kuu ja tähed puha sassis, nohist härra saanud :DD huvitav, kus elavad meessoost lesed, viskaks neile suure ja sügava pilgu või annab mõne rikkama isendi enda kuhugi siia lähemale meelitada:P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
hr.noh 07. oktoober 2010, kl 21.29
Ma olen ka meessoost lesk. Minu rikkuseks on väga palju lapsi, ei jätku kahe käe sõrmedest. Meeleldi pärandan nad sulle, kallis sabagat2ht:)
 
Ebaõnnestunud reisisell 07. oktoober 2010, kl 21.32
On dziip, reisiraha, suusavarustus, alpideski korduvalt käidud aga keda sealt ei leia on veetlev lesk. Eks lähen paari kuu pärast uuele katsele...
 
sabagat2ht 07. oktoober 2010, kl 21.34
sa tead kindlasti seda reklaami, mis annab soovitusi kuhu pöörduda, kui vara enam pihku ära ei mahu ja kindel on see, et see pole notar ega ka mina :D kindlasti tead ka seda, et kallis ollakse ainult siis, kui kaks kätt ümber kaela :P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
hr.noh 07. oktoober 2010, kl 21.38
Sellist reklaami kahjuks ei tea, tuleb ppust ja punaselt ette joonistada. Mul olidgi käed ümber sabakaela, millele kleepisin tähe peale. Seega siis kallis:)
 
sabagat2ht 07. oktoober 2010, kl 21.47
teie osavus ja meelekindus on imetlemist väärt ja kui te soovite oma valmistatud tähte müüa, siis tuleks hinnas eelnevalt kokku lepida, nii sama siin hõisata, et täht kallis on ülim eputamine ja vaevalt temale turgu saab olema :P aga ikkagi pean valmistama pettumust, nimelt kulus punane värv eelmine talv virmaliste peale ära ja puudega tegeleb keegi teine. mul pole neid kusagilt võtta:)

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
hr.noh 07. oktoober 2010, kl 21.54
Minu täht ei ole müügiks, selle hoian endale. Nagu öeldud, see on kallis ja hindamatu väärtusega:) Sellisel juhul jääb hea reklaam sinna, kus tema õige ja ainuke koht on.
 
sabagat2ht 07. oktoober 2010, kl 22.00
nagu ma aru saan võib olla tegemist lausa perekondliku väärtusega, mida pärandatakse põlvest põlve. aga huvitav oleks teada, millisest sodiagimärgist tähega on tegemist, mille koopia järgi sai tehtud ja kas on ka kõik õigused talle patendeeritud

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
hr.noh 07. oktoober 2010, kl 22.05
Osaline vastus on allkirjas.

*Tarkus on nagu jõgi - mida sügavam ta on, seda vähem häält ta teeb*
*Mida me saame kergelt, seda me ka hindame vähe*
 
sabagat2ht 07. oktoober 2010, kl 22.31
kui mõtted on kadunud, jäävad sõnad kurku kinni

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
Rexx 07. oktoober 2010, kl 22.33
mägedes elavad inimesed sageli väga kõrge eani...
 
sabagat2ht 07. oktoober 2010, kl 22.37
tänapäeval pole isegi meil, eestis kõrgesse ikka elanud inimesed mingi haruldus

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
Rexx 07. oktoober 2010, kl 22.39
nojah, seda pärandust võib siis ikka väga kauaks ootama jääda...:D
 
sabagat2ht 07. oktoober 2010, kl 22.41
saabki teine väärtuslikum :P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
Rexx 07. oktoober 2010, kl 22.44
...et mida raskemalt saadud, seda hinnalisem, nagu siin juba eespoolgi on öeldud. korduvalt:)
 
hr.noh 07. oktoober 2010, kl 23.22
Kordamine on tarkuse ema. Mis kergelt tulnud, see kergelt läinud. Seega jääne pidama korduval ütlemisel :Mida me saame kergelt, seda me ka hindame vähe.
 
sabagat2ht 07. oktoober 2010, kl 23.35
võõrad suled ei kata keha ja võõrad sõnad ei tee targemaks ;D

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
Ropp-Raivo 07. oktoober 2010, kl 23.44
Õpetlik lugu la femme, kuigi olen seda kuskilt lugenud. Olen käinud korduvalt Alpides, aga k*ppi pole kordagi saanud, ei leskede ega ka vallaliste naiste käest:) Aga ega see polegi eesmärk olnudki, sest mägedes käiakse ju suusatamas ning k*ppi saab ka kodumaa pinnal teha. Mul homme näiteks mullivanni päev jälle kavas, mu kaunitar otsustas mulle jälle külla sõita:)
 
hr.noh 07. oktoober 2010, kl 23.45
Oskus meeldida on tegelikult oskus petta.
 
m. 07. oktoober 2010, kl 23.50
kas keegi jäi kellesti ilma võ? miks selline kurb meeleolu enne keskööd+
 
sabagat2ht 07. oktoober 2010, kl 23.52
ja naabri toit lõhnab alati paremini :P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
hr.noh 07. oktoober 2010, kl 23.54
Millest selline arvamus, siin käib minu arusaamist mööda mõttete vahetamine. Ropp-Raivo on kindlasti positiivselt häälestatud, sest mullivann ootamas on teda:)
 
m. 07. oktoober 2010, kl 23.56
.................................................................................................
mulle meeldib meie planeet, sest see on ainus koht, kus ma saan elada.
 
hr.noh 08. oktoober 2010, kl 00.01
Kui jutt käib toidust, siis ei saa mööda minna kindlasti ka kohvist :Maailma lõpus on kohvik, kus kunagi kohtume kõik."
 
sabagat2ht 08. oktoober 2010, kl 00.14
surm ei hakka ootama, kui su tööd on tehtud. Seepärast tee homsed tööd täna ja õhtused tööd hommikul.

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
Ropp-Raivo 08. oktoober 2010, kl 00.17
Õige noh, olen positiivselt meelestatud, sest homme saan lõõgastuda modellimõõtu kena neiuga mullivannis. Ütlen ausalt, kui täna sellest teada sain ja pisut tema kunagi saadetud pilte vaatasin, siis tundsin meeldivat tuksatust kubeme piirkonnas:) Magus on selline ootuse tunne tegelikult!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!