Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Pärandus
 
m. 08. oktoober 2010, kl 00.21
RR,
aga äkki neiuke on nüüd paksuks läinud.
ma olin ka kunagi ilus.
kus su oma naine on sel ajal? ei pea vastama, kui ei taha, aga uudishimu on ikka mul.
 
RR 08. oktoober 2010, kl 00.29
Minu arust 168-50 mõõtudega neiu paks ei ole. Lisaks veel mõnusad A korv rinnad. Tüdruk on tõesti kenake, kui huvi on, siis võin mõne pildi meilile saata:)
 
m. 08. oktoober 2010, kl 00.37
siis on hästi, saan rahuliku südamega magama minna.
aga... minu jaoks on neiu liiga peenike. justnimelt neiu. naine ei saa ometi olla rindade ja üldse kurvideta. aga maitsed on erinevad, tähtis, et sulle meeldib.
diip 08. oktoober 2010, kl 08.38
Õige kõhnake teine, elab vist õhust ja minetist;)
alissandra 08. oktoober 2010, kl 13.10
Küll see Peeter võis ikka vanduda, et valetanud oli.:)))
 
vihmauss1 08. oktoober 2010, kl 14.42
siia on jälle uusi pilte tekkinud, mis kohe kutsuvad sõna võtma:D

la femme oskab nii hästi joonistada. ma üritasin ennast ka joonistada, kuid pool päeva raiskasin ära ja kasu polnud miskit:((
väga ilus värviline ja selgeltmõistetav pilt. jätab kohe sihukese konkreetse ja täiesti üheseltmõistetava mulje:D

hr.noh, lubage teid korraks tülitada, aga ega ometi pole teil hambus see, mida ma kahtlustan?????
 
lihtsaltyksnaine 08. oktoober 2010, kl 15.25
Sain ka viimasena omale näo ette...puhas laiskuse viga.:)) Pole viitsinud kogu selle aja jooksul midagi netist otsida. Nüüd midagi leidsin, aga siin jääb selline kakakrööm sellest pildist alles, et võta või luup appi....:))))))
 
lihtsaltyksnaine 08. oktoober 2010, kl 15.27
Alissa, üks sai naist, teine varandust.:))))) Kõik peab õiglane olema!:)
Ropp-Raivo 08. oktoober 2010, kl 15.46
Vahel on naist saada isegi parem kui raha:) Vahel on isegi meest "saada" parem kui raha, onju panter!
panter 08. oktoober 2010, kl 15.49
Sa vahi filosoofi!:))))
panter 08. oktoober 2010, kl 15.50
Ja loomulikult, noormees, stopper, ära unusta stopperit!:)))
panter 08. oktoober 2010, kl 15.52
Kui nüüd Raivo saamise-juttu edasi arendada, siis usun, et suurem enamus võtaks mõlemad (nii raha kui vastassugupoole) ja oleks topeltõnnelik.:)))
 
lihtsaltyksnaine 08. oktoober 2010, kl 15.54
Ma nüüd tegudele, meeldivat päevajagumist kõigile!:D
 
vihmauss1 08. oktoober 2010, kl 15.56
leidsin lõpuks oma luubi üles, ja pean tunnistama, et kahtlustasin hr. noh-i ilmaaegu. lähemal vaatlusel selgus, et tegu on alles aurava supikondiga. noortele kutsikatele kõlbab ka toores kont, kuid sellne soliidna härra jaksab ikka oodata, kuni kont on ära keedetud. see on küpsuse tunnus:)

lihtsltyksnaine on aga tõeliselt õigel teel, propageerides rohelist energiat! äärmiselt aktuaalne teema praegusel ajajärgul:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati vihmauss1 08.10.2010 15.58.
 
vihmauss1 08. oktoober 2010, kl 16.00
panter kui ma sind läbi ja lõhki ei teaks, siis ma ilmselt paneks su vaadet nähes lihtsalt plehku!!!!!
diip 08. oktoober 2010, kl 16.13
Polegi mul enam kõige vihasem pilt;)
Ropp-Raivo 08. oktoober 2010, kl 16.25
Tore, et ma pole ainuke siin unetute nurgas, kes on "teoinimene" (loe kellele meeldib suksutada). Ka panter läks tegudele. Keel vääratas-tahtsin öelda lihtsaltüksnaine läks tegudele:))) Aga vahet pole, kõvematel tibidel ongi kohe kaks või enam kontot!
 
vihmauss1 08. oktoober 2010, kl 17.58
see on ju tegelt hea mõte, mitu kontot teha.
näiteks ei kõlba ju mul vihmaussi nimega õigusabi nurka külastada:(
oleks muidugi varem sellepeale mõtlema pidanud ja universaalsema nime võtnud.
aga mul oli kohe kiiresti vaja ennast siia sisse logida, et mitte viimaste hulka jääda.

nüüd siis võitlen tagajärgedega.
 
sabagat2ht 08. oktoober 2010, kl 18.10
alati on ju võimalik endale teine konto juurde teha, kui ühest väheks jääb või nimi ei sobi:P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
vihmauss1 08. oktoober 2010, kl 18.16
mul on probleeme selle ühegi konto haldamisega:(

kui neid veel mitu on, siis lähevad paroolid sassi ja siis ei mäleta, mille jaoks mingi nimi mõeldud sai. ah, üks igavene rist ja viletsus:( kui mälu streigib.
 
vihmauss1 08. oktoober 2010, kl 18.18
kui mu mälu mind ei peta, siis la femme oli lõuna ajal hoopis teistsugune?
 
m. 08. oktoober 2010, kl 18.24
kõigel, mis mul on, on omad paroolid ja ma läheks hulluks (juba olen, unustan neidki), kui peaks veel mingeid paroole haldama.
ma tahan siin või üldse olla olla vaba ja sõltumatu.
diibil on hea konkreetne pilt
 
sabagat2ht 08. oktoober 2010, kl 18.27
nii palju neid kontosi ei pea ka olema, et nad segamini lähevad ja alati on ju võimalik paroole ühendada :P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
m. 08. oktoober 2010, kl 18.43
paroolide ühendamine ei ole hea mõte. kui juhuslikult tean või arvan ära su ühe konto paroolid, siis võin lihtsalt pääseda ka su teistele kontodele. mul on üks tuttav, kes peab meeles ligi 100 parooli, igatahes palju neid on. tal on oma süsteem. üks kerge nipp on, et vaatad taevasse või aknast välja ja tuletad selle põhjal oma parooli. jama on muidugi see, kui mõni teine istub sinu kohale vaatab ka aknast välja..
 
m. 08. oktoober 2010, kl 18.45
paroolid pange klaviatuuri alla.
 
sabagat2ht 08. oktoober 2010, kl 18.47
nii juhuslikult neid ka ära ei arva:P ideel on jumet, järgmine kord, kui uut kontot on vaja teha, ütlen kõigile, et parool on see ja see :D

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
m. 08. oktoober 2010, kl 18.51
las teised, kel parem mälu, peavad meeles ja kui küsid, siis ütlevad. ja võivad ju ka vahepeal sinu asemel esineda. on sul midagi keelatut seal siis?
 
sabagat2ht 08. oktoober 2010, kl 18.59
õnneks mul kodus vähese uudishimuga rahvas, neil pole vahet, kus ma käin või mida ma teen, kui arvutis olen:P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
m. 08. oktoober 2010, kl 19.07
ära ole nii kindel kelleski. muidugi kui nad ei ole sul veel 5- aastased.
la-femme 08. oktoober 2010, kl 19.08
"kui mu mälu mind ei peta, siis la femme oli lõuna ajal hoopis teistsugune?"

Ma olen arenguvõimeline!:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!