Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Pärandus
 
medä-medä 09. oktoober 2010, kl 19.18
Õdangut! Nagu vihamuss üitskõrd ütli, siin veib igä kõrraga aina targembas' saada. Tuu om tore, et unenurgan oo 'tasuta nõuandla keigile abivajajaile. Ma es tiia nüid, kas kongurents tolle voodirõemu ja -murede nurgaga läheb väägade kõvass, aga ega's küll küllale liiga tii.

Ma kuulass kah elu nännu inimeste juttu tollest kuda siss igatsugu olukõrran toimima piab ja kuda iks eige ole.
 
sabagat2ht 09. oktoober 2010, kl 19.22
säen end ka kuuldeulatusse, nii tahaks ju kangesti teada saada, kuidas sobib ja ei sobi

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
medä-medä 09. oktoober 2010, kl 19.25
Noo nõuanndja oo' keik nüid suu lukun, tahhava vist tasu soada.:D
 
sabagat2ht 09. oktoober 2010, kl 19.27
härral läks meel härdaks ja suu vett täis, ei enam tule sealt suust ääd ega ööd :P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
hr.noh 09. oktoober 2010, kl 19.32
Kindlasti tulevad ka e ja o. Aga täpsemalt palun, milline oleks küsimus.
la-femme 09. oktoober 2010, kl 19.32
Hr.noh, öelge meile, palun, kas daamil sobib viina juua?
alissandra 09. oktoober 2010, kl 19.35
Kas sa, noh, ei olnud vahepeal mitte nohike?


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
hr.noh 09. oktoober 2010, kl 19.35
La-femme, mina arvan, et ei sobi. Ehk kui, siis ainult mekkida.
 
sabagat2ht 09. oktoober 2010, kl 19.37
mind huvitab, kuidas härra suhtub surevate puude imitatsiooni:P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
alissandra 09. oktoober 2010, kl 19.37
Miks see daam peaks teistmoodu inimene olema kui teised? Viin on tarkade inimeste jook ja daamid ka kinldatsi suht targad ikka....


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
alissandra 09. oktoober 2010, kl 19.38
Krt, tähed puhta sassis, vot siin see on see viina joomine.:)))


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
hr.noh 09. oktoober 2010, kl 19.39
Surevat puude imitatsiooni? Maalilt võiksin seda vaadata, aga kindlasti ei seisaks see maal mu elutoas, ega ka tagakambris:)
la-femme 09. oktoober 2010, kl 19.41
Nii et tervisepitsikest ikka võib?
Aga proua Jõgeda kirjutab, et tema vanaema ütles, et daamid viina ei joo ja talle mõjus see nii, et ta terve elu ei ole isegi pulma- või peielauas pisikest pitsikest pruukinud! Olevat täitsa piinlik mõnikord.
 
hr.noh 09. oktoober 2010, kl 19.42
Vanal ajal jõid daamid veini või midagi magusat jooki. Minult küsiti joomise kohta ja minule kerkib silme ette joomine klaaside viisi. Daamile on juba paarist klaasist liig. Kui üks naisterahvas on purjus, siis ta kindlasti ei ole enam daam.
 
sabagat2ht 09. oktoober 2010, kl 19.44
see vastus ei rahulda mind, sest tegu ei ole maaliga :P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
hr.noh 09. oktoober 2010, kl 19.45
Minu arvates on sobilik tervise pitsiks mingi magus jook, ei pea ilmtingimata olema viin. Aga leian seda, et terviserohuks kõlbab daamile viin küll.
la-femme 09. oktoober 2010, kl 19.45
Aga jagage, palun näpunäiteid selle kohta, millised maalid sobivad elutuppa ja millised tagakambrisse?
alissandra 09. oktoober 2010, kl 19.46
Ma usun, et daam jääb ka daamiks purjus peaga. See muidugi oleneb daamist. Oh, kui hea, et ise daam pole, muidu ka veel hakka ette vaatama mida tohib mida mitte.:))


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
 
hr.noh 09. oktoober 2010, kl 19.47
@ sabagat2ht, millega meil tegu peaks olema?
 
sabagat2ht 09. oktoober 2010, kl 19.47
minu arust aga sobib daamile jälle pits hästi, kui tegemist on pistkinda või salliga :P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
sabagat2ht 09. oktoober 2010, kl 19.48
jutt oli tantsust:D

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
hr.noh 09. oktoober 2010, kl 19.50
Vaadake, nagu te isegi teate, olid suured peremaalid elutubades. Praegusel ajal on inimene kõige tähtsam, seega kehtib ainus reegel. See on see, et inimene oma miljöös ennast hästi tunneb:)
alissandra 09. oktoober 2010, kl 19.52
Mis värk huvitav on, et mind iga teatud aja tagant siit välja logib? Logi aga jälle sisse. Orkutis ja playrays näiteks ma pidevalt see, ka siis kui arvuti avan, olen seal juba automaatselt see, ei mingit logimist enam. Siin aga nagu lollimängimine.


ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ
la-femme 09. oktoober 2010, kl 19.53
Ma tänan! Vastus on ammendav.:)
 
sabagat2ht 09. oktoober 2010, kl 19.53
huvitav aga kuhu siis härra maali viiks :P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
la-femme 09. oktoober 2010, kl 19.55
Alissandra,
see on ehk sellepärast, et sul liiga palju kohti ühe parooli all on!:DDD
 
hr.noh 09. oktoober 2010, kl 19.56
Loomulikult sobib pits daamile, aga pokaal on veelgi sobivam. Pokaal, mida hoidmas õrn naisekäsi pitskindas-väga kena pilt:)
Tantsust? Kas see seostub mõne etendusega?
 
hr.noh 09. oktoober 2010, kl 19.58
Millist maali te mõtlete?
 
hr.noh 09. oktoober 2010, kl 19.59
Võtke heaks, La-femme:)
 
sabagat2ht 09. oktoober 2010, kl 20.00
ma ei mõelnud alul mingit maali, härra ise hakkas seda siin pakkuma. aga kui jutt juba maali peale läks, siis kuhu härra selle paneks ja millised maalid millisesse tuppa sobivad ;P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!