Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
nädalalõpusoovitus:
 
vihmauss1 15. oktoober 2010, kl 13.34
oleks siis järgmine:

söö ära vähemalt 1 porgand.

see on vajalik tervete hammaste ja luude heaks, immuunsüsteemi toetamiseks ja viirusinfektsioonidega võitlemiseks.

kui süüa üks keskmine porgand päevas, ongi organismi päevane A-vitamiini vajadus kaetud. aga porgandis leidub rohkelt ka kaaliumi, B-vitamiini ja pektiini (kiudaine, mis teeb porgandi krõmpsuvaks ja ühtlasi aitab vähendada vere kolesteroolitaset).

porgandist võiks veel paljugi pajatada.
lisaks on oodatud ka anekdoodid minust:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati vihmauss1 15.10.2010 15.05.
 
vihmauss1 15. oktoober 2010, kl 14.10
porgandisöömise kõrvale võib lugeda ka anekdooti:

Jänes läheb poodi ja küsib: "Kas porgandit on?" "Ei ole" kõlab vastus. Järgmisel päeval kordub sama lugu. Kolmandal päeval saab müüja vihaseks: "Kas sa ei mõista, et porgandeid meil sel aastal ei ole ega tule! Kui sa neid veel kord küsid, siis naelutan su kõrvupidi seina külge." Neljandal päeval alustab jänes nii: "Kas teil naelu on?" "Ei ole" vastab müüja. "Noh", siis ma võin julgesti porgandit küsida," rõõmustab jänes.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati vihmauss1 15.10.2010 15.06.
 
vihmauss1 15. oktoober 2010, kl 14.19
nende porgandi anekdootidega on nagu on.
raske midagi head leida:(



Toimetatud 1 kord(a). Viimati vihmauss1 15.10.2010 15.07.
 
vihmauss1 15. oktoober 2010, kl 14.30
oleks pidanud hoopis kõrvitsat promoma:)
panter 15. oktoober 2010, kl 14.32
Küll see kõrvitsa hooaeg halloweeni ajal ka kätte jõuab..:)
 
vihmauss1 15. oktoober 2010, kl 14.41
ma ei ole sellest kõrvitsa raiskamisest kunagi aru saanud, mis seal ameerikamaal toimub:(
 
folk 15. oktoober 2010, kl 14.48
nunnakloosris oli sahinaid
lõunaks pakutavat porgandeid...
vastas tõele - kuid
riivitult

!
 
vihmauss1 15. oktoober 2010, kl 15.10
!
seda oligi arvata.
ma loodan, et vähemalt RR täna siiakanti ei satu:D
Ropp-Raivo 15. oktoober 2010, kl 16.32
Ei satu ei satu
 
pliks 15. oktoober 2010, kl 19.07
Jukule antakse koolis ülesanne kirjutada kodukirjand teemal "Kuidas mina sündisin". Juku läheb koju ja küsib isalt-emalt:
"Kuidas ma siia ilma sündisin?"
"Porgandist leidsime su, pojakene."
Sama küsimuse esitab Juku ka vanaemale.
Vanaema vastab:
"Kapsast leidsime su, pojakene."
Juku asub kirjutama:
"Juba mitmendat põlve paljuneb meie suguvõsa vegetatiivselt, teadmata midagi normaalse suguelu rõõmudest."


röömsat nädalalöppu :)
alissandra 15. oktoober 2010, kl 19.31
Tänane teema on siis porganditest?


Loodusõpetus. Teema porgand. Õpetaja joonistab tahvlile porgandi ilma lehtedeta. Kõik õpilased naerust kõverad. Mööda koridori tuleb direktor ja kuuleb klassist kostuvat palagani. Vihaselt siseneb klassi, vaatab hämmeldunud õpetajat, pöördub õpilaste poole ja käratab:
"Mis korralagedus teil siin toimub ja kes selle noku tahvlile joonistas?!"
 
m. 15. oktoober 2010, kl 20.05
(E. Niit)

Sahvris moosipurgid,
tünni pandud kurgid.
Isa tegi eile
kaste porgandeile.
Kõrvits toodi süles
ärklituppa üles.
“ Tule , “ ütles tooja,
“ lähme tuppa sooja “
 
sabagat2ht 15. oktoober 2010, kl 21.27
Miks porgand vajab advokaati?
Kuna ta satub tihti supi sisse!

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
sabagat2ht 15. oktoober 2010, kl 21.30
«Vanaema, kes on sadist?» küsib Juku.
«Sadist on see, kes peidab ära vanaema kunsthambad ja pakub talle siis porgandit,» vastab vanaema.

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
sabagat2ht 15. oktoober 2010, kl 22.38
Isa leiab tütre padja alt porgandi. Tütar tuleb koju, vaatab, isa veab porgandit mööda tube ringi. Tütar küsib siis et: "Mis sa teed isa?" Isa vastab sellepeale, et: "tutvustan uuele väimehele korterit..."

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
belly44 15. oktoober 2010, kl 23.03
miks tänane õhtu porgandile on pühendatud?
 
kamaneli 15. oktoober 2010, kl 23.06
Ju siis nii kukkus lihtsalt kuidagi välja. Pole eriti jutlejaid, kes teema kuskile teisale viiks.:)
 
belly44 15. oktoober 2010, kl 23.11
nojaa...reedeõhtul rahvas töönädalast väsinud, mõte ei taha ka siis eriti liikuda. Mõttetöö pidavat üks raskemaid olema....
 
kamaneli 15. oktoober 2010, kl 23.17
Kas keegi käib siin alati ainult rasket mõttetööd arendamas?:) Mina küll sellega hiilata ei saa. Sobiv mula ajamise koht.:)
 
hulkur 16. oktoober 2010, kl 00.00
Kuidas jänest metsast välja meelitada?
Tuleb minna põõsasse peitu ja teha porgandi häält...
 
olavsu1 16. oktoober 2010, kl 00.19
Kõrvitsate ja nende sisse pistetavatelampidega on nalja saanud.

Oli kunagi endalgi, kõrvitsa-õuduslamp. Põõsa all ja liikumisanduriga, lamp hakkas kõrvitsa sees põlema kui keegi mööda läks. Seal siis üks paarike tuli, sai põõsaligi mille all kõrvits oli. Kõrvitsa lamp hakkas põlema ja poiss ehmatas korralikult , ta 'EMME' ütles ja endas palju väiksemal tüdrukul käest kinni rabas. Aga plika ei saaaanud enam naeru pidama 'Mis emme mina sulle olen?'
 
vihmauss1 16. oktoober 2010, kl 12.27
belly küsis, miks on õhtu porgandile pühendatud.
päris nii suurejooneliselt seda muidugi ei mõelnud, et terve õhta porgandist peaks jahuma:)
aga tore oli vahelduseks ka muid anekdoote lugeda, kus mina peategelane ei pidanud olema:)

suur uudis on aga see, et täna on maailma toidupäev!!!

ja hea on mõelda, et ei peagi nii palju sööma, ühest porgandistki saab palju kasulikku.
 
vihmauss1 16. oktoober 2010, kl 12.28
ups, peaaegu oleks unustanud, kiitus RR-ile, et ta suutis siin teemas viisakaks jääda:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!