Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Nii...
 
hmmm 30. oktoober 2010, kl 23.25
Kas piaks?:D A ma akkan kohe hää miilega tedele siin toda medä-medä tegema, kut vajadus piaks tekkima.:DD Oo siss vajadus vai mette?

Laulass koleda häälega unelaulu. Maru lahe, muideks. Mõelge vaid. Vanamehenäss koskilt kolkast tuleb tede voodiäärepiale unekatit-matit hirrmutama.:DD Vetass uma krobelitse tüümehe käega tede õrna valge käekse uma pihku ja kut siss pistass üürgama. Kõvasti ja valesti nii et viimatsegi inimhinge kümmne killumeetri raadiusen üles ärkava.:DD
 
sabagat2ht 30. oktoober 2010, kl 23.27
tänan rexx ja tänutäheks koogutan ette ja taha :DD
 
hmmm 30. oktoober 2010, kl 23.29
Medä oo vist jah raffatarkust pungil täis, a ma põle. Seeperr ma es tiia ka tost tede vanasõnamisest mette kut muhvigi.:D
 
hmmm 30. oktoober 2010, kl 23.30
Sabaga langev täht välja ka teeb selle 200 puhul? Kõigile pirne ja ...kirssidega.:D
 
sabagat2ht 30. oktoober 2010, kl 23.33
ei mingit väljategemist, eriti nii vanale nagu sa end siin reklaamisid. unelaulust loobun ka, enne olen parem üleval :DDD
 
hmmm 30. oktoober 2010, kl 23.38
See on diskrimineerimine. Ealine. Ütleb, et ma vana. Kos ma siss vana ole, kut es ole. Ma jõvva veel suud lahti oida küll kut ilus naene müüda most kõnnib nii et mikromini sukatripid pallastab.:DD

Aga äkki sinuga sabatäht saab kaubale, ah? Ma tuleks niimoodi tasa ja sosinal karjuks sulle kõrva selle unelaulu. Luban, et ainult 5 kilumeetri raadiusen ärkava inimese üles ja arvava, et koskil sõda lahti.:DD Ülejäänud 5 kilomeetrit ma säästan sellest.

Ütle nüüd, ajavad mulle siin laulutuju pääle ja siss käseva vait ka olla veel.
Aga muideks, ma enne vait ei jää kui mind pirniga viskad, sabatäht.:DD Alles sisi pirni pealt vaatan kaua vait olen.:D
 
sabagat2ht 30. oktoober 2010, kl 23.39
ega sa nüüd ehmatusest kangeks jäänud või sootuks ära koolend? seda pole küll vaja, puhta vanainimese võin teise sängi küll aidata, kui tõesti peaks vaja minema:DD
 
hmmm 30. oktoober 2010, kl 23.45
Mispärast ma ehmuma oleks pidanud, ometigi.. Sabatäht ega sa halb und näinud...ma kohe tõttan su voodi manu ja laulan hällilaulu. Kiigutan voodit ka nagu soovisid millalgi.:DDD Kuigi maru kindlalt püsib paigal see kuraski voodi, ei anna kuskilt otsast hõlljutada teist...:DD
 
sabagat2ht 30. oktoober 2010, kl 23.46
seda ma usun, et suud lahti jõuad hoida aga kuidas kinni panemisega on, kas selleks on käelist abi vaja või saab veel muidu hakkama ja enne, kui ma sind oma sängi veerele kutsun, tahan prooviesinemist kuulda, asi nimelt selles, et mul kuulmisega korras pole lood ja kui sa väga kõvasti laulma hakkad, võin ma kaasa laulma hakata ja siis on kindel, see pool külast kes enne veel laulu ei kuulnud, kuulevad kindlasti ja vaata, jooksevad veel kohale kaasa laulma:DD
 
sabagat2ht 30. oktoober 2010, kl 23.48
mis pirnidest muidu jutt oli, neist ei mäleta ma enam midagi:P
 
Rexx 30. oktoober 2010, kl 23.50
väike kohalik laulupidu teil kohe käimas! tore.
 
Rexx 30. oktoober 2010, kl 23.52
äkki peaks talle suhu kapsapea või koguni kookospähkli panema, et lõugadel rohkem tööd oleks....ja vaikust saaks
 
hmmm 30. oktoober 2010, kl 23.53
Vada jah, mul need proteesid ei taha alati häste suus püsida ja abivalmis noore naise käsa läheb alati vaja.:DD

Siis on hästi kui sul kuulmine kõvavõitu oo. Moole to asi sobib kohe häste, sest mes mool tost külast siis enamp. Ega ma ka häste es kuule, ma tolle perast laulangi kõva häälega. Isegi kui küla kokku jooseb ja arvab, et miskit öölaulufärkendust ole siin lahti, pole ullu. Las üürgava ka laulda, olegi parem seltsis magama minna. Laulame end keik unele nõnnamoodi.:DDD
 
Rexx 30. oktoober 2010, kl 23.54
kas öötantsupidu kah tuleb?
 
sabagat2ht 30. oktoober 2010, kl 23.55
nägemine on muidu korras või?:P
 
hmmm 30. oktoober 2010, kl 23.59
Eeei noooooo, ma nüüd lähedale näe häste, aga pimedan ja kaugele es näe miskit. Kui sa oma soengu ja näolapikse perast muretsed, siis hoia must kaugemale ja alti oeld ilus.:DDD
 
Rexx 31. oktoober 2010, kl 00.01
ise tuleb sabatähe sängi veerele laulma, aga too peab ennast lauljast kaugemale hoidma? on aga soovitused!
 
hmmm 31. oktoober 2010, kl 00.02
Tantsu las vuhiva nood, kes veel päevatöödest pole nii väsinu, et viitsiva jalga jala ette säeda. Suurem enamus ma arvan maigutab vai aigutab suuga.:DD
 
Rexx 31. oktoober 2010, kl 00.02
kui tegemist suure sängiga, siis muidugi pole probleemi:)))
 
hmmm 31. oktoober 2010, kl 00.03
Kas sabatähel polegi suur voodi.:D Ma armasta ikka laiutada ja voodin peab ruumi olema nigut lennuvälljal.:DDD
 
sabagat2ht 31. oktoober 2010, kl 00.04
kui ma nüüd täpselt kostan, siis tekkis kurikaval plaan sind hoopis üleaedse manu saata, seal üks naisterahvas, kel oleks hädasti kiigutamist vaja ja kuna su silm hästi ei seleta, siis pole ju vahet kellele laulad ja kindlasti on sellel daamil ka pehme käsi ja ilus soeng:DDD
 
sabagat2ht 31. oktoober 2010, kl 00.05
mis alatu laim, mul matsub nii suu kui ka jalg, viimane lööb praegu veel eriti hästi ühe ilusa mehega takti:D
 
hmmm 31. oktoober 2010, kl 00.06
Ega too pole halb tõeste. Küll ei tee iial küllale liiga.:DD Mida rohkem kauneid naisu, toda toredam ole. Ütest tüdid ää, läed vetad tõise ette jälle ja elu nigut kompvek.:DD
 
hmmm 31. oktoober 2010, kl 00.08
Oi naised, teiega on lõbus.:DD
 
sabagat2ht 31. oktoober 2010, kl 00.09
ega sa nüüd ometi kolhoosist unistama hakanud. ja seda laulu ikka tead, sina poiss pole seda väärt, et kergitad minu teki äärt:PPP
 
Rexx 31. oktoober 2010, kl 00.10
kui sa sedasi ühe sängiveerelt teisele laulmas käid, siis oled ju varsti professionaalne unelaulja ja võid teenuse eest rahagi küsima hakata.
 
sabagat2ht 31. oktoober 2010, kl 00.11
unemati uus asetäitja või koguni mati ise?:P
 
juhm 31. oktoober 2010, kl 00.14
Kas Rexx on naine?
 
sabagat2ht 31. oktoober 2010, kl 00.14
minu poolt saab tasuks mälestus mahlasest pirnist ja kui rexx just kade pole ja talitab nii nagu ennist lubas, siis peakapsas ja mõned pähklid on ka tasuks olemas:D
 
Rexx 31. oktoober 2010, kl 00.16
jah vaesel ajal ei peagi lausa rahas maksma, peaasi, et oleks midagi anda, olgu siis pirni või pähklit.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!