Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnasport
la-femme 20. november 2010, kl 11.55
Siin on spordialade valikut küllaga, mis Valdur Mikita kenasti ritta on seadnud.
Millist ala sina harrastad?


100 sõna jooks
200 sõna jooks
400 sõna jooks
800 sõna jooks
1500 sõna jooks
5000 sõna jooks
10 000 sõna jooks
sõnamaraton
sõnatõuge
sõnaheide
sõnahüpe
sõnavise
sõnapall
sõnagolf
sõnahoki
sõnapoks
sõnamaadlus
sõnaakrobaatika
sõnaliujumine
sõnamine
 
ilumeister 20. november 2010, kl 11.59
sõnaakropaatika on kõige meeldivam siin.
 
hetkel... 20. november 2010, kl 12.05
kuigi neid siin pole, valiksin sõnaväänamise ja sõnakäänamise:P
la-femme 20. november 2010, kl 12.12
Sõnaväänamist ei ole siin sellepärast, et see on vist midagi natuke pahatahtlikku, sõnakäänamine kuulub aga rohkem grammatika valdkonda ja on sel põhjusel välja jäetud.
 
hetkel... 20. november 2010, kl 12.55
miks peaks kohe pahatahtlik olema, ei pea. sõnaväänamine ja sõnakäänamine kuulub sõnamängu hulka ja see on ütlemata lõbus tegevus, kui aga materjali leiab
la-femme 20. november 2010, kl 13.01
Ei p e a muidugi pahatahtlik olema, aga mulle meenus väljend: ära vääna mu sõnu!

Ehk räägid sellest mängust lähemalt?
 
vihmauss1 20. november 2010, kl 13.04
mulle sobib sõnaheide.
et nagu heidan oma sõnad siia.

viskamine ei kõla nii ilusti, samuti tõukamine.
akrobaatika ja golf nõuavad erioskusi, mida mul pole. ujumise puhul tekib uppumisoht.
maadlus ja poks-no tänan, ma pole mingi kakekull!
joosta ma ka ei jaksa. hoki jääb ära, kuna ma ei oska uisutada.

sõnamise üle kavatsen veel aru pidada, ei oska seda nagu mingi alaga seostada.
 
hetkel... 20. november 2010, kl 13.12
Sõnamäng ehk paronomaasia on sisult erinevate sõnade pseudoetümoloogilisest seostamisest, samatüvelisusest või muust taolisest johtuv kõlasarnasus.[1]
sellise seletuse annab mängule vikipeedia
minu enda jaoks on see aga puht spontaanne tegevus, milleks on vaja nii tuju kui lõbusaid kaaslasi. üldjuhul olen ma seda siin juba piisavalt teinud, kui mõnel on mahti jälgida olnud on ka taibanud, millest jutt käib ;D
 
hetkel... 20. november 2010, kl 13.17
lugesin nimekirja veel kord läbi, taipamatuks jäi sõnaliujumine. tuleb minna ja endamisi arutada, mida see küll võib tähendada ;)
diip 21. november 2010, kl 16.29
Sain esimese pauguga nii aru, et sõnad on jooksma õppinud:) Hakkasin mõtlema, milline sõna võiks võita 100 sõna jooksu. Enne starti vist tundub "favoriit" kõige kõvem, aga lõpuks on alati "võidumees" esikohal;)
 
tutu 21. november 2010, kl 18.20
väike sõnaakrobaatika. mida tähendab agropaatika? mitte väga harva nähtav kirjapilt, kahjuks. ise vastan - põllumajanduslik paadisõit
diip 21. november 2010, kl 18.31
Minu ala on vist sõnagolf. Taotlen suurimat täpsust, aga vahel läheb täitsa metsa;)
 
viimane 21. november 2010, kl 18.38
Üles ka otsid sealt metsast või võserikust oma sõnagolfi äpardunud heited?:D
la-femme 21. november 2010, kl 18.43
Mulle meeldib kõige rohkem sõnapall, sest seda saab käest kätte veeretada.
Väikesest sõnapoksist ei ütle ma samuti ära ja mõnikord tuleb ka pisut sõnamaadlust teha.

Jooksualadest harrastan ainult sõnasprinti, sest kes neid maratone ära jõuaks kuulata!:)))
la-femme 21. november 2010, kl 18.46
Mina olen küll märganud, et diip vahel oma äpardunud heiteid toimetab.:)
 
Rexx 21. november 2010, kl 18.52
sõnapalli või sõnahokit oleks ju tore mängida, aga tavaliselt kukub hoopis välja lauseheide:) viskad siia lause või paari ning võid rahulikult minema jalutada, sest vahel võtab vastuse saamine tunde.:))
la-femme 21. november 2010, kl 19.03
Meeskonna kokkusaamisega on ikka tõsiseid raskusi - sellepärast need mängud mängimata jäävadki.
 
Rexx 21. november 2010, kl 19.09
kui ma kunagi siia tulin, siis see küll nii ei olnud. nüüd on siin kuidagi tühjaks ja vaikseks jäänud. varem oli siin peaaegu alati keegi, kellega mõtteid ja arvamusi vahetada või lihtsalt lobada.
 
totu 21. november 2010, kl 19.14
Millest mõtteid vahetame?
 
tutu 21. november 2010, kl 19.15
mina ikka oma unetuse probleemiga. kas varem oli siin ka öisel ajal olijaid?
 
totu 21. november 2010, kl 19.17
siin on alati unised olnud
diip 21. november 2010, kl 19.22
viimane kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üles ka otsid sealt metsast või võserikust oma
> sõnagolfi äpardunud heited?:D

Ikka püüan otsida, siis sealtsamast võsast löön uuesti. Vahel veel hullemini viltu:( Kui päris hulluks asi läheb, peksan võseriku kepiga maatasa, vot siis on kõik klaar:)
 
Rexx 21. november 2010, kl 19.22
eks siin ole olnud nii uniseid kui unetuid.
 
totu 21. november 2010, kl 19.24
kõige esimene unetute nurga leht.vaatasin,et teemasi seal nii palju juba vaadatud.huvitav kes nendes vanades teemades tuhnib?
http://naistekas.delfi.ee/foorum/list.php?83,page=37
diip 21. november 2010, kl 19.26
Sõnapeitus on ka üks mäng. See käib nii, et keegi peidab tilgakese kihvti sõnade sisse ära ja teised peavad selle ülesse leidma. Kes ei leia, jääb lolliks ja tema üle irvitatakse. Selles mängus olen erakordselt nõrk:(
diip 21. november 2010, kl 19.30
Nõrkus tuleneb sellest, et ma olen erakordselt aus poiss:) Mitte juhmusest või tähelepanematusest, ärge seda küll arvake:p
 
Rexx 21. november 2010, kl 19.34
ju mõni "ajaloolane" tuhnib vanades teemades:)) see võtab vist tohutu aja, et sinna päris algusesse välja jõuda.
diip 21. november 2010, kl 19.39
Ma arvan, vaatamised salvestati juba varem, aga ei näidatud lihtsalt.

Kohe esimeses teemas pakutakse unetuse raviks kurikanarkoosi:)
diip 21. november 2010, kl 19.46
Muide, Farmi-Gabriel krooniti stripikuningaks:) (See ei ole see show.)





Toimetatud 1 kord(a). Viimati diip 21.11.2010 19.46.
 
Rexx 21. november 2010, kl 19.52
kus võistlus toimus? kas eestis?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!