Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Unetute ravist
 
vihmauss1 09. detsember 2010, kl 18.33
peost ei ole ma midagi kuulnud:(

sest mulle hakkas seal lõunamaa külmkambris päris meeldima. seal oli pidevalt head paremat süüa.
kui teised lkodumaale naasesid, jäin mina veel tükiks ajaks sinna. sealne personal oli püstihädas, et must lahti saada!
lõpuks tuli keegi omaarust heale mõttele ja minu juurde saadeti unetõbe kandev putukas,kes oma ülesannet lausa riiklikult tähtsaks pidas.
edasi oli kõik lihtne:
mind tõsteti külmvagunisse ja transporditi koju:(
tagatipuks keelati mul üldse sinna riiki naasta!
 
noh 09. detsember 2010, kl 18.38
saansete eest tuleb end hoolega kaitsta...tuleb ja jaabki...katsu tast siis lahti saada:P
 
vihmauss1 09. detsember 2010, kl 18.49
õnneks täiesti loetamatu lause siin vahepeal.
panter 09. detsember 2010, kl 18.53
Palvekiri esitada autorile peojutu kohta. Või tellimus... :)
 
noh 09. detsember 2010, kl 18.59
esitan tellimuse...maksan sulas...aga vihmauss on t6esti alles 2rganud...j2taks ta siia oma pahast tujust v6itu saama.......kenakest 6htut teile...
 
teine 09. detsember 2010, kl 19.49
Mäletan niipalju peost, et kui olin jõudnud umbjoobe seisundisse, hakkasin otsima mõnda turskemat sanitari, kellega rammu katsuda. Muidu esimene unetu oleks ka hädapärast kõlvanud, aga too hullas neljanda ja viiendaga basseinis.
 
neljas 09. detsember 2010, kl 21.29
Kirjutas:
> diip 08. detsember 2010, kl 03.51
............. ?
...............................................................

Re:
Mis on see inimese osa
siin laias ilmas?
End mitte ära magada.
Pea seda silmas.

Kui keegi siin ennast ära magab, siis pole see kindlasti mitte diip!
Absoluutselt kindel!:)))


PS Sai veidi basseinis vees hullatud tõesti! Oli ju tapvalt palav.
Aga kas just esimesega? Ei mäleta!
la-femme 15. detsember 2010, kl 22.29
Parempoolses veerus on artikkel: Enamik Eesti unehaigeid jääb ravita.

Küll on tore, et meie ikka sanatooriumis ära käia saime. Unetutel on nüüd hea uni ja mõnel koguni nii hea, et lausa päevade ning õhtute kaupa ei näita siia nägugi, ööst rääkimata:)))
la-femme 15. detsember 2010, kl 22.31
...ja minul tuleb ilmselt oma sõnu sööma hakata! (vt üle-eelmist postitust)
 
viimane 16. detsember 2010, kl 13.13
Näib, et mingi nakkuslik viirus on levima hakanud. Ainult haigutan ja magan. Ka õhtuti ei jõua enam arvuti ligigi. Kuigi oleks vaja teha seda ja teist ja kolmandamat tööd. Ei saa, uni rabab jalust ja hommikul ärgates pean nentima, et nii, täna on siis tegemata tööde hulk kasvanud veelgi.:(
alissandra 16. detsember 2010, kl 14.46
Mul peaaegu sama jama, ronin küll hommikul varakult üles, aga päev möödub nagu unes, tahaks magada ja midagi ei jaksa teha. Peaks vist reaalselt rohkem magama, ehk saaks siis ka töödega enne aasta lõppu ühele poole.
 
viimane 16. detsember 2010, kl 20.54
Ega ma nüüd küll kogu päeva unes ela...:))) Aga hetkel on taas lõuad haigutamisest kanged ja voodist vedasin end ka vägisi siia, sest vaja oli üht-teist ära teha.
 
- 16. detsember 2010, kl 21.19
Noh, naised! Kuidas teid kõiki nüüd ärkvele raputada? Mis võiks olla see adrenaliinilaks teile, kes te oma muinasjutus õiglase und magate ja ootate, et äkki täna tuleb prints ja äratab kaunisse reaalsusse...
 
Rexx 16. detsember 2010, kl 21.52
jaa, teade printsi ilmumisest sellesse uniste nurgakesse, leviks kulutulena ja varsti oleks siin lugejaid-kirjutajaid palju.:)))
 
noh 16. detsember 2010, kl 21.55
kus te seda kroonitud printsi kavatsete otsida?:P
 
Rexx 16. detsember 2010, kl 22.03
ega teda keegi otsigi, ise peaks siia ilmuma.
 
noh 16. detsember 2010, kl 22.05
siis läheb teil vist selle ootamisega küll kaua aega:P....aga kuulge, jai telekasse silm peale...mis see friida seal vahutab?
 
Rexx 16. detsember 2010, kl 22.08
ei oska kommenteerida, sest ei vaata telekat. kas ehk šampoonireklaam, kui vahutab?
 
Rexx 16. detsember 2010, kl 22.11
aga ootamisega on nii, et kes kannatab, see kaua elab ja mõne prints võib ilmuda alles järgmises elus.:)
 
tiux 16. detsember 2010, kl 22.12
noh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siis läheb teil vist selle ootamisega küll kaua
> aega:P....aga kuulge, jai telekasse silm
> peale...mis see friida seal vahutab?

noh ära räägi, Friidal on marutaud, ega muud midagi.
 
viimane 16. detsember 2010, kl 22.16
Friida käis Koreas ja sai sealt mingilt koeralt hammustada. Kuna mõttejõud on väegade võimas mõjutaja, luges Friida kohe marutaudi sümptomeid ja arvas end ka marutõbiseks....:)
 
tiux 16. detsember 2010, kl 22.31
Just sedasi oligi, ei tea, kas paraneb ka lõpuks?
 
viimane 16. detsember 2010, kl 22.38
Tegu oli valehäirega...:)
 
tiux 16. detsember 2010, kl 22.42
Ja nii see Rex oma printsi ootama jäigi, kui pole marutaudi kätte ära lõpnud, siis elab siiani.
Ei tea mitut printsi tal vaja läheb?
 
Rexx 16. detsember 2010, kl 22.49
ei, mul pole küll ühtegi printsi vaja, need ajad on möödas.:D siin neid printsi-ealisi printsesse küll
 
tiux 16. detsember 2010, kl 22.53
Ma mõtlesin Rex ühe x-iga, sina kahe x-iga.
 
tiux 16. detsember 2010, kl 22.55
Head ööd sullegi Rexx, kahe x-iga. :)
 
Rexx 16. detsember 2010, kl 22.58
olin ma varem ju ühe x-ga, aga nii lühikest nime ei lasknud registreerida. siis panin ühe x-i lisaks. nii minust rexx saigi.
 
Rexx 16. detsember 2010, kl 22.58
aga kena ööd, muidugi!
 
kuues 23. jaanuar 2011, kl 18.46
Vahel mõtleb, kaua ta suudab eemal olla..ei usu et kaua..see ravi ei toimix siis ju..;b Aga..kes nimetas mind unetuks..ega ometi see, kes näeb tonti seinal..ma olen kui ravi unetusele, aga unetux saan end pidada aind sel juhul, kui minu armsad unetud on unetud..ma oleks kurb, kui uniste unetute unisust peletab vaid minu tearv repliik - kuid siiski..ma ei mõista siiani, kus oli märgata mu teravust..terav saab olla ainult pilk, mitte repliik..;b
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!