Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
PALJU ÕNNE, DIIP!
panter 08. jaanuar 2011, kl 02.50
Kuningakroon on sul olemas juba
see kindlasti kaunistab kodus su tuba
Sa täna ehi end sellega
ja tunne end tõelise Kunnina.:)

Mul üle jääb sulle soovida,
et julgust Sul jaguks ohtrasti
ning jaksu ja jõudu kõvasti.
Et suudaksid täita oma unistused
ei loobuks Sa neist kergekäeliselt.

Veel soovin, et sõbrad tõelised
jääks toeks Su kõrvale alatiseks.
Nad jagaks sinuga muresid-rõõme
koos nendega naudiksid elusõõme.

Et päikest Su päevisse jaguks rohkelt
ning kaoksid Su elust kõik mured ja ohked
Rahu ja rõõmu ning õnne Sul soovin
Et alati pärituult ikka Sa looviks!

PALJU, PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS!




Sünnipäevalaul ka. Loodan, et suudad seda valutava peaga kuulata.:)

 
sabagat2ht 08. jaanuar 2011, kl 03.42
Olgu sünnipäevaks õnne

Olgu kingiks kaisukaru või mängukann
Olgu taevas sinine või tumehall
Olgu ainult õnne sel päeval

Olgu iga päev rõõmus sinu elus
Olgu ainult õnne õnne õnne ka suhetes
Olgu või taevas tinahall ja välku sähviks kõuega

Olgu sära sinu silmades
Olgu vihma vahest rõõmust ka silmis
Olgu päike sinu hinges

Kingi ka seda kõike teistele

 
Talib 08. jaanuar 2011, kl 05.30
äi mina luuletada oska, aa palju önne minugi poolt!

_______________
no onju hää pääv :-)
 
Hulkurkass 08. jaanuar 2011, kl 06.03
lehvitab ja õnnitleb!
--08.01.11------------:)
alissandra 08. jaanuar 2011, kl 08.44
Palju, palju õnne!
la-femme 08. jaanuar 2011, kl 09.39
Palju õnne, diip!:)))

Mida sulle nüüd öeldagi?:)
Ma ei loe kunagi horoskoope, kuid vaadates su avatariks olevat tähemärki, tekkis väike huvi. Lugesin paari artiklit ja leidsin, et midagi paremat ei oskaks ma välja mõelda ja soovida.

Niisiis - valmistu tohututeks võimalusteks. Sul tuleb vaid nendega õigesti toime tulla. See on aasta, mil sa võid teoks teha oma ammused unistused, parandada oma elu kvaliteeti, olla edukas paljudes ettevõtmistes või siis alata kõike otsast peale — puhtalt lehelt, kui selleks on vajadus tekkinud.
Pikaks hoovõtuks sul aega ei ole. Sündmused võivad hakata arenema juba aasta alguses, täpsemini veebruari keskel.
Ole valmis positiivseteks muutusteks ning nad ei lase end kaua oodata!

Ja veel:
Kaljukitsele kui karjääriredelil mägironijale tõotab tulla väga aktiivne aasta. Talle see meeldib – oleks õnnetus, kui tal poleks midagi teha. Ent selle aasta aktiivsusel on mõneti sunnitud iseloom – on vaja kinnitada kättevõidetud positsioone.
Edu sulle selleks!

Nüüd aga on aeg üle anda mu tagasihoidlik kingitus:

*****************************
http://www.limitedvintage.co.nz/Site/cushion...

*****************************
la-femme 08. jaanuar 2011, kl 09.43
See ei ole tavaline diivanikaunistus või kaisupadi. See on võlu-unepadi.
Ära kasuta seda igal õhtul, vaid ainult siis, kui on käes magamamineku aeg, kuid sul pole und. Niipea, kui sa paned oma pea sellele padjale, saabub sulle sügav uni ja sa magad rahulikult kuni hommikuni. Nüüd ei pea sa enam öösiti üksinda üleval istuma, kui kõik ümberringi magavad.
Pea meeles: sa ei tohi oma patja laenata igaühele, kes seda sult palub, vaid ainult sinuga sama tähemärgi all sündinuile.
Kui sa neid kaht tingimust täidad, teenib padi sind kaua, kaua ja sa oled õnnelik kuni elu lõpuni!:)))
 
-frukt- 08. jaanuar 2011, kl 09.48
Palju õnne!

tagasihoidlik kingitus ka minu poolt, kahjuks polnud aega pakkida:

la-femme 08. jaanuar 2011, kl 09.51
Et jutt juba horoskoopidele läks, siis uurisin edasi, kellega meil nende andmetel tänase sünnipäevalapse näol tegemist on ja kas neid iseloomustusi võib ikka uskuda!

Kaljukitse tähtkuju all sündinud on vastupidavad, tugeva tahtejõuga inimesed, kes saavutavad oma eesmärgi. Ka füüsiliselt on nad tugevad.
Need inimesed ei ole ründajad, vaid rühivad tasa ja targu oma eesmärgi poole. Iseloomult on nad kinnised, sisemiselt väga tõearmastajad, arenenud mõistusega kuid kangekaelsed. Ükskõik, millisel alal ta töötab, ükskõik, millisel sotsiaalsel astmel ka elab, ikka saavutab edu, kuid seda mitte õnnekombel, vaid tänu oma visadusele ja tööarmastusele. Tasakaalukas.
Kuigi need inimesed on alati ümbritsetud austusega, on neile raske ligi pääseda.

Selle tähtkuju all sündinutest saavad head riigimehed, kuid ka head administraatorid, insenerid, ökonomistid, poliitikud, juristid, õpetajad ja arstid.
Tegelevad rohkem kui ükski teine inimene iseendaga, abielluvad reeglina hilja, kuid siis on ka abielu alati õnnelik.
Üldiselt jääb Kaljukitse tähtkuju all sündinutest palju vallalisteks.

............................................................................................................................................

Hakka või horoskoope uskuma!:))))
Loodan siiski, et vähemalt viimase punkti osas nad eksivad!
panter 08. jaanuar 2011, kl 10.21
Näib, et sünnipäevalaps on häbelikult peitu pugenud, ei julge oma kinke avama tulla.:) Või magab veel sügavat und? Järelikult pole piisavalt kõva kära tehtud hommikul, et teda üles ajada. Või on asi just selles, et kära oli liiga vali...:) Sünnipäevalaps peitis pea patjade vahele ja oigab seal omaette?:))))))))))
panter 08. jaanuar 2011, kl 10.26
Või on asi selles, et diip katsetas la femme'i kingitud võlupatja kohe kui selle kätte sai? Ja nüüd magab....:))) Järelikult oli superhea kingitus.:)
la-femme 08. jaanuar 2011, kl 10.51
Arvan, et diip läks hoopis punase autoga sõitma .....mehed ei suuda ju sellisele asjale ometi vastu panna.....ja jäi ehk kusagile lumme kinni....
Padja proovimisega ta vaevalt riskis, sai ju hoiatatud, et seda tohib kasutada ainult siis, kui on magamaminekuaeg, muidu kaotab see oma võlujõu.
la-femme 08. jaanuar 2011, kl 12.01
Hea uudis! Punane auto on lumehangest juba välja sikutatud!
Diipi on nähtud poes tordimaterjali juurde ostmas ja praegu mäkerdab ta ilmselt kaunistusi peale....veel veidi kannatust!
diip 08. jaanuar 2011, kl 12.17
Aitäh heade soovide, luuletuste ja kinkide eest!

Selline padi kulub marjaks nii mõnelegi unetule ja ma pole kade poiss, et ei laenaks;)

Ferrari California (?) sobib selliste ilmadega küll ainult vaatamiseks, aga tegelt... Kas see polegi kunstiteoste peamine otstarve?:p

Horoskoopidega on nii, et enda kohta käivad usun raudkindlalt. Mitte et need iseendast kehtiks, aga ma panen kehtima. Ainult kaljukitselik koonerdamine on vastukarva, võibolla tingin endale selles punktis hinnaalanduse välja;)

Panin eile tina, hakkan vaikselt toibuma ja õhtuseks väikseks koduseks ürituseks valmistuma. Vaja tort valmis saada ja võibolla natuke pead parandada;)
alissandra 08. jaanuar 2011, kl 12.23
Ma just natuke aega tagasi tahtsin öelda, et diibil nagunii pea haige ja näed ongi.:)))
la-femme 08. jaanuar 2011, kl 12.27
Peaparanduseks tuleb hästi palju vett juua, nagu noh elukogenud inimesena teab!:)))
Pidavat hästi aitama.
 
tiux 08. jaanuar 2011, kl 12.49
Diibule tuleb siit veel üks õnnitlus :))))


diip 08. jaanuar 2011, kl 16.27
Tänud, tiux;)
 
olavsu1 08. jaanuar 2011, kl 16.39


//loodetavasti ei kao kohe homme ära.... need nüüd Sony Music Entertainment'i all ja see on oi-oi kui kade firma. selle firma toodang kannab endaga ahistavaid viirusi.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati olavsu1 08.01.2011 17.07.
 
nohhike 08. jaanuar 2011, kl 17.05
pikka juttu ma ei tee
pole pikajutu mees:P
Palju õnne, diip!
alissandra 08. jaanuar 2011, kl 17.39
Tõstame siis pitsi diibi terviseks ka või läheme kohe magama?:P
Ok, ta elagu, ta elagu...Proosit!
diip 08. jaanuar 2011, kl 17.42
Aitäh õnnitlejatele! Mul peoke juba käib vaikselt, üks pudel ära tarbitud, teine veel varuks;)
 
Anja 08. jaanuar 2011, kl 17.45
Minu poolt ka palju õnne sünnipäevaks, diip!..paluks Astit ja seda shokolaadi torti..martsipani kaa..;b
la-femme 08. jaanuar 2011, kl 17.49
Aga tort? Millal meile seda pakutakse?:((((
Mina ei tõsta enne ühtki pitsi, kui torti pole pakutud!
 
panther 08. jaanuar 2011, kl 18.08
Liiga hilja küsid la femme, arvan, et kuna pidu juba täies hoos, pole tordist enam peale puru midagi järel...:)
alissandra 08. jaanuar 2011, kl 18.12
Ehh, tordist ei hooligi, niigi paks juba, midagi soolast võtaks hoopis sakummiks.:))
 
panther 08. jaanuar 2011, kl 18.14
Kiluleiba näiteks...:)
alissandra 08. jaanuar 2011, kl 18.22
Nii soolast ka vaja poleks ja kilu praegu küll ei isuta. Kui kala sööks, sisi see tahab ujuda, mine veel poodi uue putli järele niiviisi..:))
 
isepäine kass 08. jaanuar 2011, kl 19.20
palju önne !

ja palju naeratusi :)))))))))))))))))))))))
diip 08. jaanuar 2011, kl 19.39
Aitäh, isepäine!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati diip 08.01.2011 21.30.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!