Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
PALJU ÕNNE, DIIP!
 
hhhh 10. jaanuar 2011, kl 01.41
to olavsu1
millal meedia tarkade hulka kuulunud on?

Meedia mõjutab tahes tahtmata oma artiklitega rahvamasse või nende arvamusi. Ei pea olema tarkust täis see meedia. Inimestel võiks mõistus peas olla ja nad ei peaks alati laskma end kõigest kõigutada. Võiks osata analüüsida ja leida üles vajalik info, mitte igal jamal end juhtida lasta.
 
äge 10. jaanuar 2011, kl 02.21
hhhhhhh!)
teema oli õnnitlemine.
läks eelmise aasta eestipärasemaks soovitatud sõnade kasutusele võtmise
suupärasemaks kasutamiseks:). segane küll, aga. kas soovitatud eestipärased sõnad
meeldivad?
minule, isiklikult, meeldivad...
...50%
 
Anja 10. jaanuar 2011, kl 03.23
Ega need sõnad hästi ei kõla küll..nagu pudikeel..;b Pigem eelistaksin neid juba harjumuspäraseid väljendeid..ma ei viitsiks oma aju ümber programmeerida eestlasliku tobeduse peale..:))))))

Ja, õige tähelepanek, hhh!
Meedia n.. nii ajusid inimestel, et varsti on kõigil ühtne mõtlemine, nagu hallile massile kohane..;)))

Keegi - ma ei mäleta mis haritlane või misiganes asjapulk - ütles, et kui ta oma töös meediat ei vajaks, jätaks ta enamus väljaanded lugemata..
 
helen112 10. jaanuar 2011, kl 18.10
Üks päev just mõtlesin Sinu peale, Diip, et millalgi oli Sul sünnipäev. Oehh...hiljaks jäin...Tagantjärele sünnipäevakallid ja mingu Sul elus hästi!
diip 10. jaanuar 2011, kl 19.22
Aitäh, kallid on ikka abiks;)
 
Anja 10. jaanuar 2011, kl 19.42
diip, muuseas, ma sain kätte su tordilõigu ja pklaali Astit..mmmmmm..nämma oli! Kes iljaks jäi, see ilma jäi;b
Ja ma panin tähele et su põrand on jaguarinahkne..mis sa kits oled kütt või?;b;)))))
Kiskja äkki? Ei usu, sa kaljukits ja jaaguaride maiuspala..;b


* ah, jäi silma;b
la-femme 10. jaanuar 2011, kl 20.22
Nii, nii, hakkab tulema! Ausaid ülestunnistusi, ma mõtlen.
On ikka pidulisi ka meie hulgas, polegi kõik tudsikud!:))))
panter 10. jaanuar 2011, kl 20.42
Sa vahi Anja, kus sul on terav silm alles...:) Ma mõtlen, et mu kaotsiläinud pantrinahk ehk ehib diibi magamistuba.... sellepärast ei saa avatari endale ka enam tagasi panna, pole nahka enam..:))))) Keegi kurask on pihta pannud...:) Nüüd tean vähemalt keda kahtlustada...:)
diip 10. jaanuar 2011, kl 21.13
Mis põrand, mis nahk? Diivanile mingi riie visatud ajutiselt. Pilt ka parajalt udune muidugi, ei sealt võinudki õigesti pihta saada;) Panter lippab meil täitsa vabatahtlikult alasti ringi, mitte minu pärast:p
panter 10. jaanuar 2011, kl 21.34
Eee....ääää....ööööö.:))) Ma ikka päris alasti nüüd ka ringi ei jookse. Vähemalt pesu on alati seljas.:) Meie karmis kliimas võib selline ringijooksmine lõppeda kopsupõletiku või mõne muu sellise ebameeldiva haigusega.
diip 10. jaanuar 2011, kl 21.49
Pesu, mis kaitseb kopsupõletiku eest? Tahaks näha sellist, vist midagi väga vanamoelist;)
 
RR 10. jaanuar 2011, kl 23.01
Vale panter -see lõpeb tavaliselt põiepõletiku ja tupeseenega! Mõlemad on ravitavad.
 
einohh 10. jaanuar 2011, kl 23.42
Raivo on ise põdenud vist mõlemat, et nii hästi teab;)
panter 11. jaanuar 2011, kl 18.28
Õhtust!

Või diipi huvitab, millist pesu kannan? Tahad vaatama tulla või? irrwww. Ma ei teagi, millist pesu kandsid esiemad, lugenud olen mingitest pantaloonedest...:))) vist soe ja pikk pesu pitsidega??? Ja 50+ nurgas oli kunagi mingi teema, seal vist mainiti ära uhutud pesu (selle kohta ma ka ei tea, mis asi see on).:))


Raivo poolt mainitud tõbesid pole paraku senini põdenud, loodan, et ei põe ka. :)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati panter 11.01.2011 18.35.
panter 11. jaanuar 2011, kl 18.34
Netis tuhnides siiski sain infot nende pantaloonede kohta.:)

Tegu hoopis meeste pükstega Inglismaalt 17. sajandi lõpul.
 
-frukt- 12. jaanuar 2011, kl 11.46
kes vähegi on viitsinud end kurssi viia pesumaailmas toimuvaga, see juba teab, et seal puhuvad kõige uuemad tehnoloogilised tuuled!

välja on töötatud terveid tootegruppe kõige erinevamatele tarbijatele. sa kas käid, jooksed, suusatad või seisad niisama, igal juhul on sul erinev pesu kohe poest võtta.

kindlasti leiab nõudlik tarbija ka lihtsalt toaströöpamise pesu, et nahk saaks õigesti hingata, samas ei hakkaks liiga palav või külm:)

ei ole olemas külma tuba, on lihtsalt valesti valitud pesu!:D
 
auuu...... 12. jaanuar 2011, kl 16.26
kas tõesti siis keegi ei hõika siin:
näe, see on ju seal meie Apelsin!:D:D
 
auuauuu 12. jaanuar 2011, kl 17.23
uuest moest siis veel niipalju
http://www.leboncoinbuzz.com/wp-content/uploads/2010/09/Lady-gaga-et-cher.jpg
 
noh 12. jaanuar 2011, kl 17.26
tahaks teada , ..või mis siin teada...kui ikka liha jahtund, siis on eriliselt vastik tunne säänseid ilpe kanda......või mis:P
 
-frukt- 12. jaanuar 2011, kl 18.54
mina siin mõtlen, et las vähemalt pesu kandmine jääda igaühe enda eraasjaks.

igaüks valib omale just sellise välja, mis talle kõige parem tundub. teistel pole siin miskit kobiseda, väljanäituse jaoks on muud kostüümid:D

nende gaagade ja cheeride koha pealt aga arvan, et nemad on paparatsode poolt tagakiusatavad ja sellepärast ei lastagi neil rahus oma pesus aega veeta:(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!