Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
 
Hulkurkass 29. jaanuar 2011, kl 22.24
hmmmmmmmmmmmmmmmm....väegadega põnev.
no vähemalt ühe väga vapra teo ma tuhnisin välja, kas peab otse pakkuma v võib vihjata ääri-veeri-ümber-nurga?
----------11.11.11
la-femme 29. jaanuar 2011, kl 23.15
Äge andis väga hea vihje, kuid sinu versiooni, hulkuv kiisu, tahaksin ka kuulda. Arvan, et saan mulkide kohta midagi sellist teada, millest mul varem aimugi polnud.
Ütle otse välja!:)))
 
Hulkurkass 29. jaanuar 2011, kl 23.20
1215, lembitu, pihkva linna vallutamine.
otsisin sõjakat lahendust:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Hulkurkass 29.01.2011 23.21.
la-femme 29. jaanuar 2011, kl 23.26
Ah-soo! See ka veel!:)))
Tegelikult on asi selles, et nad rajasid oma pealinna naabri maa peale.:D

Väike Viljandi, Mulgimaa pealinn,
juba aastaid palju püsinud on siin....
 
Hulkurkass 29. jaanuar 2011, kl 23.39
vaata mulke! naabril parem:) kuigi- pihkva, mulgimaa pealinn, ei kõla ka halvasti.
mis ei tapa, teeb tugevamaks, mida teada saad, teeb targemaks.seda naabrite-värki poleks ma välja tuhninud:)
la-femme 29. jaanuar 2011, kl 23.44
Vonnid tulid ja vallutasid võõrast maad. Küllap mulgid võtsid sellest eeskuju. Nad tahtsid ju kangesti vonnide moodi olla!
la-femme 29. jaanuar 2011, kl 23.49
äge Kirjutas:
> tegelt võiks lugeda küll üht mulgi luuletust,
> kui keegi viitsiks esitada.

Aga palun, mina kade ei ole:

Mulgi kiil

Mulke au ja uhkus,
mõnus mulgi kiil,
om mulkele emäkiil.
Kurakätt naabre Kaljule ja Kairile
esä-emäkiil.
Ääkätt Ädule
emäkiil.
Mede Mikule, Mannile
mulgi kiil om esäkiil.
Neil latsil
sünnist saati
selge mulgi kiil.
Kik mulgi kombe
neil külgi nakanu.
Miul ää miil,
et mulgimiilsus
jääb kestma kauas viil.

Maie Perve
 
äge 29. jaanuar 2011, kl 23.54
millisest allikast see lugulaul pärit on?
 
Anja 30. jaanuar 2011, kl 00.02
Et siis la femme on mulgitar - kui ma õigesti aru sain - ..vat ei tea mulkidest muud, et nad hirmus kanged;b /uvitav et Talib vaikib..ju siis nii ära pealinnastunud;b;))/
la-femme 30. jaanuar 2011, kl 00.11
la-femme 30. jaanuar 2011, kl 00.22
Head ööd! Homme jälle!:)

Võid kindel olla!
la-femme 30. jaanuar 2011, kl 10.48
Tere hommikust!:)
Milline kaunis päev!:)))

Täna võtame ette matka Ida-Virumaale ja käime ära Kuremäel.
Vaatame, kuidas nunnad elavad.
Ühe tuntuimaga neist saime ka jutule.


Intervjuu Kuremäe kloostri nunnaga

Miks sa nüüd kloostris elad?
Vanemad panid, pattude pärast.

Mis patud need olid?
Saada mulle raha, siis näed.

Kas tundsid ammu Jumala kutset?
Kohtuasja algusest peale. Klooster on Jumala jurisdiktsiooni all, maisele kohtusüsteemile siit kedagi välja ei anta.

Aga Kuremäe? Oled õigeusklik?
Õigusesse usun ma küll. Eriti enda case’i puhul.

Kas sisse saada oli raske?
Palju lihtsam kui Tartu ülikooli. Ei mingeid valikvastustega teste ega riukalikke küsimusi. Lihtne töövestlus ja meieisapalve. Isegi soovitajatele ei helistatud.

Soovitajad? Kloostrisse soovitas tulla sinu advokaat?
Xxxx Xxxxxx, kes muu!

Mida tegema hakkad?
Oi, väga palju on teha! Kõik naised kummardavad Püha Kolmainsust: Versace, Gucci, Prada. Nii et tuleb siia internetist kõigepealt moodsaid kleite, käekotte ja kingi tellida. Siis võtsin enda peale piiblitunnid – loen nüüd tüdrukutele õhtuti Vogue’i, Kroonikat ja Siluetti ette. Nagu uuema aja pühakiri või nii.

Veel mingeid plaane?
Toit on natuke ühekülgne ja ebatervislik. Sushit, mehhiko ja hiina roogi on väga raske kätte saada. Eile ei lastud näiteks pitsapoissi sisse, vaeseke pidi 16 karpi Caribicat üle müüri viskama... Meelelahutust on ka vähe: pole šoppamist, Fashion TVd, pidžaamapidusid... Aga ega kõike kohe saa, siin tuleb diplomaatiliselt tegutseda.

Kust selleks kõigeks raha saab?
Ma heitsin pilgu korjanduskarpi, vabu vahendeid on küll.

Mida tahad öelda neile, kes väljaspool kloostrit?
Seitsmes käsk – ära varasta!

/ EE-Kranaat/

http://www.google.ee/imgres?imgurl=http:...

.....................................................................................................................................



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 30.01.2011 10.53.
 
-frukt- 30. jaanuar 2011, kl 11.46
päikseline hommik tõeste!

Kuremäe kloostris olen käinud, ilus suvine aeg oli. niipalju lilli ja ilusaid puuriit-kuhjasid!
kuigi tegu oli nunnakloostriga, hakkas mõni munk ka silma. kas nende klooster on ka seal kuskil olemas?

kõik on kuulnud, et saatana käest on raske pääseda. siin oligi toodud eluline näide saatana küüsi langenud neiukesest. kui nüüd see klooster teda ka ei päästa, siis...
aamen.
la-femme 30. jaanuar 2011, kl 12.18
Käisin seal samuti suvisel kaunil ajal. Ilus koht!
Aga elada seal ei tahaks. Tuleb hoolega seitsmendast käsust kinni pidada!:)

http://www.google.ee/imgres?imgurl=http:...
 
-frukt- 30. jaanuar 2011, kl 13.47
vaatasin neid puukuhjapilte ja jäin mõtlema kui raske sel uusimal nunnal seal küll on.
sest teada ju on, kuidas nende algajatega käitutakse. (rebasekslöömisest on kõik kuulnud).
kõik need kuhjad tuleb tal talvel halg halu haaval sisse vedada ja ära kütta! seal on arvatavasti kogu majapidamine ahjuküttel!
suvel jälle vaja uued kuhjad laduda:(
la-femme 30. jaanuar 2011, kl 14.27
Jah, ma kujutan ette, et juba see õppimine, kuidas kuhja laduda, on uustulnukale paras katsumus. Kindlasti vajuvad need alguses laiali ja siis tuleb jälle kõike otsast alata ja nii mitu korda.
Aga kui kord amet selge ja puukuhjad korralikult püsima jäävad, siis on nunna rõõm suur. :D
Just nagu oleks uue Gucci käekoti või Prada lõhna saanud......:DDD

Minu meel on praegu jälle kurb:(((
Asjata kiitsin hommikul ilusat ilma. Otepääl osutus tuul nii tugevaks, et
meeskondlik kahevõistlus jäi ära.

Sellest on pagana kahju, sest kindlasti oleksid meie poisid sloveenidele tuule alla teinud ning Saksamaa ja Norra järel kolmandale auhinnalisele kohale maandunud.
Ja Kaarel oleks oma neljanda pronksmedali saanud!!!
:(((((
 
-frukt- 30. jaanuar 2011, kl 15.24
mis parata, looduse vastu ei saa.

vabandust, la femme, kuid sinu jutust sain hea kokkuvõtliku tsitaadi:

Otepääl osutus tuul nii tugevaks, et meie poisid ei saanud sloveenidele tuult alla teha!
la-femme 30. jaanuar 2011, kl 16.46
Just nii see mõeldud oligi, nagu sa aru said!
Algul pidin kirjutama, et oleksid koha kätte näidanud, aga tuulega mängimine tundus selles olukorras huvitavam olevat!:)))
la-femme 30. jaanuar 2011, kl 16.51
Võib ka nii öelda, et tahtsid ainult sloveenidele tuule alla teha, aga puhusid hirmus kõvasti ja nii tegid nad kõigile võistlejatele - sealhulgas ka endile - liiga tugeva tuule alla!:)))
la-femme 30. jaanuar 2011, kl 17.45
Ühel päeval kutsub abtiss kõik nunnad kokku ja ütleb:
"Kloostris on toimunud midagi väga inetut."
Kõik nunnad ohkavad, ainult üks itsitab vaikselt.
"Kloostris on olnud mees."
Kõik nunnad jälle ohkavad, ainult üks itsitab."
"Kloostrist leiti kondoom."
Kõik nunnad ikka ohkavad, ainult üks itsitab.
"See kondoom oli katki!"
Kõik itsitavad, vaid üks ohkab.
alissandra 30. jaanuar 2011, kl 19.00
Tere! Ah tahate Ida-Virumaale? Oleks võinud tulla jah kohe eile või hommikul vara kui Tln-Narva 132 kilomeetril polnud paari meetri pealegi midagi näha.:)) Mina istusin täna lumevangis, kuni kopp kaevas meile ühe väikese raja sisse, et ikka kuidagi koju saaks. Pagan suur trass peaaegu käega katsuda, aga teele väljapääsemine võimatu. Aga oli mis ta oli, koju vähemalt sain, lõpuks.
la-femme 30. jaanuar 2011, kl 20.10
Lõpp hea , kõik hea, Alissandra!:)))
Ma ka pingutasin siin päris kõvasti, et sul midagi ikka lugeda oleks, kui koju oled jõudnud!:)))

Mulle tundub, et Ida-Virumaal tuiskab alati palju rohkem kui kusagil mujal!
alissandra 30. jaanuar 2011, kl 20.32
Mitte ainult idas, ikka lääne pool tuiskab ka, lumerekordid on ikka mu praeguse kodukoha käes.:) Siin aga hooldatakse teid kuidagi paremini vist.
 
Rexx 30. jaanuar 2011, kl 21.36
sel aastal talv üldse tuisusem.
la-femme 31. jaanuar 2011, kl 19.28
Täna tuiskab jälle.

Ma siin mõtlesin, et Padaoru võiks lumevangis vapralt vastu pidanud inimeste auks ümber nimetada Hädaoruks!
Miks ka mitte, kui Saksamaal nimetati vormel-1 maailmameistri Sebastian Vetteli auks ümber tema kodulinn Heppenheim - mis on elanike arvult pisut suurem kui Viljandi - ja kannab nüüd nime Vettelheim.

http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust...

Klõpsa pildile.
Ropp-Raivo 31. jaanuar 2011, kl 23.44
la-femme Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ühel päeval kutsub abtiss kõik nunnad kokku ja ütl
> eb:
> "Kloostris on toimunud midagi väga inetut."
>
> Kõik nunnad ohkavad, ainult üks itsitab vaikse
> lt.
> "Kloostris on olnud mees."
> Kõik nunnad j
> älle ohkavad, ainult üks itsitab."
> "Kloostrist
> leiti kondoom."
> Kõik nunnad ikka ohkavad, ainul
> t üks itsitab.
> "See kondoom oli katki!"
> Kõik
> itsitavad, vaid üks ohkab.

Küsin lihtsalt uudishimust. Oled sa la femme sellel aastal juba "vanainimese" asja ise teinud? Ennetamaks sinu vastuküsimust- ma ise olen sel aastal juba käe...sorry riista "valgeks saanud":)))



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ropp-Raivo 31.01.2011 23.45.
la-femme 01. veebruar 2011, kl 19.23
Raivo, niipea kui sa oled avanud oma mullivanni- ja seksiteema, vastan ma sulle seal otsekohe!:D
Võid kindel olla!
la-femme 01. veebruar 2011, kl 19.25
Tagasi tulles ümbernimetamisteema juurde üks säuts ka:

Egiptuse valitsus blokeeris ligipääsu internetile. Riigi uus nimi võiks nüüd olla Giptus.
/OldFunnyJoker/
 
RR 01. veebruar 2011, kl 23.10
to lf
Kas tasub selleks eraldi teemat avada, et kuulda vastust-noore korraliku daamina ei näe ma põhjust enda (olematut)seksuaalelu kommenteerida:)))
la-femme 01. veebruar 2011, kl 23.15
No olgu siis - mis siin salata. Vastus on ei!:(((
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!