Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
 
-frukt- 12. veebruar 2011, kl 17.41
kui ma nüüd põhjalikult järele mõtlen, siis metsa meie mõistes seal ei olnud.
ainult kadakad. vahest hiidlased nimetavad seda metsaks?

ja minusugusele, kes just igapäev merd ei näe, sai määravaks just meri. kadakatega puutun rohkem kokku, seepärast neid ei pidanud märkimisväärseks.
la-femme 12. veebruar 2011, kl 18.04
Just, just! Sellepärast olidki meremaasikad!:)))
Kadakamaasikad kõlaks õige imelikult.:)
 
-frukt- 13. veebruar 2011, kl 07.04
sama imelikult kui kuumaasikad:)
la-femme 16. veebruar 2011, kl 20.57
See lugu meenus mulle siis, kui hiljuti lugesin ajalehest, kuidas Eesti Uisuliidus arutleti noore sportlase valmisoleku üle minna MM-ile oma riiki esindama, kusjuures asjaosaline ise, tema treener (ja ehk ka lapsevanem?) jäeti koosolekule üldse kutsumata ja nende arvamust ei küsitud. Otsus tehti teist poolt ära kuulamata.

Et ka miskit ei ole vahepeal muutunud!



Kogukonna koosolek

Hunt esitas lõvile, loomade valitsejale, kaebuse lammaste kohta - need polevat sugugi ausad.
Rebane, kes oli hundi sõbramees, asus ka hundi poolele ja nõustus tema arvamusega.
Kuna lõvi hunti ja rebast teadis, ei olnud nende jutt tema silmis kuigi usaldusväärne. Et arusaamatusi vältida ja hilisemaid võimalikke etteheiteid ära hoida, pidas lõvi õigemaks metsaelanike koosoleku kokku kutsuda ja hundi kaebust arutada. Ühtlasi võiks siis igaüks öelda, mis ta hundist endast arvab.
Valitseja kutsel tuli kokku suur hulk igasuguseid sarvilisi, sabalisi ja sulelisi.
Üksmeelselt jõuti otsusele, et hunt on tuntud kui korralik loom ja miks ei võiks ta siis lambaid külastada. Nii jäid hundi patud avalikkuse ette toomata.
Aga miks ei olnud lammaste häält kuulda?
Nad oleksid võinud ometi endi kaitseks ja hundi vastu välja astuda!
Lõid nad ehk araks?
Ei! Seal polnudki lambaid. Nad olid jäetud kutsumata.

Mis õiglast korda sa ka ilmas raja,
kui asja juhitakse riukameeste poolt,
siis - küllap oskavad nad kanda hoolt,
et konkse keerata, kuis neile vaja.

/ I.Krõlov /
 
klassikaline unetu 16. veebruar 2011, kl 22.56
Unetute koosolek

Hr.noh esitas la femmele, unetute valitsejale, kaebuse Anja kohta - too polevat sugugi aus.
Rexx, kes oli hr.nohi sõbramees, asus ka hr.nohi poolele ja nõustus tema arvamusega.
Kuna la femme hr.nohhi ja Rexxi teadis, ei olnud nende jutt tema silmis kuigi usaldusväärne. Et arusaamatusi vältida ja hilisemaid võimalikke etteheiteid ära hoida, pidas la femme õigemaks unetute koosoleku kokku kutsuda ja hr.nohi kaebust arutada. Ühtlasi võiks siis igaüks öelda, mis ta hr.nohist endast arvab.
La femme kutsel tuli kokku suur hulk igasuguseid sarvilisi, sabalisi ja sulelisi.
Üksmeelselt jõuti otsusele, et hr.noh on tuntud kui korralik unetu ja miks ei võiks ta siis Anjat külastada. Nii jäid hr.nohi patud avalikkuse ette toomata.
Aga miks ei olnud Anja häält kuulda?
Ta oleks võinud ometi enda kaitseks ja hr.nohi vastu välja astuda!
Lõid ta ehk araks?
Ei! Seal polnudki Anjat. Ta olid jäetud kutsumata.

Mis õiglast korda sa ka ilmas raja,
kui asja juhitakse riukameeste poolt,
siis - küllap oskavad nad kanda hoolt,
et konkse keerata, kuis neile vaja.
la-femme 16. veebruar 2011, kl 23.18
Ai-ai-ai! :D:
Ma ei saa naeru pidama.....:D.....D:D......:D :D :D...................

Oleks nüüd Rexxi asemel veel RR olnud, siis oleks kõik tip-top...
Rexxi ma siiski usaldan!

Klassikaline, ära pane mu repliiki tähele, kõik on väga kena....see oli endamisi öeldud.
la-femme 17. veebruar 2011, kl 19.08
Kui lambad kuulda said, et koosolek ilma nendeta ära peetud ja hundile vaba voli antud neid külastada, sattusid nad suurde ärevusse ja said väga pahaseks.
Nad läksid kohtuniku juurde, kes oli metsa serval vana tamme õõnsuses elav öökull.
Lambad kaebasid, et neid mitte kutsutud ei olnud ja palusid asi uuesti läbi vaadata. Öökull kutsus lõvi enda juurde ja päris aru, miks lambad kutsumata olid jäetud.
"Kuidas nii?" imestas lõvi. "Jäeti kutsumata? Ma ise andsin pantrile käsu lammastele kutsed kätte viia, sest tema peale võin ma alati kindel olla, et ülesanne täidetud saab!"
Kui lõvi juhtunust pantrile rääkis, kinnitas too käppa vande märgiks kõrgele taeva poole tõstes, et tema kutsed lammastele kätte viinud on ja selles teps mitte süüdi ei ole, et nood kohale ei ilmunud. Lambad aga raiusid kui rauda, et nemad kutseid saanud ei ole.
Sõna sõna vastu - selle peale muutus isegi tark öökull nõutuks.


Nii on, kui tunnistaja puudub,
kes tõde täiel määral ette kanda suudab.
On igaühel õigus ennast kaitsta
ja vilju magusaid ning mõrusidki maitsta!
 
hr.noh 17. veebruar 2011, kl 19.23
Ümberjutustust pole vaja teha, saan sellega ise hakkama:) Tänan tähelepanu eest:))
la-femme 17. veebruar 2011, kl 19.52
Hr.noh,
mis kärbes Teid hammustas?:)))

Ikka hea, kui kõik ilusti lahti seletatakse!:)
 
hr.noh 17. veebruar 2011, kl 20.20
Lp. la-femme, tuletan teile meelde, et praegusel aastaajal ei lenda ühtegi kärbest!:) Hispaaniakärbse hammustuse jaoks olen veel noor:)
la-femme 17. veebruar 2011, kl 20.27
Kas need Hispaaniakärbsed hammustavad ainult vanu inimesi?
Ma ei ole kunagi Hispaanias käinud, ehk valgustate mind veidi, mis sorti putukad need on?
la-femme 17. veebruar 2011, kl 20.33
Ega Te ei räägi ometi sellest - Thyreophora cynophila?

http://www.postimees.ee/?id=318424

See elab talvekuudel!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 17.02.2011 20.36.
 
hr.noh 17. veebruar 2011, kl 20.34
Täpsed teadmised puuduvad sellise koha pealt. Aga vaarisa rääkis seda mulle, kui olin veel väikene mees. Neid putukaid pidavat apteegist saada olema. Kui vanemaks saan, küll ma siis järgi küsin:)
 
Rexx 17. veebruar 2011, kl 21.17
tuleb minna poodi kärbsepiitsa ostma:)
la-femme 17. veebruar 2011, kl 21.31
Uusimat rahvanalja ka:

Teispoolsuses kohtuvad kolm Egiptuse presidenti - Nasser, Sadat ja Mubarak.
"Mis sind siia tõi?" küsitakse Nasserilt.
"Mürk!"
"Aga sind?" pöörduvad pilgud Sadatile.
"Kuul!"
"Ja sind?" tahetakse Mubarakilt teada.
"Facebook!"
 
Rexx 17. veebruar 2011, kl 21.42
facebook pidi kuuldavasti olema see koht, kus peale surmagi sealne virtuaalelu edasi kestab.
 
Rexx 17. veebruar 2011, kl 21.45
muideks, sellel eelpoolnimetatud unetute koosolekul ma siiski ei käinud. vist unustati ka mind sinna kutsuda...
 
klassikaline unetu vol.2 18. veebruar 2011, kl 17.01
Unetute koosolek

Hr.Noh esitas la femmele, unetute valitsejale, kaebuse Anja kohta - too ei lubavat end k*ppida!.
Rexx, kes oli hr.Nohi sõbramees, asus ka hr.Nohi poolele ja nõustus tema arvamusega.
Kuna la femme hr.nohhi ja Rexxi teadis, ei olnud nende jutt tema silmis kuigi usaldusväärne. Et arusaamatusi vältida ja hilisemaid võimalikke etteheiteid ära hoida, pidas la femme õigemaks unetute koosoleku kokku kutsuda ja hr.Nohi kaebust arutada. Ühtlasi võiks siis igaüks öelda, mis ta hr.Nohist endast arvab.
La femme kutsel tuli kokku suur hulk igasuguseid sarvilisi, sabalisi ja sulelisi.
Üksmeelselt jõuti otsusele, et hr.Noh on tuntud kui korralik unetu ja miks ei võiks ta siis Anjat k*ppida. Nii jäid hr.Nohi patud ning puudused avalikkuse ette toomata.
Aga miks ei olnud Anja häält kuulda?
Ta oleks võinud ometi enda kaitseks ja hr.Nohi vastu välja astuda!
Lõid ta ehk araks?
Ei! Seal polnudki Anjat. Hr.Noh oli teda just parasjagu k*ppimas!

Mis õiglast korda sa ka ilmas raja,
kui asja juhitakse riukameeste poolt,
siis - küllap oskavad nad kanda hoolt,
et konkse keerata, kuis neile vaja.
 
noh 18. veebruar 2011, kl 17.47
huvitav...miks te hr.noh asjasse pidevalt segate:PPP te ikka ajate isikud nii segamini, et te isegi aru ei saa kes on kes:PPP ja hea ongi.....te niisama noh'i ei saaks kirjutada...meil on anjaga sõnasõjad...nu kohe aru ei saa, miks keegi teine sinna ikka segatakse:P
NB! kui maailmas oleksime me anjaga kahekesi...isegi siis...lähen otsin kõrbest kaheküüruga kaamli...selle otstarbeks...irw
 
Anja 18. veebruar 2011, kl 18.35
:))))))
Vaata, noh, kui me oleks maailmas kahekesi, siis alati näitaks ma sulle peeglit..ehk kui sina oleksid ainuke, kellega ma suhtlema peaksin, siis paneksin alati peegli sinna vahele, ise itsitaks seal taga..icc;b
Aga see on küll jah vähe haiglane..see ümberjutustus..kas kellelgi on väga igav või on tal haiglased vantaasiad;b Lammas ma pole ja "k*ppida" ma end ajuhälvikutel ei lase..;b;)))
 
noh 18. veebruar 2011, kl 18.58
ometi ma ka ühes asjas anjaga ühel nõul:PP
 
RR 18. veebruar 2011, kl 22.55
to Anja õige sõnastus oleks pigem ikka selline- hr.nohist ei oleks viisakas k*ppida ajuhälvikut:)
 
noh 18. veebruar 2011, kl 23.33
see oli hea:PPP
la-femme 19. veebruar 2011, kl 09.46
Mis tõsimeelset juttu sa ka aja,
kui asja juhitakse elumeeste poolt,
siis - küllap oskavad nad kanda hoolt,
et kõike kepiks keerata, kuis neile vaja.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 19.02.2011 09.48.
 
noh 19. veebruar 2011, kl 10.12
see kepp, vat see on alles vajalik
sa vanaks jäänud, küür on selgas
küll hea on võtta kepp sealt toa nurgas
ja talle raskelt toetudes,
saad välja ilma vaatama sa minna
 
RR 19. veebruar 2011, kl 10.17
Parandan pisut lf...kui "asja" juhitakse kepimeeste poolt:)
 
noh 19. veebruar 2011, kl 10.24
juurdlust toimetavad asjatundjad:P
 
tark tarkust 19. veebruar 2011, kl 10.31
kargud kuluvad vanaduses samuti ära, käimine kohe palju kindlam
 
noh 19. veebruar 2011, kl 10.36
kas keegi keppi tahab...vanaduspäeviks ette...aga ise peab kohale tulema:P
aadress:
Metsa1
Tammekännu juures
 
Anja 19. veebruar 2011, kl 10.52
Oleks nad siis elumehed..irw Kaks saamatut tölpat, kes tekitavad tülgastust oma saamatuse ja küündimatusega..icc
Andetu ja saamatu mees kompenseerib oma küündimatust labase kepijutuga;b
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!