Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Sõnamaraton
 
Rexx 31. märts 2012, kl 11.06
arvasin, et selle kassi nimeks saab "keisri kass", sest keisrit peeti ju kõikvõimsaks vanasti.:))))
 
Rexx 31. märts 2012, kl 11.09
ja zz ei ole siin mingi korrapidaja, kes tuleb ütlema kes kuskil tohib/ei tohi kirjutada.
panter 31. märts 2012, kl 15.04
A las ta (zz) praksub, sõnavabadus ju.:)))) Kassid käivad ikka isepäiselt oma teed.:)
la-femme 31. märts 2012, kl 16.08
Poisike läks koos emaga poodi. Poepidaja vaatas väikest armast last, viis ta kommiriiuli juurde ja ütles: "Kallis laps ... võta siit!"

Aga laps ei võtnud. Poemees oli üllatunud - armas väike laps, aga miks ta maiustusi ei võta? Ta kordas palvet.
Nüüd kuulis ka ema seda ja ütles: "Võta siis ometi, kallis, kui sulle pakutakse!"

Kuid laps ei võtnud. Poepidaja nägi, et laps seda ei tee ja andis ise.
Poiss oli väga õnnelik, et sai suure kamalutäie komme.

Kodus küsis ema lapselt:" Miks sa ei võtnud kommi, kui poepidaja sul seda teha palus?"

Kas te aimate lapse vastust? Ei? Või siiski?
diip 31. märts 2012, kl 16.43
Poiss pidas endamisi aru, kust auto tellida, et kõik see kraam koju vedada.
 
Rexx 31. märts 2012, kl 17.39
poiss ei suutnud ehk valida ja oli pärast õnnelik, et keegi tegi valiku tema eest ära...
panter 31. märts 2012, kl 17.48
Viisakas laps oleks ainult ühe kommi võtnud. Seega tagasihoidlikkuse strateegiaga sai ta terve pihutäie. Kaval nüke.:)))))
la-femme 31. märts 2012, kl 18.38
Pantril on õigus, et poiss oli kaval! Tagasihoidlik ehk mitte.:)))

Ta ütles emale: "Ema! Mu käed on väga väikesed ja kui ma oleksin neid ise võtnud, oleksin saanud ainult mõned. Aga nüüd sa näed ... onu andis mulle oma suurte kätega .... ja vaata, kui palju ma sain!"
la-femme 31. märts 2012, kl 18.44
Võimalus

Noormees soovis abielluda talumehe kauni tütrega. Ta läks talunikult luba küsima.
Too vaatas teda ja ütles: "Poeg, mine küüni juurde tarandikku ja oota seal. Ma lähen ja lasen üksteise järel kolm pulli välja. Kui sa haarad ühel neist sabast, võid abielluda minu tütrega."

Noormees läks ja ootas. Küüni uks avanes ja välja tuli nii suur pull, millist ta enne näinud ei olnud. Hirmuga mõtles ta, et siin peab paremat valikut olema ja lasi pullil vabalt mööda joosta.

Küüni uks avanes uuesti.
Uskumatu! Ta polnud kunagi näinud midagi nii suurt ja tugevat oma elus. See kraapis maad ja vaatas siis teda. Ükskõik - midagi hullemat ju enam tulla ei saa, mõtles ta.
Ta jooksis värava juurde ja lase pulli välja.

Uks avanes kolmandat korda.
Naeratus valgus üle kogu noormehe näo. See oli üsna nõrguke pull.
"See on mulle just jõukohane," mõtles ta endamisi, "tegin õigesti, et esimesed mööda lasin!"

Ta seadis end hüppeks valmis ja kui härg temani jõudis, siis maandus täpselt vajalikku kohta. Ta sirutas käed, et haarata ..... aga ... aga ... kahjuks .....pullil ei olnudki saba.

Moraal: elu on täis võimalusi. Ära jää ootama, haara kohe esimesest kinni!
Ropp-Raivo 01. aprill 2012, kl 00.47
"Viska juurikas käest ja võta mu sabast kinni, muidu ma upun!"
"Mis juurikas?" imestab Rebase onu,
"ma hoian sind ju sabast."
Kilpkonna onu karjub veel kõvemini:
"Võta ruttu sabast muidu ma upun, võta sabast!"
Segaselt laseb Rebase onu sabast lahti ja Kilpkonna onu kaob vee alla.
"AI-DUMMERI-KER-KOMMERI-KER" (kostuvad vaid mullid vee alt)
la-femme 01. aprill 2012, kl 09.16
Tere kaunist hommikut!
Pidage meeles, et täna on 1.aprill ja ärge laske endale tünga teha.:)))

Tuleb tuttav ette, see "AI-DUMMERI-KER-KOMMERI-KER".:)))
Tore teada saada, et Ropp-Raivo koos oma väikese pojaga onu Remuse jutte kuulab. Aga aeg läheb ruttu, ei teagi kui vana ta juba on.
Soovitan sul edaspidigi lapsele rohkem aega pühendada kui armukestele või juhuseotsijaile.:)))
 
VagrantCat 01. aprill 2012, kl 14.57
(istub kibuvitsapõõsas ja häbeneb)
**********************************************
Oh, hoiatused on hilinenud!
Mina, sinisilmne, uskusin tõemeeli nii minuti või kaks, et anonyymused interneti ülemaailmselt maha kakuvad!!!

matean, matean...ja oikuivalus on:)))))
la-femme 01. aprill 2012, kl 16.12
Ma sain ise ka aprilli.:)

Kuulsin raadiost intervjuud "Rainer Vakra vanaisaga".
Too rääkis, kuidas ta presidendi vastuvõtul käis.
Evelini käepigistus olnud lõtv nagu sõjaajal tagalas ühel medõel. Kuid too oli õlast haavata saanud, ja vanaisa küsinud Evelini käest, kas teie olete ka õlast haavata saanud, mille peale presidendiproua naeratanud ja öelnud: "Aitäh!"



Toimetatud 2 kord(a). Viimati la-femme 01.04.2012 16.15.
la-femme 01. aprill 2012, kl 16.47
Gruusias alustab tööd alkoholi purskkaev.

http://www.postimees.ee/790188/gruusias-alustab-...

Kui selline artikkel oleks ilmunud 1.aprilli ajalehes, siis oleksin ma seda ilmtingimata aprillinaljaks pidanud!:)))
 
zz 01. aprill 2012, kl 18.36
..häbene, häbene.
pulstunud.... jooksuaeg käes
 
VagrantCat 01. aprill 2012, kl 19.15
Läti AirBalticu 2012 aprillinali: puhkusereisid Wadiya vabariiki!
http://www.republicofwadiya.com/
Ropp-Raivo 01. aprill 2012, kl 20.42
Ma vaatan, et zz-l ja VagrantCatil on omavahel mingi kana kitkuda?
Ropp-Raivo 01. aprill 2012, kl 20.45
la-femme Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> >
>
> Tuleb tuttav ette, see "AI-DUMMERI-KER-KOMMER
> I-KER".:)))
> Tore teada saada, et Ropp-Raivo koo
> s oma väikese pojaga onu Remuse jutte kuulab. Aga
> aeg läheb ruttu, ei teagi kui vana ta juba on.
>
> Soovitan sul edaspidigi lapsele rohkem aega pühend
> ada kui armukestele või juhuseotsijaile.:)))

Ole mureta, pühendan piisavalt aega lapsele. Kõik on kontrolli all.
la-femme 01. aprill 2012, kl 20.45
Ei ole neil mingit kana kitkuda, mulle tundub, et zz on inimene, kes reaalelus kasse vihkab.
la-femme 01. aprill 2012, kl 20.48
Oh, süda läks kohe kergemaks.
Mul ikka väike mure oli, et laps vähem tähelepanu saab, kui sul kogu aeg kõrvalsuhted meeles mõlguvad.

Kas sa talle aprilli ka tegid?
 
zz 01. aprill 2012, kl 21.11
teata kohatust postitusest- moderaator...
eks ma ajan siin
oma asja jah.
Ropp-Raivo 01. aprill 2012, kl 22.30
Küllap Vagrant teatas moderaatorile kohatust postitusest ja zz kommentaar eemaldati.

to lf

Ma ei tee ammu enam aprillinalja, see rohkem selline koolipoiste värk.

Kuidas sul omal laste kasvatamine edeneb?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ropp-Raivo 01.04.2012 22.31.
 
panther 01. aprill 2012, kl 22.40
Huvitav asjaajamine küll. Peab võtma kellegi sihikule ja siis teda solvama hakkama? Mis hea pärast? :(

Samas, eks ta ole, sõnavabadus laseb kõigil siin auru väljalaskmise foorumis oma liigseist pingeist vabaneda ja kobiseda/kaevelda ei tohiks mitte keegi.

zz näitab oma vastumeelsust isegi suht viisakalt ja napisõnaliselt üles, mõned isikud ei kõhkle vahel hetkegi, et oma elu jooksul omandatud vägisõnade arsenal käiku lasta.:) Kuigi viimasel ajal on siin vist selline õnnis vaikus ja vaikelu, et pole midagi kellelegi selles suhtes ette heita - õnneks!:)

See oli 1. aprilli nali muidugi zz-l, vihjates moderaatorile ja kohatule postitusele jne. Tore, tore.

Nüüd saavad kõik unetud rahulikult tuttu minna, võtta oma kallimad (või padjad:))) kaissu ning liuelda unemaale imelisi unesid nägema ning hommikul puhanult ärgates rõõmuga uut päeva tervitada.

Hommikul silmi avades võite nentida, et väljas on Eestimaa tüüpiline kevad - külmetab, sajab lörtsi ja vihma, vahel paistab päike ja kõik ootavad pikisilmi soojade ilmade saabumist, mis laseks elust veelgi rohkem rõõmu tunda.:)

Head ööd, unised unetud!:)
 
zz 01. aprill 2012, kl 22.46
jumal, ole tänatud!
pantr. tänatud üks kord.
la-femme 01. aprill 2012, kl 23.01
Ropp-Raivo Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Kuidas sul omal laste kasvatamine edeneb?

Tänan küsimast, kõik on kontrolli all!:)))
la-femme 01. aprill 2012, kl 23.10
Päeva lõpetuseks üks sabajutt ka veel:


Rebase saba

Kord jäi rebane sabapidi lõksu vahele. Pärast pikka vaevarikast rabelemist õnnestus tal sealt siiski lahti saada. Aga oh häda - tema uhke saba oli ära lõigatud ja maha jäänud.

"Kui kole ma nüüd välja näen!" ahastas rebane. "Kõik teised rebased hakkavad mind naerma."
Pärast pingsat mõtlemist tuli talle päästev idee, kuidas häbistavast olukorrast auga välja tulla.

Ta kutsus oma sõbrad kokku ja ütles: "Vennad! Kas te olete kunagi mõelnud, mispärast me õieti kanname neid pikki sabasid, mis meil järel lohisevad ja kõikjale kinni jäävad? Lõikame nad ära ja vabaneme ebameeldivustest!"

Aga teised rebased olid juba märganud tema puuduvat saba.
Nad naersid valjusti ja vastasid: "Sa tavatsesid alati öelda, et saba on sinu uhkus, kui ta sul alles oli. Nüüd oled sa ta kaotanud ja tahad, et meie endi omadest samuti ilma jääme. Ei lähe läbi!"

Moraal: kavalad trikid ei pruugi läbi minna.
la-femme 01. aprill 2012, kl 23.24
panther Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Samas, eks ta ole, sõnavabadus laseb kõigil siin
> auru väljalaskmise foorumis oma liigseist pingeist
> vabaneda ja kobiseda/kaevelda ei tohiks mitte keegi.


Sellega ma nõus ei ole, et oma pingetest vabanemiseks neid teiste inimeste selga laotakse. Kaevelda/kobiseda ja muret kurta saab ka kedagi solvamata.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 01.04.2012 23.25.
 
panther 02. aprill 2012, kl 00.02
Nagu ma arvasingi, mõisteti minu väljaütlemist valesti. Ei õigusta ma siin mingit teiste kaela pingete valamist. Lihtsalt meenus ”vanadest headest aegadest” kuidas valati sõnasolki kaela ja põhjenduseks ikka kõlbas see, et tegu on ju auru väljalaskmise foorumiga jne. Seega mainisin selle tagasihodlikult iroonilise alatooniga ära, aga seda pole ju teistele näha, kuidas või mismoodi ma seda oma kirjutatut ütlesin/mõtlesin.:)


Ja mille eest sa mind seal zz üldse tänasid või miks?


Üleüldse kebin nüüd magama ja ei mõtle enam Kantist, Hume´ist, analüütilisest ja sünteetilisest a priorist ning a posteriorist ega taha unes näha Russelli lugu eksootilisest suguharust või Eddingtoni lugu kalateadlasest.:)))

Aitab tänaseks tõesti! Ööd!
panter 05. aprill 2012, kl 10.34
Lähenevate pühade ja tekkinud munapaanika tõttu üks asjakohane jutuke.:)





Ennevanasti olnud mehikul ilusad, läikivad, kullakarva munad, kanal aga inetud, mustad ja lapilised munad.

Mehiku-emand oli oma toredatele munadele väga uhke. Iga kord, kui ta kana-memmega kokku sai, upitas ta noka ülbelt püsti, laimas teda upsakalt, naeris ja irivitas ning käis ringi väga kõrgil kõnnakul.

Ühel päeval hüüdis mehiku-emand kana-memmele, kes metsaserval liiva sees ringi siblis:

”Tõõt, tõõt – tühi pesa!
Minul kuus kullast muna,
kanal kaks kehva muna.
Tõõt, tõõt, tõõt...."

Seal tuli järsku võsa varjust välja käbe eideke, ähvardas sõrmega ja kurjustas: ”Uih, uih, mihuke uhke-pele! Et sa kah häbi tunneksid, va kergatskael!”

See käbe eideke polnud aga keegi muu kui Metsaema ise, kes valvab, et kõik linnud omavahel rahus elavad ega üksteisele ülekohut ei tee. Ja sellest päevast peale kadus mehiku munade toredus nagu tina tuhka, - kuue uhke kuldmuna asemele sai ta endale pessa ainult kaks muna, mis on pealegi üsna inetud. Kana muneb aga sellest päevast peale ilusaid lumivageid mune ja hoopiski rohkem kui kuus tükki aastas.

Nõndaviisi sai kana-memm mehiku-emandast palju rikkamaks, aga edevaks pole ta läinud veel tänapäevanigi.
panter 05. aprill 2012, kl 10.37
Kohati näib, et osad kanamunad, mida poes müüakse, on siiski hinna järgi otsustades kullakarvalised.:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!