Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tere hommikust, Unetud!
 
Anja 02. aprill 2011, kl 09.43
Unetuteread siin nii kokku kuivanud..kas on veel mõni vahva sõdur, kes päeval ärkvel püsib..?:D

Kadunud on pantherike! See on karjuv ülekohus!!!
 
Rexx 02. aprill 2011, kl 09.54
mulle tundub, et meie pantherike oli siis mitme nime all, sellepärast ongi siin niiiiiii suur tühjus nüüd. kahju muidugi!
 
Anja 02. aprill 2011, kl 09.57
Pole võimalik, et üks tegelane nii järsku kaob ja jätab sellise tühjuse enda järele. See pagana uuendus ei mõjunud foorumile hästi..nii palju nalja ja pulli on siin vähemaks jäänud:( Võibla on ta mingi uue nimega ja oma kasukat kaitaalselt vahetanud?;))
 
Rexx 02. aprill 2011, kl 10.00
kõik võib olla, tõde selgub alles hiljem...(kui siiski).
 
Anja 02. aprill 2011, kl 10.04
Ja kui laiemalt seda foorumit vaadata (kuna siin nii vaikne, saab ka mujal lugemas käidud), siis domineerib ainult ving ja viha..varem oli ikka nalja ka, aga nüüd on see kõik nii ühenäoline ja täis igavat hala:(

Siiski ei usu, et ta uue kasuka vastu vahetus. See japside fänn sõi ta lihtsalt välja..aikurja!!!
 
Rexx 02. aprill 2011, kl 10.09
olgu kuidas on, aga kindel on see, et tema minek jättis siia suure tühja augu.:) tavaliselt loodus ja ka virtuaalilm tühje kohti ei salli ja nad täituvad kuidagi iseenesest uutega, aga siia millegipärast ei ole veel tuldud.
 
Anja 02. aprill 2011, kl 10.13
Öeldakse jah, et pole asendamatuid..mine tea, ehk satub siia sama andekas ja huvitav..vaatame!;))
 
Rexx 02. aprill 2011, kl 10.14
vaatame ja ootame!:)
 
Anja 02. aprill 2011, kl 11.00
Ilmselt võibki ootama jääda..:)))))
 
Rexx 02. aprill 2011, kl 19.03
enne meid oli siin samuti oma kindel seltskond: vaim, luna, kuu, hiireke, mari, Liis, alf...kõiki ei teagi nimetada. viimati nimetatuga on muidugi teine asi, aga teised on niisama kadunud. ei tahaks uskuda, et meie nad siit peletasime. võibolla sai neil lihtsalt isu täis ja see periood elus otsa, kui delfi unetutes käidi. leidsid endale midagi muud põnevamat teha.
 
noh 02. aprill 2011, kl 20.27
vaim oli ju panther, ja teised võtsid ka peale alfi lahkumist uued nimed
 
olavsu1 02. aprill 2011, kl 20.54
siin on ilmatu hulk särtsumisi üle käinud. seetõttu siin ongi vaid äärmused.

vinguviiulid ja nende parastajad.
 
vinguviiul 02. aprill 2011, kl 21.06
viu viu viu
 
Rexx 02. aprill 2011, kl 22.01
huvitav, kumb sina, olavsu1 neist oled? vinguviiul või parastaja?:)))))) oled ju sinagi siia alles jäänud.
 
Rexx 02. aprill 2011, kl 22.02
panthri varasemat "vaimu"elu ma teadsin. teiste uutest nimedest ei tea küll midagi. et kes on kes....
 
olavsu1 03. aprill 2011, kl 00.24
Rexx Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> huvitav, kumb sina, olavsu1 neist oled? vinguviiul
> või parastaja?:)))))) oled ju sinagi siia alles j
> äänud.

vinguviiuliks on nimetatud.
 
-frukt- 03. aprill 2011, kl 01.34
mina platseerun ka vinguviiulite hulka.
see lihtsalt kõlab nii ilusti: frukt-igavene vinguviiul!
 
noh 03. aprill 2011, kl 08.08
ja mina...kes mina olen?:PPP
 
noh 03. aprill 2011, kl 08.11
ja siis veel Rexx, ...kes tema on...ise ei oskaks küll kumbagile poole teda lahterdada
diip 03. aprill 2011, kl 09.37
Mina olen ka andekas ja huvitav.
 
Rexx 03. aprill 2011, kl 09.57
kui nende kahe vahel valida, siis pigem oleksin vinguviiul kui parastaja, aga tegelikult arvan, et selline lahterdamine ei ole õige. see on ainult ühe inimese nägemus unetutest. mina arvan, et siia on alles jäänud ikka toredaid foorumlasi. võibolla pole neil lihtsalt aega siin alati käia... ja andekaid ning huvitavaid on meil siin ka!:)))))
 
Anja 03. aprill 2011, kl 10.44
Ma ka ei ole ei üks ega teine..ütleks nii et reaalsuse ja hirmude vahel on veel võimaluste maailm..ma arvan et see sobib hästi;D
diip on muidugi huvitav, ja la femme ja Rex ja noh..veel paljud..;))) Aga panther oli selline omanäoline ja teistsugune..ikkagi on igaüks omanäoline..;b
 
noh 03. aprill 2011, kl 10.48
ooooo, milline kompliment...minu aadressil:PPPP
 
Anja 03. aprill 2011, kl 10.50
Sul on ju selline nimi, et igas lauses võib sulle komplimente teha..:D
 
noh 03. aprill 2011, kl 10.51
ooooo...ma olen õnne tipul:PP
 
Anja 03. aprill 2011, kl 12.22
noh on jälle pilves..:D
 
Rexx 03. aprill 2011, kl 12.46
ma lisaks siis veel omalt poolt, et panther oli nii mitmenäoline nagu.....orkester! mõnda tema nägudest sai alles hiljem tuvastada.:) ja mõni ehk veel praegugi tuvastamata. jah, see oli huvitav.
 
Talib 03. aprill 2011, kl 12.54
mai ole pilves, aa uimane küll. no ei taha see tõbi must lahkuda ja kuidagi eriti hall tundub see pääv täna.

aa üldiselt on muidugi nii, et iga asi ammendab end mingi etk, nii on ka telhviga. kunagi sai siia tutvustesse satutud ja sääl mõnda aega möllatud, iljem see tutvumise õhin möödus ja vähe rahulikum koht suhtluseks sai siit unetutest leitud, aa nüüd on ka see aeg mööda saamas. ma lihtsalt ei leia enam vajadust siin sõna võtmas kaimast. tea, kasse on nüüd vanusest või lihtsalt ajapuudusest, aa kuidgi ei viitsi enam siia kirjutada, kuigi aegajalt käin siin ikkagi vähemalt teemade päälkirju lugemas. teemadesse enam eriti süveneda ei viitsi, aa sest on natuke kahju ka, sest paistab, et seltskonda siia väga juurde pole tulnud ja kui vanad olijad ää kaovad, siis sureb see koht lihtsalt tasapisi välja :-(
 
olavsu1 03. aprill 2011, kl 13.07
facebook on etem. seal on ringkond laiem.
 
Talib 03. aprill 2011, kl 13.24
näoraamatusse mai lää. ma olen tegelt selline introvertne inime ja ei meeldi, kui must liiga palju teatakse, kuigi ega mul miskit varjata ka pole, aa ikkagi eelistan vaikselt (anomüümselt) omi asju ajada, selle asemel, et kellade elinal läbi neti kapata :-) ma pigem eelistan kitsamat, aa seeeest asjalikumat/ustavamat suhtlusringkonda

_______________
no onju hää pääv :-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!