Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
midagi head ?
diip 15. mai 2011, kl 18.42
Vähemalt minu klaviatuuril on õ ja e suht kaugel teineteisest. Mis värk?
la-femme 15. mai 2011, kl 18.51
Kas see küsimus oli mulle suunatud?

Just, just! Minu klaviatuuril on õ ja e samuti teineteisest väga kaugel, sellepärast näpuviga see olla ei saanud, millest ma ometi väljagi poleks teinud!

Lihtsalt väike looritatud (R) õel nali minu poolt, palun mitte pahaks panna!:)))
Frukt hiljuti toonitas ju, et meil siin enamasti loomad.....
la-femme 15. mai 2011, kl 18.56
Tule taevas appi! Vladimiri teema on kadunud! No ei ole enam!
Tahtsin oma sõnade tõestuseks just sinna viite teha!
Mis nüüd saab? Kes mind usub! Uuuuuuu...............
diip 15. mai 2011, kl 18.58
Tahtsin ka algul protesteerida, et mis sebrad.
diip 15. mai 2011, kl 19.00
Alles nüüd märkad? Ma nutan juba teist päeva Vladimirit taga.
la-femme 15. mai 2011, kl 19.02
Nüüd jah! Ei ole osanud temast puudust tunda, sest ühelegi postitusele ta ei vastanud!
diip 15. mai 2011, kl 19.06
Ilmselt oli kõnedele vastamisega nii ametis, et arvuti juurde ei jõudnud;)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati diip 15.05.2011 19.06.
la-femme 15. mai 2011, kl 19.17
Nüüd ma taipan!
Ta lasi teema eemaldada, kuna ei jõudnud telefonikõnesid enam vastu võtta!:)))

Ma hästi ei usu, et Unetute nurgast neid niipalju tuli, küllap olid tal võrgud laialt välja visatud....
diip 15. mai 2011, kl 20.17
Miks mitte Unetutest? Kui und ei ole ja kole igav, mis siis muud, kui helistada Vladimirile ja ajada mesijuttu. Kuulas õhtust hommikuni unetute seksifantaasiaid, lõpuks närv ei pidanud vastu:p
diip 15. mai 2011, kl 20.20
Aga tõsiselt, suht sümpaatne kuulutus oli. Pean pöialt Vladimirile.
 
piip 15. mai 2011, kl 20.47
Küllap Vladimiril on tegemist. Naistekas hulgub karjakaupa naisi, kes vaid sellist komput ootavad.:D

Mis ta neist fantaasiatest ikka kuulas, tegudeinimesena asus asja kallale kohe.:D
 
-frukt- 16. mai 2011, kl 13.58
ee, miks teil sebrat tarvis on?

kuigi mulle siinsed loomad meeldivad, võib ju vahelduseks tõesti midagi muud välja pakkuda:



 
Miki 16. mai 2011, kl 23.09
Kas tõesti ei ole muud midagi teha kui ...
 
...kui 16. mai 2011, kl 23.13
nii madalalt kaadreid püüda. Olid sa kõhuli seal?
 
controller 17. mai 2011, kl 00.48
niiiiiiiiiiii, unetud! huvitav millega siis nad hetkel tegelevad?

kes käib fotokaga ringi ja püüab öölooma pildistada, et siis siia tulla ja see kõigile näitamiseks üles riputada, uus liik ikkagist. kes vahib silm punnis peas telekat, teine silm juba looja lastud, sest hommik peatselt koidab ja hea kui ühe silmagagi ära maganud oled ja und näinud...

oot ma vaatan kohe täpsemalt, ahhaaaa, keegi loeb raamatut. tegelikult vist enam ei loe, sest lähivaatlus näitab, et raamat ripneb lõtvade sõrmede vahel üle voodiserva.

nii-niii, üks unetu vist isegi magab? ei, eksisin, ei maga ta midagi, silmad on lahti ja vahib kummalisel pilgul lage, ei tea, kas sealt on vaja kokku lugeda eelneva suve kärbsemust?

üks unetuist vähkreb voodis ja peab seal vist mingit maadlust. esialgu tundub nagu oleks tegu mingi ahvatleva olendiga, aga nüüd, mõni hetk hiljem kostab vihast pominat "sa saatan" ja unetu sööstab meeleheitlikult tekki rapsides rusikas püsti üle voodiserva. uhhh, karm äratus, aga vajalik vist. halvad unenäod ei hüüa tulles.

üks unetuist istub veel praegugi arvuti taga. misasja? üritab vist kangelaslikult siiski unetute au päästa. ärgu püüdkugi, unetute salajaseks deviisisks on "magada, magada ja veel kord magada - igas asendis ja alati".

tegelikult peaks ka seda unetute püha lauset kuulda võtma ja oma pehmesse voodisse sukelduma. mmmmmmmmmmmm... uni tuleb hea.
 
ja üks .. 17. mai 2011, kl 01.17
..unetu, kes üritas kangekaelselt midagi korda saata ja mis tal peaaegu õnnestus, vilgutab punase laternaga ja läheb sinna, kus teised ammu ees
 
-frukt- 17. mai 2011, kl 06.54
controller on niiiiii pikalt jaksanud kirjutada!

ja tõepoolest, mis saaks olla parem kui magada...magada...magada...eriti siis kui peab tõusma
la-femme 17. mai 2011, kl 20.28
Ja nagu seda tihtipeale juhtub, on meid jälle parimast palast ilma jäetud!
Ei sõnakestki neist, kes unetutel öötundidel Vladimiriga mesijuttu puhuvad....ja mida kõike veel...
la-femme 17. mai 2011, kl 20.33
On kindlaks tehtud, et mitte Vladimir ei lasknud oma teemat kustutada - mida rohkem, seda uhkem kehtib ka siin, (naisi, ma mõtlen) - vaid seda tegi see minikleidis tütarlaps, kes kangesti Vladimiriga tutvuda tahtis ja seega uued võimalikud konkurendid juba eos kõrvaldas.

Pärast teema kustutamist lahkus ta siit ka ise. Saavad vist Vladimiriga juba päriselus kokku!:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati la-femme 17.05.2011 20.49.
 
-frukt- 17. mai 2011, kl 21.07
mul on Vladimiri pärast ainult heameel!
ilmselt oli ta juba kaotamas lootust kedagi kohata...
viimases hädas viskas oma võrgu unetute nurka...

ja näkkaski...
 
Rexx 17. mai 2011, kl 21.48
mind hämmastab teie suur informeeritus taolistes asjades, millest siin midagi kirjutatud pole:)
 
noh 17. mai 2011, kl 22.04
naistel on teadagi seitsmes meel või kolmas silm, millega nad kõik täpselt järgi vaatavad:P
diip 17. mai 2011, kl 22.10
Tagurpidi e (ǝ) on nagu õ. Võibolla teemaalgatajal oli raskusi täpitähtedega ja ta pani sobiva asenduse? Sǝbrad:)

Too tütarlaps minis oli tõesti kuidagi kahtlane:p Vist passitab juba Vladimirile käeraudu peale;)

Saatanat pole rohkem kohanud.
 
Rexx 17. mai 2011, kl 22.13
kas räägite Leninist või?:)))
la-femme 17. mai 2011, kl 22.16
Mis tagurpidi e-st sa räägid, diip? Õigetpidi on ju!
Puuduva õ asemel kasutatakse number kuut ( 6 ), nagu ma märganud olen.

Ei, siin oli jutt ikka päris sebradest!:)))
diip 17. mai 2011, kl 22.16
Loodan, et ei;)
la-femme 17. mai 2011, kl 22.17
See oli esimene asi, mida mulle teemat lugedes kohe silma jäi!
la-femme 17. mai 2011, kl 22.17
...mis mulle...
diip 17. mai 2011, kl 22.18
Õigus küll, 6 jah on tavaliselt.
diip 17. mai 2011, kl 22.19
St, tagurpidi 9.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!