Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
puhkusele :DDDD
 
-frukt- 24. juuni 2011, kl 11.37
aga puhkamise kohapealt niipalju, et olen rõõmsalt tööl ja saan topeltmaksustatud!
haun plaani 5 rikkama eurooplase hulka trügida:D
 
vagrant cat 24. juuni 2011, kl 17.33
sama siin, (töö)posti otsas. babahh, kõriauguni! naaatukene veel....
 
isepäine 25. juuni 2011, kl 14.02
kes ytleks tuulele,et puhkama vöiks jääda. eile magas siis kui minagi ja täna rabab taas...ei tea,kas tahab ka rikkaimaks saada :)
 
-frukt- 25. juuni 2011, kl 23.00
milline vaikus ja rahu...
isegi tuul on sellest jaanimöllust väsinud ja magab lõpuks ometi õiglase und.
 
panther 26. juuni 2011, kl 18.39
Mnjahh, lapse sünnipäevapidustused, mis said alguse nädala alguses on nüüd lõpuks vist läbi...selleks nädalaks.:) Hetkel keedan maasikamoosi ja kriban vahelduseks paar rida siia ka. Loodan, et unetud endiselt kõik heas vormis ja elu-tervise juures.:)
 
noh 26. juuni 2011, kl 19.43
maasikate puhul on muidugi toormoos üle prahi:P
panter 26. juuni 2011, kl 19.54
seda saab ka tehtud.:) et ikka kõike oleks omajagu ja valikuvõimalus.:)
alissandra 26. juuni 2011, kl 20.12
Tere!
Tahaks ka moosi, aga täna sai vaid söödud metsmaasikaid. Korjamise jaoks neid nagu polnud ja polnud ka aega. Sai natuke Pärnumaal ringi kooserdatud. Korgipuud vaadatud, matkarajal Reiu järve ääres käidud ja Tori põrgus.
 
isepäine 26. juuni 2011, kl 22.04
just löpetasin TEISE PORTSU maasikad vahukoorega....MMMMMMMMMMMMMM :)

moositegu veel ees.esmalt isu täis kodumaistest maasikatest. kyll on magusad
 
panther 27. juuni 2011, kl 16.24
Alissandra, seda maasikamoosi ei saa ma siit kuidagi sulle läkitada mööda juhtmeid.:) Sul ndal vaja ikka teha.:)
alissandra 28. juuni 2011, kl 11.53
Enam polegi vaja saata :), ostsin täna kuus kilo maasikaid, varsti läheb keetmiseks.
alissandra 28. juuni 2011, kl 21.01
Nooh, kas kõik juba puhkavad?
Delfist ma mõtlen.:)) Peaks ka puhkuse võtma, aga mul juhtub seda vaid nädalavahetuseti.
 
Rexx 28. juuni 2011, kl 22.28
ei puhka midagi. mul on suvepuhkuseni jäänud veel 26 päeva.:(
 
isepäine 28. juuni 2011, kl 22.57
rexx, sa önneseen :)
sul ju midagi oodata veel
istun siin puhkuse ajast kuumaga linnas....prrrrrrrrrr ja iga päevaga läheneb töö algus.
nii kui sai suve oodatud ja nyyd juba päevad lyhenemas.
 
Rexx 28. juuni 2011, kl 23.01
ootajal on aeg pikk....
 
Rexx 28. juuni 2011, kl 23.05
õnneks oli jaanipäevaga seoses pikad pühad ja sai veidi ringi sõidetud ja puhatud. näiteks Ebavere mäel tahtsid sääsed mind elusalt nahka pista. tõrjevahend oli küll kaasas, aga läks meelest seda kasutada.

aga miks sa, isepäine, siis puhkuse ajal linnas istud ja ei puhka?
 
Rexx 28. juuni 2011, kl 23.09
kuuma ilmaga on väga maitsvad maasikad jäätisega.
 
kiusupunn 28. juuni 2011, kl 23.47
Kuuma ilmaga on kõige parem rannas jäätist süüa.
 
noh 29. juuni 2011, kl 06.44
sõrmede peal loetud päevad...ja siis võib puhkus alata...jäätis ja rand ja näkineiud:PPPPP
 
-frukt- 29. juuni 2011, kl 08.37
aga mina veetsin eile oma vaba päeva tervislikult- käisin rattaga sõitmas.
(olen alati imetlenud rattaga reisijaid, kogu elamine on kaasas ja muudkui sõidavad ringi)
suure õhinaga sõitsin kodust liiga kaugele...
tagasi ei jaksanudki enam sõita! päike kõrvetas, tuul oli vastu, seda veel kell seitse õhtul:(((
vantsisin siis ratas käekõrval kodu poole ja kirusin end maapõhja:(
mingi kaubanduskeskuse ees lehvisid lipud, mille põhjal tuvastasin, et tuul puhub mulle tagantpoolt. ronisin uuesti ratta selga.
no lõpuks jõudsin ikka koju ja täna olen täitsa elus veel.
ma ei saa aru, kuidas küll need välismaalased nõnda sõita jaksavad? ainus võimalus, et neil on paremad rattad kui mul!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati -frukt- 29.06.2011 08.39.
Ropp-Raivo 29. juuni 2011, kl 13.59
Üks põhjus, miks sa rattaga sõita ei jaksa võib olla see, et sa oled lihtsalt paks inimene. Paksud väsivad väga kiiresti ja lükkavad mingi aja pärast ratast käekõrval. Olen ise näinud.
Minulgi varsti puhkus käes. Päike õlu merevesi-need me sõbrad kolmekesi!
 
isepäine 29. juuni 2011, kl 14.03
jeshhhhhhhhhh...viimased kohustuste raasud nyyd tehtud...aga ...murdeealised.....ei soostu maale tulema. pean veel päevakese siin olema. nii raske kui emmel ka on....vahest peab neid kuulama.
 
olavsu1 29. juuni 2011, kl 14.32
http://www.upload.ee/image/1455523/makrotest...

pärast mesilast on söögilaud sedasi....
 
-frukt- 01. juuli 2011, kl 09.12
väga hea, et mesilased oma tööd korralikult teevad, siis on võimalus endale ka korralikud meevarud talveks soetada:)
pool aastat ju läbi, kaugel see talv enam:)

RR, vaata, et sa ise paksuks ei lähe, kuuldavasti õllejoojaid kimbutab see oht!
mina olen paks meesöömisest, aga see on vähemalt tervislik.
Ropp-Raivo 01. juuli 2011, kl 13.20
to frukt
Sinu meeldetuletus oli täiesti omal kohal. Jälgin juba viimased viis aastat kehakaalu, et ma paksuks ei lähe. Kui kaal hakkab tõusma, siis taltsutan magusaisu ja söön rohkem suppi:)
 
-frukt- 01. juuli 2011, kl 14.53
kui tahad, võin sulle kajakasupiretsepti anda. see on iseäranis kasulik kaalualandamiseks.
Ropp-Raivo 01. juuli 2011, kl 15.19
See kajakasupp on vana nali, retsepti pole vaja. Mida sina frukt teed selleks, et kehakaal väheneks?
 
z 01. juuli 2011, kl 18.37
mul on ka kehakaaluga probleeme. püüan rohkem trenni teha, aga dieeti pidama ei hakka, sest ma pole mõni preili.
 
-frukt- 01. juuli 2011, kl 20.27
kõigepealt tuleb üle vaadata toitumine. see on üks põhilisi tegureid, mis kehakaalu mõjutab!

mina olen üle läinud tervislikule toitumisele, sest see sisaldab organismile vajalikke aineid sobivas koguses. ükski amps ei ole liiast, mis ma söön, sest ühegi aine puudust ei tohi endale lubada!
kui seejuures peakski tekkima kehakaalu tõus, siis see on ainult tervitatav!
mõelge kui palju kasulikku te juurde olete saanud!
 
noh 01. juuli 2011, kl 21.27
jahhhh...ja ainuke varandus, mida hauda kaasa võtta:P
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!