Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Unimütsid,
alissandra 06. august 2011, kl 01.09
ilusat und!:)
 
noh 06. august 2011, kl 01.44
nii väike sõnum oligi või?:P
alissandra 06. august 2011, kl 06.15
Ärratus!
Nii väike jah, mida sa keset ööd muud teed, kui kõik põõnavad. Sina, Noh, nagu näha olid öösel unetu.:P
 
noh 06. august 2011, kl 08.14
äratus jah:P ...ei mina ei olnud unetu...aa nagu vanakesele kohane ja vääriline on, siis olin elmari tantsuõhtul:P
 
z 06. august 2011, kl 08.36
uni oli aus, sügav ja nägemusteta:)
alissandra 06. august 2011, kl 08.56
Mina lähen, aga nagu vanakesele kohane, päevasele juubelipeole.:))
panter 06. august 2011, kl 09.19
Unes kui nägingi midagi
hetkel ei meenu sest mõhkugi
Magasin sügavat õiglase und
ärkasin alles kui käes ommuku 8 tund
Praegugi veel mul uni on silma sees
ja haigutus lõuad mul lahti teeb...:)))))


Alissandra, ega ainult vanurid juubelil ei käi...:)))))) Ära end nüüd nii tähtsaks ka tee.:))))))))))))
diip 06. august 2011, kl 09.25
Vanurid käivad päevasel, noored vähemalt ööpäevasel;)
alissandra 06. august 2011, kl 09.32
Just, ma mõtlesin päevast pidu.:) Vanasti sai ikka öösiti pidutsetud, aga kes teab, ehk penskarid peavad lõunast kuni järgmise lõuani seda pidu.
 
panther 06. august 2011, kl 09.38
alissandra, sul võib isegi õigus olla..igatahes on see lõbus. Mõtle kui hea on järgmise päeva lõunani külas vedeleda, pole vaja muretseda,et öösel pimedas ei näe enam hästi koju minna jne...:)))))) Keegi ikka märkab ja ksukile kohale veab kui teekonnast ära väsid..... või võtab rajalt maha ja viib plate peale puhkama....:)))))))))))))))))))))
diip 06. august 2011, kl 09.38
Järgmise lõuani? Et kui naabrid tulevad lõuga andma, siis on aeg laiali minna?:p
alissandra 06. august 2011, kl 09.41
Miks palte peale? See nii kõrvaline koht, seal pole kedagi kes platele viiks.
Miks naabrid lõuga peaks andma?
 
panther 06. august 2011, kl 09.45
No ma üldistasin ja ei pidanud silmas üldse seda konkreetset kõrvalises külakohakeses peetavat sünnat, vaid mõtlesin üleüldiselt....... Eks diip arvas ka vist, et kuskil linnas lärmitegemise eest võib pasunasse saada võib-olla....:) Aga no teil seal maal iga maja vahel vist mitu kilomeetrit, pole see lärm probleemiks.:)
alissandra 06. august 2011, kl 09.46
Kle, Noh, ütle, mis linaskist head süüa teha? Mulle kohe varsti tuuakse üks ports. Kuna ma ise ära lähen tuleb nad küll hetkel sügavkülma toppida, aga mis ma nendega hiljem teen?
Korra sai suurt linaskit ahjus tehtud nagu lõhetki, päris hea jäi, aga veel ideid?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati alissandra 06.08.2011 09.47.
diip 06. august 2011, kl 09.46
Naabrid võibolla ei soovi kõiki Elmari hitte pähe õppida;)
alissandra 06. august 2011, kl 09.50
Ei, ei, mina Elmari fänn pole ja Elmarit me ei kuula seal, ikka kas raadio Uuno või sky plus, ega me siis nüüd nii penskarid ka pole.:))) Tantsu tahaks ikka noorte moodi lüüa.
diip 06. august 2011, kl 09.52
Linaskil ja kogrel olevat muda maitse man. Tuleb neid kõigepealt petipiimas (?) leotada.
 
noh 06. august 2011, kl 09.53
ei mina pole suur kalamees ja mitte kala valmistaja.....eriti kalade juures on see äda, et need luud on jube tüütud....seega hoian kalaroogadest eemale:P
 
noh 06. august 2011, kl 09.55
kuldne trio on küll veel tugevasti kuulatav grupp...seega....a muideks, kes ei tahaks kuldset triot kuulata?....ma arvan, et seda kuulavad isegi noored:P
alissandra 06. august 2011, kl 09.56
Mu suurel kalal küll mudamaitset õnneks polnud, mis Porkunist oli püütud, aga ma ei tea, mis maitsega seal Endla järves kalad on.
Noh, nojah, sa mandrimees, ei tea kaladest midagi.:P Ma merest püütud kaladega oskan küll toimetada, aga need va järve omad...
 
noh 06. august 2011, kl 09.58
eks sa tellinud siis mere linaskit:PPPPPPPPPP
alissandra 06. august 2011, kl 09.58
No, ega siis Elmar ei lase ainult Kuldset triot. Kui eesti musast rääkida, siis kõige enam lähevad peale Hellad Velled.
 
n 06. august 2011, kl 09.59
no eilsel elmari õhtul oli ainult kuldne trio ja smailers
alissandra 06. august 2011, kl 10.00
Noh, meres pole ju teda.:) Järve angerjas nt on ka mudamaitsega, täitsa rõve kohe. Kunagi ostsin ja marineerisin, nagu mere ääres teha sai, aga minust ta jäigi söömata.
alissandra 06. august 2011, kl 10.01
Kas käisid Palamusel või?
 
noh 06. august 2011, kl 10.02
eks ma sellepärast ütlesini...et eratellimus merele....no kas siis sa poleseda väärt, et linaskit merest tellida....eratellimusel:P
 
noh 06. august 2011, kl 10.02
käisin ikka jah
diip 06. august 2011, kl 10.03
Linaskit olevat huvitav püüda, aga kuna nad ei võta ühtegi normaalset sööta, jäävad nad minu poolt ahistamata.
alissandra 06. august 2011, kl 10.06
Kas kauge polnud kodust minna, Noh; palamusele, mis tegid seal peale tantsulka üldse?

Linaskit tuleb maisiga püüda.;)
 
noh 06. august 2011, kl 10.09
no nii kalamehed ja kalastajad.....jätan teid kalajutte rääkima...ja kui rääkida pole siis vaadake 6 pealt, kuda see käib:P ma lähen nüüd linnapääle laiama:P aga min u kalalkäimise mälestused jäävad kõik lapsepõlve....no pole hiljem lihtsalt konksu otsa juhtunud astuma:P
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!