Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Unetud
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.08
Ae, Aili! Kus jäid nüüd "suur lobiseja"?
 
c*) 03. jaanuar 2012, kl 01.10
tuleb välja, et mati on siia otse turult tulnud, teeb kaupa ja puha. jätan end siis viimaseks, kui matil selle vastu midagi ei oleja end liiast ära pole väsitanud ;-D
 
Aili 03. jaanuar 2012, kl 01.10
OLEN TÄIESTI OLEMAS
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.10
Ega lakkuda ei maksakski. Veel parem kui lahti ka ei kisuks. Aga mis tehtud, see tehtud ja universaalset nõuannet sa siit kelleltki küll ei kuule selle kohta. Samuti aja kulumise kohta, mis võtab, et üle saada õvi ära unustada - igaühel individuaalne.
 
oh ohhh 03. jaanuar 2012, kl 01.13
Aili on vähe imelik ! sihukesega ei viitsi isegi juttu ajada....
 
c*) 03. jaanuar 2012, kl 01.13
kui käed sügelevad, siis koo või heegelda aga ära noki haavadelt kärnu pealt. ei sellest midagi head tule, ainult inetud armid
 
Aili 03. jaanuar 2012, kl 01.13
Ega suurg nõuannet siit leida ei lootnutki, aga natuke elutarküst küll.
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.13
Mati elu pole kergete killast ega meelakkumine. Mõelda vaid, mõlemad käed kinni kaisushoidmisega ja seepärast ei saa ka siin juttu vesta. Mõne aja pärast tunneb Mati, et ta käed on surnud ja mõtleb kahetsedes, et pidi ta nüüd selle koorma enda kanda võtma. Naised norisevad kaheltpoolt kõrva sisse norsata ning kõrvatropid ununesid sahtlisse - võtma ka ei ulatu, käed kinni.:ppp
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.15
Elutarkut tuleks küsida vanamemmede käest. Need on kõikse targemad nõuandjad. Siin selliseid vist väga palju ei liigu.
 
Aili 03. jaanuar 2012, kl 01.16
Ja tegelikult tahaksin tõstetada üldse küsimuse,(mis kindlasti ei käi kõigi kohta ja igal ühel oma arvamus)mida te Eesti mehed elust üldse ootate?
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.16
"oh ohhh", sa ei pea halvustama kedagi seetõttu, et sulle tema jutt ei meeldi.
 
c*) 03. jaanuar 2012, kl 01.16
unistamine pole ju keelatud ja seda saab mati siit täie raha eest
 
c*) 03. jaanuar 2012, kl 01.18
Aili, peale mati pole täna vist rohkem vastajaid oodata ja nagu ise näed, on matilgi käed kinni. nii, et jälle vale ajastus
 
Aili 03. jaanuar 2012, kl 01.20
hmh ja c*)
Teiega võiks ka tavaelus lobiseda, vähemalt ei ole nilbed.
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.20
Loomulikult ei saa ühelt meeshingelt ära võtta tema rõõmu näha avasilmi und helendava arvutiekraani taga.:p
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.23
Aili, ega siin sellistele küsimsutele eriti vastuseid vist tõesti ei tule. Ma isegi olen huvi pärast mõnelt isendilt pärinud, et mis on tema elusiht või eesmärk jne. Kõige tüüpilisem ja nürim vastus on - "Ma ei teagi, tahaks hästi elada." Kui pärid lähemalt ja konkreetsemalt, siis tuleb midagi sellelaadset vastuseks, et hea oleks saada palju raha, teha võimalikult vähe tööd ja siis lesida teleka ees või arvutis ja mõnusalt "ära elada". Jahmatav.
 
Aili 03. jaanuar 2012, kl 01.24
Las see Matike nüüd tukub ja las ta käekesed puhkavad, eks ta homme vaatab maailma natuke teise pilguga.Peaasi et arvutit ära ei lõhuks.
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.25
Aga loomulikult ei käi see kõigi kohta.
 
c*) 03. jaanuar 2012, kl 01.26
kaks päeva on need isendid kindlasti suutelised lesima aga kas ka kolmandat päeva vastu peavad on juba kahtlane. igavust tuleb kallale ja kondid muutuvad kangeks, muudest asjadest rääkimata
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.29
:ppppppppp. Muud polegi sulle c*) lisada.:p Loodan, et nüüd mõni meeshing end nii puudutatuna ei tundnud sellest vaiksest nöökamisest, et jälle paar grammi viha naissoo vastu juurd ekogunes.:p
 
c*) 03. jaanuar 2012, kl 01.29
teen vahepeal matiga kurameerimiseks ettevalmistused ära, ajan kobedamad hilbud selga ja pesen kõrvad, lootusest, et ehk läheb pärast õnneks ;-D
 
Aili 03. jaanuar 2012, kl 01.29
hmh
Ka mind tegelikult jamatas täna eelkõige see, et inimene keda teatsin lapsepõlvest võis üllatada sellise kannapöörde ja mõttemaailma muutusega. Aga küll saab ise hakkama ja vaevan oma pead lihtsalt asjatult.
hmh kas tohib küsida kes sa ametilt oled?
 
Mati 03. jaanuar 2012, kl 01.30
kas te kuramused saate magama...
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.32
Mnjaaah, seksikas poolläbipaistev, nimepoolest öösärk, selga ajada ja ise ka magama.:p Aga mitte Mati kaissu. Ma ei suudaks küll oma meest teiste naistega jagada.:p Seega, Mati jääb teistele - mulle jääb padi.:ppp
 
c*) 03. jaanuar 2012, kl 01.32
mati, ainult koos sinuga ja vähe aja pärast
 
Aili 03. jaanuar 2012, kl 01.33
c*)
Sull on väga hea huumori soon. See tõeliselt meeldib mulle.
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.34
Aili, ära parem päri. Ma võin olla see, teine või kolmas.:ppp
 
Aili 03. jaanuar 2012, kl 01.36
Ja vaene mati jäigi magama lõpuks,,,,,
 
Mati 03. jaanuar 2012, kl 01.36
valisin ennist valed krõhvad, krt siplevad siiani ja lunivad arvutisse
 
hmh 03. jaanuar 2012, kl 01.37
Võin öelda, et psühholoog pole.:pppppp Poole kohaga hulluke ehk sobib paremini.:p
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!