Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
olen joodik
 
Marju 13. aprill 2012, kl 13.17
Ei, mul ei olnud mehega igav ega muud säärast. Õigupoolest pole ma tundnud iialgi oma suhetes igavust, pigem on lahkuminekud liigse tormakuse ja "üle"elamise tulem. Olen ise keeruline isiksus ega eeldagi, et partner peaks olema ideaalne ning end igas olukorras minu tujude järgi kohandama. Kooselu nõuab alati koostööd. Nimetaks seda justkui suurt projekti, mida arendatakse töö ja armastusega. Olenemata pettumustest, usun siiski ja olen ka endiselt valmis jagama oma elu kellegagi, kes suudab inspireerida mind, meie suhet ning on valmis end tõeliselt pühendama. AGa väga raske on leida tänapäeval +/- 30 meest, kel poleks juba peret või mõnda muud häda küljes ning kellega oleks ka rääkida midagi, arutada maailmaasju jms... Ometi ei pea end rumalaks, inetuks, paksuks, tegelen spordiga, loen raamatuid, hoian maailmasündmustega kursis. Naljakas, aga vahel tundub, et ainult eluvõõrad sinisilmsed tibid saavad meie ühiskonnas tanu alla :)
 
to Marju 13. aprill 2012, kl 15.40
Ma 20-ndates ka ei tundnud, et kellegagi koos otse igav hakkaks.

Aga punkt 30 tundsin, et mida ma küll mehega õhtud otsa peale hakkan, sureksime mõlemad igavusest.
Seepärast hakkasin kooselu edasi lükkama.
Mees soovis koos elada, aga mina ei soovinud.
33a see suhe lõppeski minu venitamise tõttu.

Ja alates 33 avastasin, et polegi enam kedagi sobivat, sest kahjuks enamusega jutt ei sobinud ja kui sobis, siis jälle mina ei sobinud.
 
see 13. aprill 2012, kl 15.57
on küll imelik, et kahekesi on surmani igav, aga üksinda ei ole.:D:D
Ropp-Raivo 13. aprill 2012, kl 16.11
Lugesin siin Marju kommentaari:

AGa väga raske on leida tänapäeval +/- 30 meest, kel poleks juba peret või mõnda muud häda küljes ning kellega oleks ka rääkida midagi, arutada maailmaasju jms... Ometi ei pea end rumalaks, inetuks, paksuks, tegelen spordiga, loen raamatuid, hoian maailmasündmustega kursis. Naljakas, aga vahel tundub, et ainult eluvõõrad sinisilmsed tibid saavad meie ühiskonnas tanu alla :)

Ja mulle meenus selline anekdoot:

Mees tuleb koju, täis kui tinavile. Naine pistab kisama: "Kuradi joodik, ainult viin on sul meeles!"
Mees aga tõmbab taskust paberi:
"Pea kinni! Näed, ma siin tõin ühe testi, vaatame, kui kultuurne sa ise oled! Nii, esimene küsimus: nimetage kaks välisvaluutat."
"Noh, kasvõi dollar ja mark," vastab naine.
"Nii, edasi," jätkab mees. "Nimetage kaks rasestumisvastast vahendit."
"Ma võin neid sulle kasvõi kümme öelda."
"Usun, kallis. Kolmas küsimus: nimetage kaks Islandi jõge. Vaikid? No näed! Nagu arvata võis - peale raha ja seksi ei huvita sind miski!"



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ropp-Raivo 13.04.2012 16.12.
 
to see 14. aprill 2012, kl 00.45
Mõne inimesega koos olles on tõesti masendavalt igav.
Eks osadel on kindlasti minuga ka väga igav.

Üksinda on ka tihti igav, aga mittesobiva inimesega koos on veel igavam.
 
Magadan 24. aprill 2012, kl 22.26
Mis seal ikka, tere tulemast klubisse. Sinu jutt oli justkui minu sulest tulnud. Sama siin: õhtuti ikka 4 pudelit õltsi naha vahele ja siis on hea olla. 4 õltsi, aga mitte alati - kui seltskonnas olen, siis 4 õtlsi on alles rahulik stardipositsioon ja rahvas imestab, et kuidas ühe emase sisse ometi nii palju alkot mahub, ons ta trenni teind? Järgmisel hommikul muidugi luban enesele, et oi, täna enam ei joo. Aga joon. Vahest tuleb nädal n.ö puhast aega, aga siis, jätkan samas vaimus.
Mul küll oma firmat pole, küll aga töö on tasuv või olen ise hästimajandav? Igaljuhul on mul pappi küll; võiks seda kasutada siis abi otsimiseks. Aga mis abi on mul loota; see häda leiab lahenduse vaid siis, kui lepin endaga nii nagu olen, kui suudan mineviku taaga oma õlgadelt maha raputada. Lähen peagi komandeeringusse ca kolmeks kuuks. Vot see on puhkus minu maksale, seal on töötempo lihtsalt nii intensiivne ja polegi aega mõelda mingile õltsile. Krt, töö on ainus, mis mind veel päästa võib.
Muide, nägin ühte saadet ja meiesuguseid kutsutakse hästifunktsioneerivateks alkohoolikuteks. Minu ema, õde, vend või naaber...ei nemad mõika, et ma mure käes vaevlen. Sest igal hommikul olen ju triksis-traksis, käin tööl, suhtlen ilmakodanikega. Elan...
 
Rexx 26. aprill 2012, kl 20.01
millegipärast arvavad paljud alkoholi liigtarvitajad, et nende lähedased ei märka seda ja ei tea asjast mitte midagi.
 
see olemas 26. aprill 2012, kl 23.14
Rexx(mis nimi) on eluvõõras.
Luges kuskilt stampi ja avaldas arvamust.
Teavad vägagi, aga teha ei ole midagi!
Mõelge edasi.
Kes kokkupuutunud on, need saavad aru!
 
Rexx 27. aprill 2012, kl 19.06
see olemas(oi, mis ilus nimi!!!:D)
Ära sildista kommenteerijat, see näitab su enda kitsast silmaringi.

Magadangi ju kirjutab kuidas ta arvab, et tema ema jm lähedased ei tea tema joomisest midagi. Nii arvavad paljud. Teha saab ikka midagi. Alustada võiks kasvõi sellest, et anda teada joojale, et seda on märgatud. Ehk on koos kergem abi leida...
 
VagrantCat 27. aprill 2012, kl 19.35
Rexx Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> millegipärast arvavad paljud alkoholi liigtarvitaj
> ad, et nende lähedased ei märka seda ja ei tea asj
> ast mitte midagi.
***************************************
Ja nii ongi! Mugavam on arvata, et keegi ei tea.

Iseenda petmine on meeldiv tegevus, nn turvapadi, et mitte reaalsusega silmitsi seista.
Arvan, et neist, kes endale ausalt tunnistavad, et on liiale mindud, alkohoolikuid ei saa. Mulistavad mingi perioodi ja siis leiavad, et aitab kyll, elus on muidki asju.
 
Kamtšatka 28. aprill 2012, kl 15.45
No mis teha kui inimene ei leia oma elule head eesmärki.
Siis tuleb see tühjus millegiga täita. Jood end täis, kaob mure, et millejaoks ma küll siin eksisteerin.
Elu tundub ilus:)
Magadan ägab jälle minevikuraskuse käes. Väga õige! Mitte mingil juhul ei tohi möödunut unustada. See oledki ju sina- sinu minevik! Eks see raske ole, seepärast tuleb raskust natukenegi leevendada ja mis oleks parem kui alkohol. Korrakski saad end lõdvestada, et siis jälle oma mineviku orjusesse langeda.
 
PUNANE 02. mai 2012, kl 03.34
6UDNE-mina joon iga 6htu kaks pudelit veini.Vihkan end sellep.V2ga hirmus haigus ja lahti ei saa.Peale t66d vajadus end l66gastada ja siis jargminep.t66l olles nii halb olla.Ei taha teadagi mis seisus mu maks on.Pole enam naljakas...N2dalavahetustest ma ei hakka r22kimagi!P6hjust justkui polegi- no nii loll lihtsalt :(

n.29
alissandra 02. mai 2012, kl 09.28
Mulle pole kunagi kohale jõudnud, mismoodi jaksavad inimesed iga päev juua. On olnud ka enda elus hetki, kus peod kippusid kolme-nelja päevaseks venima, aga siis lihtsalt tuli nii tüdimus peale, et mitte üks tilk ei lähe mitu kuud sisse. Mingi paar kuud tagasi olid poes gini neelud, aga kui selle pudeliga koju jõudsin, oli juba isu üle läinud, nii see seissiki oma paalteist kuud mul külmikus.
 
n40-ndates 16. mai 2012, kl 03.16
Üks joomise põhjus on ka igavus ja üksindus.
Ma ise võtan õhtuti igavusest ja üksindusest natuke shampust, lihtsalt õhtu on üks suur tühi auk, mida peab millegagi täitma.
Aga see tobe õhtuti shampusejoomise komme tekkis mul alles hiljuti.
 
midamida 16. mai 2012, kl 03.47
See on hinnangu andmine, mitte sildistamine, sildistamine on nimetus. Näiteks oled kott aga keegi ütleb võrk. Kui iseloomustatakse ütlejat, siis on hinnangu andmine.Näiteks inimene räägib asjalikku tarka juttu ja mingi ohmu,kellel on neli klassi külakooli, ütleb, et rääkija on lollakas. See on hinnagu andmine.


Ma arvasin, et Magadan on mees aga tuleb välja, et olmejoodikust naine. :))
 
kas 16. mai 2012, kl 08.28
see viimane lause on hinnangu andmine või sildistamine?
või mõlemad üheskoos?
 
mees26 07. juuni 2012, kl 02.08
Katsu leida omale mingi programm, et saaksid liigsest alkoholitarbimisest puhkust (kuna iga päev nii palju alkoholi pole lihtsalt päris tervislik, aga see sõltub ka inimesest - kõik on erinevad). Äkki leiad lihtsalt mingi asendusaine, mis sunniks sind näiteks üle päeva alkoholist loobuma? Kui liiga tihti alkoholi tarbida, siis see võib ka meeleolule kehavati mõjuda (kuna organism saab mingi hetk liigselt kurnatud) ja seda olukorda parandab ainult piisav hulk alkoholivabu päevi.

Minu arust on asi lihtsalt selles, et mõni inimene on harjunud tihti midagi jooma ja siis õlle asemel võib võtta mõned liitrid mingit alkoholi ja siis juua terve õhtu seda.

Aga naised saavad teha nii palju, et meest lihtsalt terve õhtu rahuldada, nii et mehel ei jää õlle joomiseks aega ja on pärast nii väsinud, et jääb kohe magama.
 
mees26 07. juuni 2012, kl 02.09
Parandan ennast:

*ja siis õlle asemel võib võtta mõned liitrid mingit limonaadi ja siis juua terve õhtu seda.
 
vana Tallinn 28. juuni 2012, kl 00.20
külastasin seda foorumit taas üle pika aja ja üllatavalt palju vastukaja on minu teema saanud. Tänud kõigile nõuandjatele ja muidu mõnusatele inimestele. Praegu on seis selline, et olen suutnud joomist tagasi tõmmata natuke. Muidugi nädalavahetustel paugutan nii, et maa on must... reedel, laupäeval. Aga nädala sees võtan harva õlut, võibolla korra, mingi hea filmi või saate kõrvale.
Minu nipp seisnes selles, et lihtsalt ei ostnud enam poest alkoholi, kasvatasin iseloomu. Esimesed kolm päeva on kõige raskemad, siis ikka kibeled, et krt, läheks võtaks ikka mõned õlled, mis need ikka teevad. Aga kui tekib juba harjumus, et ei osta, siis ei tunne enam mingit vajadust ka. Nagu ma alati olen arvanud, asi on endas ja tahtejõus kinni, puudutagu see siis dieedipidamist, trenniskäimist, suitsetamise lõpetamist või alko ostmist.
 
Kah businessman 01. juuli 2012, kl 00.37
vana Tallinn, lugesina su teemat ja ...leidsin ikka palju sarnasust. Küll olen sinust oluliselt vanem, aga teema sama. Kusjuures minu taks on õhtuti on mingi 3...3,5 liitrit sellist 5protsendilist õlut. Nüüd lajatavad, et olen joodik:D
Kusjuures joon ainult õhtul, kuna elan üksi. Päeval ma olen väga hea spetsialist ja mitte keegi...no absoluutselt mitte keegi ei aimaks, et ma sedasi õlut kallan. Peale kaalutõusu, ei väljenda see veel miskis, aga...ma ju tean, mida ma teen, ei peta kedagi sellega. Ja ühel päeval peaks järgi jätma. Lihtsalt imestan, et no ei ole joodik...ilus, puhas, korrektne jne mees. Ju siis mõni kukub kraavi, teine sureb seistes? Lihtsalt huvitav oli lugeda teemaalgatajat(kommid muidugi enamus metsa, kuna ei tunne ju teemat)
 
Anja-Nanja 01. juuli 2012, kl 00.46
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 19.11.
 
tõde 10. juuli 2012, kl 10.54
kõiges on süüdi head eesti õlled :)
 
Karla Hiiu 15. august 2012, kl 16.06
Kas janune mees on kalja juues joodik?
 
n25 03. september 2012, kl 16.08
Püüa õllekoguseid vaikselt vähendada, ära osta 6packi,osta lahtiselt ja osta vähem. Vaikselt vähendad kogust. Või võta mõni õhtu õlle asemel jäätist või šokolaadi. Midagi head. Püüa teha nädalas õllevabasid päevi. Öeldakse, et nädalas peab olema 3 alkovabat päeva vähemalt, et mitte maksa ülekoormata. Tee esialgu nädalas kasvõi 1 või kui saad 2 alkovabat päeva nädalas. Püüa asi viia nii kaugele, et jood midagi ainult nv. Sisenda endale, et ei vaja alkoholi, et end hästi tunda. Jäta mõni õhtu poodi minemata peale trenni.

Eelnevalt üks kasutaja arvas, et on ok endale igapäev õlut sisse libistada,kuid see on vale. See õlle joomine on justkui harjumuseks saanud,igaõhtune vabastav tore tegevus...kui see veel jätkub, siis ühel hetkel hakkab inimene koguseid suurendama või kangemat alkoholi jooma..edasine on juba must stsenaarium...lõppedes mingi hirmsa haigusega, tänaval või siis surnukuuris.

Sulle meeldib teater, raamatud, poliitika... püüa leida keegi(kasvõi mõni sõber või tuttav), kellega käia teatris või kinos või jalutamas... või loe lihtsalt õhtul raamatut, kõrval soe tassike teed. Tähtis on täita see õhtune harjumuspärane alkojoomine millegi muuga.
 
olen üks 04. november 2014, kl 18.58
kes mehe välja tõmmanud on. Ja seda korduvalt nii umbes 5-6 aastaste vahedega, kui ta jälle korraks tsüklisse on langenud. Saab aidata. Aga ainult siis, kui mees ISE soovib. Nii et jaksu teile. Abielus pealt 25 ja õnnelikult.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!