Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Uks
 
MR 22. mai 2012, kl 18.49
Noh jah... tänud, aga ehk saaks eesti keeles?
alissandra 22. mai 2012, kl 19.08
Faulkner polegi vististi midagi head öelnud.:P Vähemalt mul olevas tsitaadiraamatus pole ühtegi tema tsitaati.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati alissandra 22.05.2012 19.14.
 
abc 22. mai 2012, kl 19.12
"Tapatandril näeb inimene vaid omaenese sõgedust ning meeleheidet ja võit on filosoofide ja narride illusioon. " - näe, midagi ikka ütles ;)
alissandra 22. mai 2012, kl 19.15
Nohjah, see ka ainuke, mida netist leida on, ma ei hakanud seda trükkimagi, sest selle leiab igaüks niigi üles.
alissandra 22. mai 2012, kl 19.23
Ihiii, uks pidi meeletult krigisema ja foorumit reostama.:)) Tegelikult reostavad hoopis mingid igivanad luule ja musateemad siin, mis on ammu juba ajast ja arust.:P
 
abc 22. mai 2012, kl 19.28
"Faktidel ja tõel pole tõesti suurt midagi ühist" - näe, ütles veel midagi ;)
Mardil sai ka ruum otsa. ;)
 
noh 22. mai 2012, kl 20.12
minul on kuumad ladina mõtteterad käsil...muid pole kahjuks pakkuda:P näiteks siin on üks: Haige, kes määrab arsti oma pärijaks, teeb endale karuteene. ...või siis ...Argpüks näeb olematuid hädaohte
niisiis...et suures linnas võib üksik olla....ja kui võtta veel suuremat...siis läheb asi veel üksikumaks
 
noh 22. mai 2012, kl 20.27
niisiis....tegusale ei ole ükski päev liiga pikk......ei tea, kuidas siis mul.., mu päev ei saa alatagi, ku juba lõppeb...eh jah...aeg kiirelt lääb:P
 
noh 22. mai 2012, kl 20.34
See, kes ei oska oma suud ohjeldada, kannab selle eest tihti karistust......no see on ikka tõeline tõde..teab kohe seda oma käest väga häste:PPP
 
Rexx 26. mai 2012, kl 10.39
Loodus on andnud inimestele ühe keele, kuid kaks kõrva, et võiksime teisi kuulata kaks korda rohkem kui räägime. /Epiktetos/

lisaksin siia, et loodus on andnud ka kaks kätt ja 10 sõrme, et saaksime rohkem kirjutada...:)))
 
-frukt- 02. juuni 2012, kl 07.12
üks vahepeal pisut leierdatud, kuid ikka endiselt aktuaalne ütelus:

****kui sind pole siin, siis pole sind olemas****
 
VagrantCat 02. juuni 2012, kl 11.48
Paha ma olen, põrgus ma põlen ja sellest ma ei hooli. Meelsamini olen põrgus kui seal, kus oled sina.


Mees, kes liigutab mägesid, alustab väikeste kivikeste ärakandmisega.

W. Faulkner (vägavabatõlge)
 
-frukt- 03. juuni 2012, kl 15.04
ja mis on selle mehe nimi, kes mägesid liigutab?
muhamed.
 
Rexx 14. juuni 2012, kl 19.41
aeg liigub väga ruttu, varsti juba jaanipäev.

"Aeg on kõige väärtuslikum asi, mida inimene saab kulutada."
Theophrastos
la-femme 14. juuni 2012, kl 19.54
Inimese aeg ei liigu ringikujuliselt, vaid kulgeb sirgjooneliselt edasi.
See on põhjus, mispärast inimene ei saa õnnelik olla, sest õnn on igatsus kordamise järele.

Milan Kundera
“Olemise talumatu kergus”
 
kõverik 15. juuni 2012, kl 21.42
see sirgjoon ja kordamine käisid ehk milani enda kohta:)üldlevinud seisukoht on hoopis, et elus on tõusud ja mõõnad, ehk siis elu on kurviline.
kui poleks langusi, siis ei oskaks ka tõusudest rõõmu ehk õnne tunda.

kulgemine mingi sirgjoone peal oleks väga igav ja pole siis ime, et igatsed tagasi aegs kui olid sirgjoone alguses ja sul polnud veel nii igav.
 
-frukt- 19. juuni 2012, kl 21.18
Kõverad teed ei vii iialgi sihile!

- Balzac "Isa Goriot"
 
mõtteid "uksest" 20. juuni 2012, kl 04.39
Mulle avati uks, aga mina ei söandanud sellest kunagi päriselt sisse astuda. Kõõlusin mõnda aega uksepraos, jäin paar korda sõrmipidi ukse vahele ja sain lõpuks uksega kõva paugu vastu pead ja muhu otsaette. Nüüd lahutab mind kõigest heast ja ilusast ning edenemisest jälle nagu paks poolläbipaistev klaassein. Oleks see sein ometi täiesti läbipaistmatu, et ma ei aimakski, millest ilma jään!
Elu, ära jaga kellelegi tundeid ilma tugevuseta ega huvi ilma võimete ja tahtekindluseta! Ma olen nii väsinud, ei taha enam selle kogemuse üle juurelda ning soovin praegu ainult hingerahu, vist isegi ükskõiksuse ja resigneerumise hinnaga. Head ööd või tere hommikust - kuidas kellelegi!
 
fruktile 20. juuni 2012, kl 04.40
Ehh, sirged teed ei vii ka alati sihile.
 
cbv 20. juuni 2012, kl 07.48
kääksutab nina ukse vahelt sisse - mis toimub? miks toimub? miks nii kurblikud sel imeilusal suvehommikul?

tänase päeva moto:
Armastada kedagi on kaunis - alustame iseendast.
(Mitte et mul midagi eneseohverdamise vastu oleks.... aga ohverdaks seekord siiski kellegi teise:))
 
Rexx 20. juuni 2012, kl 21.33
Kõik mõtlevad maailma muutmisest,kuid keegi ei taha ennast muuta.

Lev Tolstoi
 
VagrantCat 20. juuni 2012, kl 22.28
"Sa avastad, kui lihtne kõik on. Ainult julgust on vaja."

Paolo Coelho
 
Rexx 06. juuli 2012, kl 12.28
seda ust pole kah enam keegi tükil ajal paotanud...

...mida harvem tuled, seda armsam oled?:)
 
noh 06. juuli 2012, kl 16.56
nii armas:PPPP...ma hakkangi nüüd veel harvem tulema...sel juhul:PPP
 
cbv 06. juuli 2012, kl 16.59
linnuke kirja - olin siin ja mitte midagi tarka ütelda ei ole.

ilmselt mul tegu dlfiküllastusega, loen uudiseid üle rea ja väga valesti.
ainult 2 näidet:
1. müüa b o r d e l l ........miiisssaasja???? (tegelt oli *borderkolli*)
2. nõukogude kosmosekapsas.........??? (*kosmosekapsel*)

(läheb ja kasvab ümber, õpib lugema ja ostab prillid)
panter 07. juuli 2012, kl 09.25
Omik!:)

Ma olen ka vist puhkuse alguses oma peas suurpuhastuse läbi teinud. Ei mingeid mõtteteri hetkel ega eriti tarka juttu.:)

Kui nüüd just pingutada, siis meenub kuskilt loetud definitsoon rikkusele ja rahule, aga selles pole ka vist midagi erilist ega uut. Siia kribada ehk isegi kõlbab, et linnukest kirja saada.:)



Rikkus on oskus endast anda. Mida avatum (hirmutum) kõigele olete, mida vähem enda omaks peate, mida rohkem endast energiaid/infot läbi lasete - seda rikkam te olete.

*

Rahu on oma hingerikkuste jagamine kõiksusega ehk kõigega tasakaalus olemine. Kuna kõik on pidevas muutumises, siis tuleb rahu nimel pidevalt tööd teha ehk armastada.
panter 07. juuli 2012, kl 09.27
Ja selle teema uksehinged võiks ära õlitada, siis ei kääksu enam niimoodi kui rahvas siin edasi-tagasi voorib.:))
 
kiki 07. juuli 2012, kl 11.08
mis kääksumist sa siin kuuled?
võibolla hiilisid vaikselt ukse vahelt sisse? teinekord tee uks ropsti lahti:)
 
Rexx 07. juuli 2012, kl 22.23
las see uks pigem kääksub, siis on teada, et siin keegi ikka liigub. oleks halvem, kui kõik vaikselt mööduksid.:))))

"Me vajame põhjust rääkimiseks,kuid mitte vaikimiseks."
Pierre Nicole
panter 08. juuli 2012, kl 09.00
kikile

Kassid kuulevad paremini...:))))))))

Aga tegelikult meenus see pigem seetõttu, et kuskil varemalt sai selle kääksumise kohta loetud.:)


Rexxile

No mis tast kääksutada, niigi klaasist tuba, kohe on näha kui keegi siin sees paberilehti tõstab ja nende sisu teistelegi ette kannab.:) Pealegi, pikka aega ei talu kääksutamist keegi.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!