Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
mida küll teha?
 
igavlev unetu 29. mai 2012, kl 18.11
no küll on igav. vihma sajab, mitte midagi teha ei viitsi. misasja te koguaeg teete, et igav ei hakka?
 
kepijuku 29. mai 2012, kl 18.20
kui keppi ei saa, siis lähen lihtsalt magama.
 
soovitaja 29. mai 2012, kl 18.24
Tänapäeva kiirusytavas maailmas oleme harjunud kogu aeg midagi tegema, ja kui siis saabub moment, et äkki polegi midagi vaja teha, siis ollakse kohe hädas, et on igav.
Ole lihtsalt niisama, mõtle elu üle järele...
Taustaks kuula muusikat...
Siin neid muusikateemasid jagub, võid ka vanu teemasid lugeda. Kunagi oli siin vilgas elu, kellelgi polnud kunagi igav. Nüüd on teised ajad kahjuks, igaüks vaatab ise, kuidas hakkama saab ja meenutab vanu aegu.
 
igavlev unetu 29. mai 2012, kl 18.26
läheks magama küll, aga und pole. mingites vanades teemadeska tuhnida ei viitsi.
 
Igast asju 29. mai 2012, kl 18.35
Öeldakse ju ikka, et igaval inimesel on igav:)

Aga tegelikult, mine kasvõi Youtube'i ja hakka vaatama midagi ja jäädki vaatama. Vaata näiteks Ray William Johnston'i videosid või vaata mingit filmi, mida ka youtube'is leidub.

Mine mängi online mänge. Või loe, joonista, kirjuta,meisterda midagi... Võimalusi on palju. Või siis lihtsalt oleskle - see on ka tegevus. Puhka, mõtle omi mõtteid.
 
Kuule. 29. mai 2012, kl 18.43
Igav ongi sellel, kes ise on igav. Lihtne.
 
igavlev unetu 29. mai 2012, kl 18.43
tänan nõuannete eest!
leidsin siiski ise oma niši:) kui kellelgi veel kunagi igav peaks hakkama, siis on mul omalt poolt lahendus pakkuda.

miks mul üldse igav hakkas, ilmselt olen jah igav inimene. tegelikult tulin arvutisse ühe inimesega suhtlema, aga teda pole ega pole. ja mul oleks talle nii hea uudis edastada. siis proovisin ühele teisele seda öelda. tema ei võta jälle telefoni vastu!
no ja niimoodi mul igav hakkaski.
 
Rexx 29. mai 2012, kl 19.30
oi-oi, kui on olemas arvuti ja internet, siis ei saa igav olla, hoopis ajast tuleb puudus.:)
alissandra 29. mai 2012, kl 19.30
Ma ootan juba pikemat ega vihma, aga pole teda juba üle nädala näinud.:) Va laup hommikul mõned piisad, mis isegi märjaks ei teinud. Kui tuleb vihmane ilm, hakkan toataimedega tegelema, senikaua müttan veel aiamaal.
 
Rexx 29. mai 2012, kl 19.33
vihma ju lubatakse küll, aga see sadu lükkub aina edasi.
 
noh 29. mai 2012, kl 19.39
ei ole meil ka jälle seda vihma...ei tea kas hakkab jälle see iga aastane jama pihta...teised saavad, a meie ei midagi:Pigav...no jah...õues võib alati istuda, kui muud teha ei ole...ja mokalaata pidada:PPP...ja kui toas just muud ei viitsi teha...siis läheb nägideraamat valla ja mängima...kas või teistest mööda kihutama....ja nüüd lähen vaatan, mis need head uudised oo:PPP
 
c*) 30. mai 2012, kl 07.11
kuidas saab inimesel igav olla, aru ei saa? see ei ole lihtsalt võimalik, enne jään ajast puudu ja kätest-jalgadest, peast rääkimata väheks, kui igavaks läheb.... ja vihma sajab meil täiega, seda juba poolest ööst.

kmkm, mõni hakkab enda väikest nina liiast räästa all püsti ajama..nii võib kogemata läkastama hakata, kui vesi sisikonda vallutab ;-D
 
noh 30. mai 2012, kl 18.25
ei noh ..ei tea kas minu pihta on siin jälle tulistatud?:P...ok...uudiseid polnud...aga vääga põnevaid reisipilte oli pandud...silm puhkas kohe neid vaadates:PPP
 
Rexx 31. mai 2012, kl 19.57
vihm oli ära, nüüd on külm...oh ei ole inimene kunagi millegagi rahul.:)
 
nohhike 31. mai 2012, kl 20.16
egas tohigi olla:PPP
 
-frukt- 02. juuni 2012, kl 07.09
ilust vihmast laubat kõigile!
ei ole vaja kasta, muru ei saa niita, sääsedki on peitu pugenud.
no mida paremat ühest nädalavahetusest veel tahta?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!