Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Luule-ja jutunurgake:)))
 
nohhike 02. august 2012, kl 21.59
kuuga...mis ikka muud saab olla...kui see...............:P
 
kuu 02. august 2012, kl 22.06
no kas sa näed, täiskuu varakult platsis.
ja valge daamgi juba valmistub haapsalus müürile tulema. ise nägin :)

kas linnud ja roomajad sobivad hiirtest-kassidest paremini?

Me oleme trobikond linde,
mis moodustab ühise rinde.
Ei roomajad aima, kui kena
on lennelda parvedena.
On tugev me tiibade tuhin.
Laul kihutab ees ja meid juhib.
Ei roomajad hooma, kui kena
on tiirelda vabadena.
Ei tunne me hirmu, ei häbi
ka taevastest tungides läbi.
Kust roomajad teaksid, kui kena
on tõusta meil uljatena!
Me punume põnevaid pesi
ja nendime tasakesi:
"Ei roomajad adu, kui kenad
on linnud, kel hinges on kevad."
 
lilleke 02. august 2012, kl 23.15
kuu
helendav ja suur
augustiöös
oma ringkäike tehes
vaatamas
mu aknasse

helkjate kiirte sööst
üle kasevõrade
tumedate pihlaokste tagant
tungimas
läbi mu hinge mõrade
pannes nii igatsema
midagi püüdmatut
nimetut
ja uut

kuu
helendav ja suur
 
kuu ootaja 03. august 2012, kl 00.31
"Kes suudaks uskuda, et pole valgust,
kui öösiti ta kuhugile kaob?
Eks pingsamini tõtta selle jalg just,
kes raske koorma õlgadele laob.

Mismoodi võiks see tunda ilu tõelust,
kes tunnetanud pole inetust
ja inimolemuse jõulist õelust,
mis sädeledeski on imemust?

Kui ööd ei oleks, ei me näeks siis tähti
ja meie maailm oleks pisk ja jäik.
Kas ongi mõtet hurjutada vähki,
et tema käik on tagurpidikäik?"

- A. Alliksaar
 
kuu ootaja 03. august 2012, kl 00.34
et kuulata önne,tuleb avad ka
silmad, sest naeratused on
vaiksed
 
täiskuu 03. august 2012, kl 20.57
lase end vabaks
ma ei nuta su eest pisaraid
ma ei peida oma nägu
kõik, mida tead
saab kullaks kord
ma olen seda ju ometigi
sulle lubanud

ma hoian su käest
ja tasa vaikin
"ei, palun ära tee haiget endale,sa!"
kõik saab korda,
nagu ma kord lubasin
 
kuutõrvaja 03. august 2012, kl 21.02
Kuidas siis kõik korda saab, mismoodi?! Mitmed asjad lähevad järjest allamäge hoopis.
 
täiskuu 03. august 2012, kl 21.06
ole tasa. :D ära hakka jaurama jälle :D
võta aeg maha..ära mine närvi..see ei aita nagunii. närvipinge viib sind eemale tegelikust tasakaalust, mida sul vaja on. harmooniat on vaja, aga kui põed sellepärast, et elus on tasakaalutus..

ära mõjuta närviliste mõtetega enda elu.. võta vabalt..
 
kuutõrvaja 03. august 2012, kl 21.06
Aasta tagasi oleks jah veel mõned olulised asjad järje peale saanud, aga nüüd on ju hilja. Kui saaks aega vähemalt ühe aasta võrra tagasi keerata!
 
täiskuu 03. august 2012, kl 21.07
kuula oma südant
 
kuutõrvaja 03. august 2012, kl 21.09
KUIDAS ma saan vabalt võtta? Mul on vaja välja nuputada, mis minust pikemas perspektiivis edasi saab!
 
täiskuu 03. august 2012, kl 21.09
mis see aasta siia puutub? lood reaalsuse ju siin ja praegu. see on tähtis. kõike on võimalik muuta, kui piisavalt tahtejõudu on. ära ole nii tahtejõuetu, suudad küll ju, sa tead, et suudad.
ma olen alati sinusse uskunud, isegi siis kui sina minusse uskuda ei tahtnud :)
 
kuutõrvaja 03. august 2012, kl 21.10
Hilja on juba kuulata oma südant! Nüüd tuleb mõistusega halbadest variantidest valida vähem halb.
 
täiskuu 03. august 2012, kl 21.10
no mis siin mõelda on? :D hops, hops..tõde hüppab kohe pöösast välja. (sorry ö-d tulid :D)..
mõte, mida sa tahad teha ja ära hakka heitama seda, mida teised võiksid sellest arvata..
 
kuutõrvaja 03. august 2012, kl 21.12
Kulla Täiskuu, sa ei saa kuidagi teada, kes ma olen. Minul pole küll aimugi, kes sina oled.
 
täiskuu 03. august 2012, kl 21.12
miks sa nii negatiivne oled? ole positiivne. palun. ma saan aru, et palumine ei aita ja asjad ei toimi käsu peale.
mine õpi midagi uut. samas iga päev on uus õppetund, õppimine jne. alusta otsast peale. ära karda algusest alata. nii jätadki elu elamata ja satud veel suuremasse segadusse hiljem.
ma saan aru, et tegutseda on vaja ja kohe.
 
täiskuu 03. august 2012, kl 21.13
tore on, kui sina mind ei tea, ma ka sind ei tea..anonüümsed hinged internetiavaruses.. mis selles patust on? elame näeme.
 
täiskuu 03. august 2012, kl 21.15
Antud juhul muutis see aasta minu jaoks PALJU. Toda võimalust mul enam ei ole, ei ole, EI OLE.
 
kuutõrvaja 03. august 2012, kl 21.23
Vabandust, 21:15 kommile panin kogemata vale autori.

Mul on vaja elatist teenida. Heal juhul õpib inimene muidugi iga töö käigus midagi juurde, aga ma ei saa enam valida mida ma TAHAN teha või õppida.
 
täiskuu 03. august 2012, kl 21.24
ja sa arvad,et kui vana võimalust taga nutad, et saad selle võimaluse tagasi? :) Ei saa ju. Elu läheb edasi. Peaksid uusi lahendusi otsima. Lahendamatuid probleeme ei ole olemas ;)
 
täiskuu 03. august 2012, kl 21.26
miks sa valida ei saa? Blokeerid niiviisi ju kogu mõtlemise ära?, et "ei saa", "ei saa", "ei saa", siis jääbki saamata ju..reality check. inimene õpib kogu elu. ja võimalik on areneda igalpool, isegi kohtades, mis alguses väga suurt võimalust ei paku..alati on võimalik ronida kõrgemale ja kõrgemale.. alustada madalamalt kohalt..aga liikuda ülesse. ;)
 
täiskuu 03. august 2012, kl 21.28
vana lugu, aga äkki upliftib spiriteid
http://www.youtube.com/watch?v=VILWkqlQLWk
 
kuutõrvaja 03. august 2012, kl 21.36
Ei arva, et saaksin vana võimaluse tagasi. Ma peaks tegelikult siin ka suu kinni hoidma, aga vahel on see ikka veel raske, sest reaalis pole ühtegi inimest, kellega usaldaks nõu pidada.
 
täiskuu 03. august 2012, kl 21.38
ok. ma kirjutan luulet edasi siis.


aga ära mossita, pliiiiiiiiis
 
täiskuu 03. august 2012, kl 21.40
samas kui ei usalda, siis ei saagi nõu.. :D kurb ju.. kellelegi peaksid ikka rääkima, keegi, kes avaks maailmapildi ja oskaks teisiti vaadata asju, kel oleks kogemusi jne jne
sellist inimest või inimesi, kes oskaksid nõu anda on inimesel, inimestel ikka tegelikult väga vaja..
 
täiskuu 03. august 2012, kl 21.50
mured sul puhugu
äikesejärgne tuul
öö sul toogu
helgeid-selgeid mõtteid
mis hommikul paberil plaanideks valmivad

ma soovin sulle plaanide täitumist,
perspektiivide avardumist
soovi vaadata alati paremalt poolt
isegi siis, kui taevas on vihmapilv, suur
 
kuutõrvaja 03. august 2012, kl 21.57
Täiskuu kirjutab kenasid värsse. Kas Täiskuul on olemas niisugune inimene, kellega ta keerulistes olukordades julgeb nõu pidada? (Küsin lihtsalt selleks, et saada teada, kas üldse kellelgi on sellist inimest, kellega usaldatakse vajadusel kõigest rääkida.)
 
täiskuu 03. august 2012, kl 22.01
ma ei soovi kõnelda siin, sellel teemal. vabandust. omavahel rääkides, kuskil mujal..miks mitte.. aga mitte siin, tuhandetele silmapaaridele vaatamiseks, lugemiseks.


tavaliselt kipub olema nii,et on palju nõuandajaid, kes pakuvad oma nõu, aga keegi tegelikult ei kuula.kõik lihtsalt suruvad peale seda, mis tundub nende jaoks õige. mida nemad arvavad, et ma peaksin tegema. aga see pole ju alati õige. nad ei kuula ju tegelikult. eksole, Kuutõrvaja?
 
kuutõrvaja 03. august 2012, kl 22.06
Nii see kipub olema jah. Mina ei taha ka siin selliseid isiklikke asju arutada. Katsume siis ikka igaüks oma jõududega hakkama saada. Aitäh Täiskuule osavõtliku suhtumise eest! Head nädalavahetust!
 
täiskuu 03. august 2012, kl 22.13
ma nii väga tahaksin öelda, mida
tegema peaksid,
aga selle asemel suu sulgen
ja ilusaimat õhtupoolikut ja ööd
soovin taas!

kõike kõige paremat!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!