Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
- ilusate piltide ja värvide sõltlus, nii veider kui see ka ei tundu...
 
tumesinine öövesi kuukiirte sillerdustega 30. mai 2013, kl 00.40
Tere!
Pole siia enne sattunud, aga kuna armastan olla üleval esimese poole ööst, siis olen sageli mõelnud, tahaks leida mõttekaaslast või jutukaaslast, kes jagaks mu kirge.
Nii kummaline kui see ka ei tundu, aga olen täiesti sõltuvuses ilusatest värvikombinatsioonidest ja ilusatest meelelistest piltidest, mis on siis tavaliselt kas

looduse, moe, käsitöö või kunstiga (seda nagunii) seotud.
Nii raske on päris täpselt kirjutada oma veidrast vajadusest õhtuti leida midagi meeliergutavat, mõnda ilusat pilti, või blogi, või vaadata hoopiski mõnd kaunist ajakirja, uut raamatut...ja tunda kuidas see kõik toidab meeli, isegi vaimset poolt.
Ma ei julge oma sõltuvusest kõva häälega rääkitagi, see tundub pealtnäha nii triviaalne.
Aga ehk "kõnnib" mööda siit unetute foorumist mõni sarnane inimene, oleks tore seda teemat arutada.

tumesinine
(mu lemmik, igas gammas)
 
möhh 30. mai 2013, kl 00.56
Nii vaimse inimesega isegi ei julge rääkida.
 
Hõbevalges 30. mai 2013, kl 00.59
Öökull on öösel üleval.Lehitseda sinu mõtteid,miks mitte
??
Mida arutada soovid?
 
kuukiired jm. 30. mai 2013, kl 01.20
Õnneliku inimese tunnused vist. Kes võitleb ellujäämise nimel, ei suuda langeda sellele lennule vist. Ollakse 2 jalaga maa peal kinni selle asemel kurvalt.
 
kuukiired jm. 30. mai 2013, kl 01.22
... Või siis unistatakse hästi suurelt. Aga see väljub reaalsuse piiridest.
möhh
 
lootusrikas 31. mai 2013, kl 09.31
Võib-olla polegi see sul sõltuvus vaid alateadlik soov põgeneda sellest kõike rahaga mõõtvate, asjalike, kahe jalaga maapeal inimeste maailmast.

Sa ju vaatad ja naudid neid kauneid meeliergutavaid ilusaid pilte, blogisid või mõnd kaunist ajakirja, uut raamatut õhtuti, siis kui päevatöö ja -sündmused seljataha on jäänud. See tegevus annab sulle tagasi tasakaalu ja sisemise harmoonia ning tekitab hea enestunde. Saad laksu nagu narkomaan (see pole küll antud juhul kohane võrdlus, aga kõigile arusaadav) ja hõljud selles seni kuni hall argipäev selle segi paiskab. Õhtul naased taas oma tavapärase tegevuse juurde ja oled jälle õnnelik. See teeb su hingele pai.
 
cbv 02. juuni 2013, kl 14.58
reaalsus ei kao mitte kuhugi, milleks muretseda ja keelata enesele fantaseerimist, unistamist ja kõikide muude toredate(ja kõrvaltvaatajate jaoks vbl) kasutute asjadega tegelemist?
panen lingi Londoni Rahvusgalerii virtuaalse tuuriga - 18 saali, palju põnevat.


http://www.nationalgallery.org.uk/virtualtour#/central-hall/
__________________________________
langevarjust ja mõistusest on kasu ainult siis kui nad avanevad.
 
Rexx 10. juuni 2013, kl 10.20
 
öökull 10. juuni 2013, kl 17.59
Tere, tumesinine! Sinu mõtted olid väga lahedad. Aga mind hämmastas, et selliseid värvisõltlasi on peale minu veel! Ega jah kõva häälega ei julge ju rääkida, et täiseas inimene ostis omale VÄRVIPLIIATSID. Aga just nii ma tegin! Lihtsalt niisama, joonistada pole iial osanud, aga kritseldan omaenda rõõmuks. Millest küll selline vajadus värvide järgi tekib? No OK, argielu on suht rutiin muidugi, ise töötan lausa kahel kohal ja töö väga proosaline. Loomulikult naudin õhtul raamatut, ajakirja, aga need värvid? Võin pea anda, et keegi mu töökaaslastest ega sõpradest õhtuti värvipliiatsitega ei nikerda! Ja hoia taevas, kui keegi teada saaks, hulluks peavad ju! Aga tõesti, millest selline vajadus võiks tekkida? Mida veel värvid-teed? Jutusta, öösel hea muljetada. Olen ka öökull ( umbes 3-ni öösel parim aeg).
Muide, mulle meeldivad KÕIK värvid peale musta, halli ja pruuni!
Rexxi värviteraapia oli väga lahe!
Päikest su värvimaailma!
 
öökull 10. juuni 2013, kl 18.02
Su värviteraapia oli super, sellist peaks lausa 3 korda päevas vaatama, tõeline kaif! Oled väga nutikas, kui veel midagi sellist leiad, jaga ka unetutega!
 
Rexx 10. juuni 2013, kl 22.56
 
Rexx 10. juuni 2013, kl 23.20
 
cbv 11. juuni 2013, kl 16.11
Rääkides joonistamisest ja värvidest:

Andke lapsele paber ja värvid. Las ta joonistab ühe väljamõeldud looma, paneb talle nime, mõtleb välja, kus ta elab, mida sööb, kes on ta vaenlased, kes sõbrad.
Tulemused võivad olla hämmastavad ja inf, mille saate unistuste ja hirmude kohta, ülihinnaline.

Mis puutub "rahva arvamusse" - miks ma mõtlen praegu Soosaare peale, kes öises Pariisis rulluiskudega ringi kimas?
 
öökull 12. juuni 2013, kl 15.12
Kas Soosaar tõesti rulluisutas Pariisis? Aga no see on ju Pariis, pealegi kunstiinimestele on kiiksud lubatud. Ja lapse joonistamine on ju ka täiesti tavapärane tegevus, aga täiseas ja nn.norminimese jaoks on ikka teised reeglid, kahjuks. Aga pole hullu, värveldan edasi, rulluisutama ei lähe, sest ei taha kukkuda!!!
 
öökull 12. juuni 2013, kl 15.16
AITÄH Rexx! Vapustavad videod, nüüd on unetud ööd sisustatud hulgaks ajaks! Kahtlustan, et oled midagi kunstiinimesetaolist?
 
Rexx 12. juuni 2013, kl 17.43
selleks, et ilu näha, ei pea küll kunstiinimene ega ka selletaoline olema.:D internetist võib igaüks midagi põnevat leida.
 
Rexx 12. juuni 2013, kl 17.44
 
Rexx 12. juuni 2013, kl 18.05
head ööd!:)
 
Rexx 14. juuni 2013, kl 00.22
 
VagrantCat 15. juuni 2013, kl 16.24
jagan linki, aerosoolmaal, soovitan vaadata.



Piirid, mis on normaalne ja mis mitte, seab igaüks iseendale ikka ise. Kui Sa arvad, et joonistamine on "imelik", siis seda ta ka on.
Mina arvan, et kohvitassi kõrvade kogumine on imelik.
 
öökull 15. juuni 2013, kl 17.53
Mina ise ei arva, et joonistamine on imelik. Ja kes tahab, võib ju ka tassikõrvu koguda. Aga norminimesed arvavad teisiti ja ega tavapiiridest üleastumine pole nii kerge, minule küll mitte. Aga kirjutage keegi midagi huvitavat, igav on !!!!
 
öökull 15. juuni 2013, kl 19.39
Mina ise ei arva, et joonistamine on imelik. Ja kes tahab, võib ju ka tassikõrvu koguda. Aga norminimesed arvavad teisiti ja ega tavapiiridest üleastumine pole nii kerge, minule küll mitte. Aga kirjutage keegi midagi huvitavat, igav on !!!!
 
noh 15. juuni 2013, kl 22.55
ma kirjutan ....mulle meeldib pruun...erinevalt kellelegi siin..P
 
Rexx 15. juuni 2013, kl 23.25
 
Rexx 15. juuni 2013, kl 23.27
Vagrantcat, see link oli küll äge!
 
Rexx 15. juuni 2013, kl 23.30
mõnele meeldib sügis ja mõnele pruun, mõnele jahe ja mõnele kuum.:) nii ongi:)
 
joonistuse uss 20. juuni 2013, kl 23.53
http://karumommu.deviantart.com/art/abstract-656485648564-375850323


selline siis
 
cbv 22. juuni 2013, kl 23.04
joonistuse ussile:
25 pages galeriid-kõva sõna ju, linnud, lohed ja liblikad(minu teema)pluss study 6, kaunid värvikombinatsioonid.
devianart on väga huvitav koht, palju põnevat leiab:)
 
öökull 09. juuli 2013, kl 01.03
Tere, tumesinine öövesi .... ehk teemaalgataja! Panid põneva teema püsti ja kadusid ise ära. Päris paljud tahaksid su mõtteid lehitseda. Kas sa pole enam unetu või ei viitsi enam kirjutada? Oleks ikka tore lugeda, mida vahepeal enda jaoks leidnud-avastanud oled. Anna aga teada! Tänu Rexxile on nüüd vähemalt väga tasemel värviteraapiat ja head muusikat lõõgastumiseks! Aga loeks veel midagi põnevat! Jätkuvalt unetu öökull.
 
Rexx 17. juuli 2013, kl 23.46
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!