Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
 
noh 08. märts 2014, kl 09.33
olgu ..olgu..ikka saab...igale maitsele:P
http://www.hot.ee/eestlasedlapimaal/Roosid.jpg
la-femme 08. märts 2014, kl 10.10
No näed! Küsija suu pihta ei lööda.:D
Aitäh!:)

Või tegid sa seda sanktsioonide rakendamise hirmus?
 
-diip- 08. märts 2014, kl 13.53
Kena naistepäeva naisperele!

Rooside eest on hoolitsetud, küll on mugav:)
 
Rexx 08. märts 2014, kl 14.46
aitäh!:)

kuigi ma eelistaksin siiski chaneli lilledele:)
la-femme 08. märts 2014, kl 14.57
"Rooside eest on hoolitsetud, küll on mugav:)"

.............................................................
Tuled sa, diip, tõesti võõraste roosidega!:O
la-femme 08. märts 2014, kl 15.00
Naine peab kõike tegema kaks korda paremini kui mees, et teised teda pooltki nii heaks peaksid.
Ohh-jahh!:(
 
VagrantCat 08. märts 2014, kl 15.36
unihiirte klubile :)

 
-diip- 08. märts 2014, kl 16.01
la-femme Kirjutas:
> Tuled sa, diip, tõesti võõraste
> roosidega!:O

Vast ajab hea sõna asja ära, foorumis on ju sõna põhirelv jne.

See kaks korda ja pooltki on hea ülesanne matemaatikaõpikusse. Et mitu korda täpselt siis naist vähem tunnustatakse. Paistab nii, et saab ainult veerandi õigest osast:(
 
c*) 08. märts 2014, kl 20.10
oi, mis kena päevake, lilli saada mulle meeldib! aitäh! ja kui seda palju pole tahetud siis kollased roosid võtaksin endale. aitäh! ;-D

täna oli huvitav vaadata, kuidas teada tuntud äärelinnas rahvas üksteisele prasnikut soovis ja kõik olid õnnelikud. vat kui vähe on õnneks vaja
la-femme 08. märts 2014, kl 20.34
Naiste garderoobi põhitunnused on, et selga panna pole midagi, riputada pole kuskile ja ära visata on kahju.

Iga naine tahab kanda uut kleiti, veel enam soovib ta aga jälle mahtuda vanasse.
la-femme 08. märts 2014, kl 20.38
Rexx ja c*),
pool tänu kuulub mulle, sest mina need lilled ju välja kauplesin!:D
la-femme 11. märts 2014, kl 21.00
Mis ei sobi sellesse loetellu: kartul, kapsas, küüslauk ja Lexus?
 
Pixie 11. märts 2014, kl 21.36
Kus on konks?

pakun, et kartul. kui on õige, siis põhjendan.
no ei saa olla asi ju ometi nii lihtne, et üks neist ei sobi ühepajatoidu sisse...või saab?
la-femme 11. märts 2014, kl 21.45
Miks ainult kartul? Mitte ükski neist ei sobi.
Kes Lexusega sõidab, ei see ühepajatoitu söö!:D
 
Pixie 11. märts 2014, kl 22.10
oh?
:)
kas pärast lexuse soetamist ei jõua uhke omanik enam juurikaidki osta? siis tuleb liha süüa.
 
c*) 11. märts 2014, kl 23.21
ongi aus, la femme, üks kaupleb välja, teised võtavad saagi :-D
aga kas te liblikaid olete juba näinud? mina olen, just täna tahtis kirjuliblikas jalust maha niita :-D
 
Pixie 12. märts 2014, kl 00.05
mul ärkas üks unine kärbes talveunest, ainult selleks, et igavesele unele ( aga ma lajatasin!)vaibuda.
 
noh 12. märts 2014, kl 06.45
mina nägin ka koridoris täitsa kirjut liblikat:P...ja kuskil nägin igavesti suurt porikärbest...uimast veel muidugi..aga kus ma seda nägin...vat ei tule meelde...või õigemini ..tuli meelde küll...kuskil pööningul oli teine redus.P...aga pikalt ei taha rääkida...pole see rääkimine täna ka veel mis hea...suurt pingutust nõuab:PPP
 
salasilm 12. märts 2014, kl 12.21
Täpsustan veidi eespool kirjeldatud juhtumit.
Mitte kirjuliblikas ei tahtnud c*)-d jalust maha niita, vaid c*) oleks lendaja ise peaaegu tiivust maha rabanud, kui ta äkki suure kiiruga koridori lõpu pole jooksma hakkas, kus ta noh'i seismas nägi.

Seejärel juhtus veel üht-teist põnevat, kuid ma ei hakka sellest siinkohal pikalt rääkima... eks hoidke ise silmad lahti...:PP
 
c*) 12. märts 2014, kl 14.11
just, hoidke silmad lahti, muidu mine tea, kes jalust maha niidab ja kelle silm peale passib ja salasilm, ütle parem kohe, et lühidalt oli jutt veidi vildakas ja pikalt luulutamine ei tule kõne alla ;-D
noh, õhtuti tuleb tikimine varem ära lõpetada, kui hommikul käed sõna ei kuula ja klahvidele pihta ei saa ;-D
 
salasilm 13. märts 2014, kl 14.05
c*), kuidas see jutt siis nii vildakas oli? Noh on ju üldiselt tuntud kui otsese ütlemisega inimene.
Aga eks see olene sinu vaatenurgast, mina omalt poolt ei saa hinnangut anda, sest ma ei kuulnud kõike väga täpselt. Olin seekord pigem vaatleja rollis.
Aga pikka luulutamist tõesti ei olnud … rohkem tegudeinimesed …:PPP
 
c*) 13. märts 2014, kl 16.30
no jah, puhas vanainimene, nagu ta ise ütleb enese siin olevat, tuleb ju trepist üles talutada ;-D
 
noh 13. märts 2014, kl 17.20
ei noh...mis talutada...asi ikke seal maal...et kätel kanda:PPPPP
 
kevadiselt 13. märts 2014, kl 18.41
Päris kergekaaluliseks hakanud või on talv nohi päris ära võtnud, et lausa kätel kandmist nõuab.:(

Äkki on asi hoopis selles, et kerge meel nõuab kerget kaalu? Samas on kergekaalulisel imelihtne lendu tõusta ja lennelda oma unistuste ja püüdluste poole, pole vajagi teda kätel kanda.:)
 
noh 13. märts 2014, kl 18.44
njahhh...oleks see vaid nii:P
 
kevadiselt 13. märts 2014, kl 18.48
Kõik on sinu enda teha.:)Kas pole nii?
 
noh 13. märts 2014, kl 18.50
muidugi on...aga miski ei tule nii lihtsalt...et unistad...ja su püüdlused täituvad...enne tuleb keegi vikatiga ukse taha...kui unistused täituvad:P
 
kevadiselt 13. märts 2014, kl 18.53
No sel juhul kui vikatiga tegelane ukse taga kolistab, tuleb ta pikalt saata või temaga koos taevastesse kõrgustesse lennelda. Valikuvõimalus on olemas.:)
 
noh 13. märts 2014, kl 18.55
kas tahad mulle äkki õpetada...kuidas vikatimees pikalt saadetakse?:PP
 
kevadiselt 13. märts 2014, kl 19.00
See on imelihtne. Ütled talle kenasti ust avamata, et tule mõni teine kord, hetkel on mul pooleli nii ja naapalju asju ning pole mahti teda vastu võtta.

Võimalik variant on veel see, et saadad ta järjekorras järgmise või ülejärgmise jutule ning siis on võimalus, et ta unustab sinu tagasihoidliku isiku pikaks ajaks.

Kui sa pole viisakas, saada ta lihtsalt põrgu. Seal ei peaks tal eriti igav olema.:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!